Jump to content

Armağan

Anka Sucu

Önerilen Mesajlar

Ateşten korkan güçsüzler,

Topraktan beslenen iblisler ve biz;

Bir başına direnen ümitsizler, ucubeler-

Bekleyişleri ürkütmezken bizleri

Sular yükselir

Daha da boğulur utançlarınız

Ahımız kalır kahkahayla gülenlere ardımızdan,

İs kokulu dualar vardır duyanlara

Ölümden korkan güçsüzler,

Topraktan beslenen iblisler ve biz;

Gireriz yine bağ bozumlarına

Şarap ve arzu daim olsun diye

Keskin kılıçlar taşırız omuzlarımızda

İblisler ve biz

Gölgeler bırakırız ardımızda

Küçük patika yollarda kuzgunlar

Diz çökün önümüzde

Armağan ediyoruz

Ölümü ve kurtuluşu size

-KARA GEZGİN

Anka Sucu tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 dakika önce, Ali Ergül yazdı:

şiir yazıcak kabiliyet var sende muhtemelen kendi şiirlerinde vardır.

Eh arada sırada bir şeyler karalıyorum ama iyi bir yazardan ziyade iyi bir okuyucu olduğumu düşünüyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Forumdan Birine Şarkı Armağan Edin

Forumdan Birine Şarkı Armağan Edin

, Yer: Forum Oyunları

• Sevdiğiniz Birine Akrostiş Şiir Armağan Edin

Hadi Bakalım Kimlerin Şairlik yeteneği varmış Görelim. İlk olarak Başlıyorum. üste kisme olmadığı için Sayfamızın Harfleriyle oluşturuyorum. Örnek: GNOXİS G ecenin karanlığına terk edilmiş ruhlar N e yapsa kendini avutamaz şeytanlar O nlardır kendini anlatamayan varlıklar X ve Y formülü kadar karışıklar İ stiridye gibidir bazı varlıklar S aklıdır içindeki parıltılar. (Justice)

, Yer: Forum Oyunları

• “Nâzım’a Armağan” sergisi

http://im.haberturk.com/2014/01/15/912781_detay.jpg?1389798617   112’nci yaşında, 51 sanatçının Nâzım Hikmet’e armağan etmek için hazırladıkları eserlerden oluşan “Nâzım’a Armağan” sergisi dün açıldı. Serginin açılışına sanatçılar ve Nâzım’ı sevenler yoğun ilgi gösterdi. Nâzım Hikmet Kültür Merkezi’nin her yıl ocak ayında gerçekleştirdiği Nâzım Anması etkinlikleri, bu yıl da “Nâzım’a Armağan” sergisiyle yapıldı. Serginin açılışı, dün Nâzım Hikmet Kültür Merkezi’nde yapıldı. Olgu Ülken

, Yer: Pano

• Esref Armagan kör ressam

belki izleyenleriniz vardır belkide yoktur ama ilgimi çekti paylaşmak istedim esref erdogan dogustan kör biri ama belgesele konu olan bir yeteneği var oda resim çizebiliyor ama esas ilgi çekici olanı 3 boyutlu çizebiliyor olması   http://www.youtube.com/watch?v=uLYYPnx9Cic

, Yer: Bilim & Teknoloji

• Küçük Bir Armağan, İçinde Hisseden Herkese...

kız çocuğu Onüç yaş dolarken köyde bakıştığı genci askere alıyorlar küçük kızın. Hayaller kuruyor gelecege dair.Sevdiği köyde küçük bir ev tutar, belki yapar bir ev,'ez te hezdikım' der sevdiği kulağına, gözleriyle derken,artık diliyle,belki,belki...   Ev halkı bir telaşta,onu buyuten en buyuk abla ve onun büyüttüğü ufaklıklar dolanıyor telaşla... Soruyor; -Ne var,ne oluyor? İstanbul'dan teyzeleri geliyor.(kocası ölen ve kocasının kardeşiyle evlendirilen teyzesi) Kapkara gözler,simsiyah s

, Yer: Not Defteri

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...