Jump to content

demonlarla anlaşma?


Hebel Kemalet

Önerilen Mesajlar

Hebel Kemalet

arkadaşlar çok acil bir şekilde zengin olmam lazım. demonlarla anlaşarak zengin olabilir miyim lütfen bilgili kişiler yazarsa sevinirim. ve anlaşma karşılığında en ağır ne isteyebilirler? hak etmeyen birisine zarar veremem. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
26.03.2021 - 23:57 tarihinde, Hebel Kemalet yazdı:

arkadaşlar çok acil bir şekilde zengin olmam lazım. demonlarla anlaşarak zengin olabilir miyim lütfen bilgili kişiler yazarsa sevinirim. ve anlaşma karşılığında en ağır ne isteyebilirler? hak etmeyen birisine zarar veremem. 

Esenlikler. 

Tanrıları makineye bağlanmış ve tek işi tüm gün boyunca süt vererek sömürülmek olan bir avuç büyükbaş hayvan zannetmesi oldukça trajikomik. Sanki onların da kendi hayatları ve sorumlusu oldukları gezegen/ler yokmuş gibi.

Elbette Tanrıların zor veya önemli durumlarda sizlerin yanında olabileceği bilgisi doğru ve halâ desteklerim, ancak Tanrıların da kendi meşguliyetleri olduğu (hatta çok meşgul oldukları) oldukça sık göz ardı ediliyor. Her konuda onlara danışmak mantıklı olmaz, evet. Ancak tabii ki hayatınız hakkındaki önemli konuları danışmakta bir sıkıntı görmüyorum.

İyi günler.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değerli forum yazarları, inancınınzı küçümsüyor veya doğruluğunu sorguluyormuşum gibi anlaşılmasını kesinlikle istemem ama aklıma bir soru takıldığı o nedenle sormak istedim. Örneğin, Lich username'li kullanıcının verdiği örnek panteist bir inanışa örnek, çünkü birçok tanrının varlığından bahsedilmiş. Bu konuşmadan da sanki bu default bir söylemmiş gibi gözüküyor, bu nedenle bir soru aklıma takıldı, demonlara inanan herkes panteist olmak zorunda mıdır? Monoteistler demonlara inanamazlar mı? Demon direk ingilizcede iblis, şeytan demekte o yüzden soruyorum, siz demon derken farklı bir yaratıktan mı bahsediyorsunuz?

phoenix34 tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Şeytanla Anlaşma (yardım)

   selam arkadaşlar!! şeytanla anlaşma konusunda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

   , Yer: Paranormal Varlıklar

  • Neden Demonlarla Antlaşma Yapılıyor

   arkadaşlar sitede yeniyim biraz okudum gönderilenleri ilgimi çekti bende bişeyler yazmak istedim. öncelikle şunu bilmeliyizki allahın yarattığı en üstün alem insanoğludur yani ademoğulları demondan medet bekleyen bekliyen arkadaşlarımın bunu bilmesinde fayda var düşünün çağırıyorsun ve geliyor peki o seni çağırabiliyormu sen çağırdığında geliyor buda senden düşük seviyede olduğunun ispatıdır. ayrıca şuda var bunların en büyüğü azazil (Seytan) değilmi allah ona adem a.s secde etmesini buyrumuştur

   , Yer: Paranormal Olaylar

  • Kara Anlaşma Hakkında

   Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın başından geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Arkadaşım bu aralar şeytan veyahut cinler ile anlaşmaya takmıştı bayağı, düşünüyordu ciddi ciddi. Sanırım dün rüyasında birşeyler olmuş gerçek olduğuna pek ihtimal vermedim, rüyadan ibaret olduğunu düşünüyorum sizinde yorumlarınız almak isterim. Arkadaşımın ağzından ;   Doğruluk değeri sizce nedir arkadaşlar ? Pek ihtimal vermiyorum fakat, şeytanın onla ilgilenen kişilere geldiğini kendi yönüne çekmeye çalıştığ

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

  • Marmaray - Şeytanla anlaşma mı yapıldı?

   CNN Türk'te Cüneyt Özdemir hazırlayıp sunduğu 5N1K programına Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Metin Tahan, katıldı. Tahan o anları canlı yayında böyle anlattı:   "27 Şubat 2013 tarihinde çok ciddi sıkıntılar yaşamaya başladık. Fakat toparlamamız gerekiryordu. Yine geç saatte bir toplantıda müşavir firmamız, proje müdürleri, benim ekibim genel müdür yardımcım bölge müdürüm, toplantıda 'bu iş bitecek' dedim. Herkes bir bahane söylemeye başlamıştı. Ko

   , Yer: Gündem

  • ABD İle Uzaylılar Anlaşma İmzaladı(Makale)

   Son yıllarda ABD´de dünyadışı canlılar konusunda ilginç olaylar oluyor. İçlerinde Başkan´ın, Yardımcısı´nın, CIA Başkanı´nın ve başka önemli yetkililerin bulunduğu çok gizli bir grup, 1948, 1982 ve 1988´den beri dünyadışı canlıları konuk ediyorlar, gizli ortak üsler kuruyorlar.   Bu sayfalarda okuyacağınız bilgileri veren kaynaklara göre, tüm anlatılanlar ABD Hükümeti tarafından "Çok Gizli" olarak tanımlanıyor. Ve yine aynı kaynaklara göre, ABD´de geçerli olan "Bilgi Özgürlüğü Kanunu" nun kaps

   , Yer: Yakın Temas

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...