Jump to content

Anneme musallat olan varlık

Önerilen Mesajlar

Öncelikle merhaba, bu konuda bir bilgim yok, yıllarca hep uzak durmaya da çalıştım hatta ama ailenizden birinin başına gelince duramuyorsunuz. 

Öncelikle, özellikle bu bir haftadır çok kötü annem, bundan önce de kötüydü, yakın bir dönemde çok büyük travmalar yaşadık. Kendisinin durumundan bahsetmem gerekirse;

Sürekli yorgun, ve sancılı. Tek başına kalamıyor, sesler duyduğunu söylüyor, banyo yapamıyor, başından aşağı su döktüğümüzde nefesi kesiliyor hemen elleriyle sımsıkı bana tutunuyor. Sürekli intiharı düşünüyor, sadece beni düşündüğü için yapmadığını ama istersek beraber yapabileceğimizi bir kaç kez söyledi, ben bir kere kendisini denemek için onayladığımda çocuklar gibi sevindi... Ben bütün bunların psikolojik bir sorun olduğunu düşünüyordum ve hatta doktora da gittik. Ancak dün gece ikincisi olmak üzere iki kere vücudunun her tarafı kesik bir biçimde uyandı. Kendisine karşı büyü yapıldığını biliyoruz, bizzat babam iki kere yakalandı bize, ve babamın çevresinden bir kaç kadının daha annemle uğraştığını biliyoruz. 

Şimdi sorum şudur, ne yapmalıyız? Bilgim olmadığı için kendi başıma ya da sağdan soldan duyduğum yanlış şeylerle bir şey yapmaya çalışıp durumu daha kötü hale getirmek istemiyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• 'Varlık Daveti' konusunda yardim?

merhaba ben majisyen olmak isteyen ve varlik davetleri tarafindan oldukca ilgisi cekilmis bir insanim.Bir soru sormak istiyordum.Forumda demon gibi varliklarla calismaya baslamadan once daha dusuk seviyeli varliklarla calisin denmis.Benim sorumsa bu varliklarin neler oldugu ve bu varliklarla nasil iletisime gecilebilecegi...

, Yer: Maji ve Türleri

• Elemental Varlık Yaratma

Elemental Varliklar insanlarin icerdigi bes element yerine bir yada iki element iceren ruhlardir.Yaraticilari tarafindan belirlenen belli zekalari vardir.Astralda yada Psisik dünyada yürütülen belli görevlere yardimci olurlar.Onlar usaginiz olabilirler.     Ates elementi sekil almadan (formlanmadan) önce ates topu olarak belirir.   Su elementi sekil almadan (formlanmadan) önce cam top olarak belirir.   Hava elementinin mavimsi bir rengi olacaktir.   Toprak elementi ise kil renginde

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Ruhsal Varlık : Katie King

http://3.bp.blogspot.com/_C-ood3gRhK4/TDuXMmmDFrI/AAAAAAAAAyw/yQOnYFQuZl4/s320/Katie_King.gif Ruhsal Varlık Katie King ve Sir Daniel Douglas HUME   RUHSAL VARLIK   KATİE KİNG İngiliz medyum Florence Cook ‘un Maddeleştirdiği Katie King adlı ruhsal varlık en ünlü Materyalizasyon olayıdır. Katie King Materyalizasyon özelliğine sahip bir ruhsal varlıktı.Tıpkı normal insanlar gibi yürüyebiliyor ve konuşabiliyordu.Tam anlamıyla madde haline gelebiliyordu. 1850 den 1870 lerin ortasına kadar Katie

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Bu Taş Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

Merhabalar öncelikle, Aşağıda paylaştığım fotoğraftaki taş orman benzeri bir yerde bulundu. Ufalanabiliyor biraz kuvvet uyguladığımda ve fotoğraftakinden daha parlak. Çok ilgimi çekti fakat ne olduğu hakkında bir bilgim yok. Bu konu hakkında bir fikri olan var mı acaba?  

, Yer: Bioenerji

• Bu Taş Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

Merhabalar öncelikle herkese. Aşağıdaki fotoğraftaki taşa orman benzeri bir yerde denk geldim. Yumuşak da bir yapısı var aslında fakat çok parıltılı, fotoğraftakinden daha da fazla aslında. Ben bu konularda pek bilgili değilim, eğer tahmini olan varsa yorum yapabilir mi acaba?  

, Yer: Alternatif Terapiler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...