Jump to content

Sinastri ile alakalı tüm bilgiler

Önerilen Mesajlar

nevermore
3 saat önce, Volvoxx yazdı:

Sinastri ile alakalı tüm pdf ve bilgileri bu başlığın altında toplayabilir miyiz

arama kutusunu kullanabilirsiniz 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
  • Similar Topics

• Bir Cadının Temel Olarak Öğrenmesi Gereken Bilgiler

Bir cadı olarak bu yolda öğrenmemiz gereken temeller mevcuttur çünkü bir diğerinin eksikliği bir diğerinin eksikliğini doğurabilir. Öğrenilmesi gerekenler; Cadıların Tarihi/prensipleri/felsefeleri/inanç sistemleri vs... (başka cadıların kitaplarını okuyarak da bilgi edinebilirsiniz) Altar Bilgileri Element İnvokasyonu Bitkilerin Kullanımı Tütsü-yağ-mum yapımı En az bir kehanet aracı edinmek(herhangi biri sizin sezgilerinizle seçtiğiniz olabilir) Şifa yöntemleri İksir bilgileri Defetme

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• Bunları Biliyor musunuz ? ( İlginç ve Gereksiz Bilgiler Bu Başlıkta )

Bunları Biliyormusunuz -   Kendi dirseğini yalamanın imkansız olduğunu Ördeğin vakvaklamasının yankı yaratmadığını ve bunu kimsenin açıklayamadığını Dünyadaki fotokopi makinelerinde meydana gelen arızaların %23 ünün, makinenin üstüne oturup kendi popolarının fotokopisini çekmek isteyen insanlar sayesinde meydana geldiğini Yaşamın boyunca uyku sırasında yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yiyeceğini (Mmmmh!! İdrarın zifiri karanlıkta parladığını Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgaların

, Yer: Gnoxis Cafe

• Sinastri haritası yorumla ( iki kişi arasındaki uyum analizi)

Sinastri haritasında çiftler arasındaki uyumu kolaylaştıran, ilişkiye sevgi katan ve aralarında ortak zevkler olduğunu gösteren gezegen, asteroid ve ay düğümü açılarından bazıları şunlardır: Venüs-Mars sekstili (60′lık açı), trinesi (120′lik üçgen açı), kavuşumu (aynı dereceler ya da +/- 6 derece) Mars-Venüs sekstili, trinesi, kavuşumu Ay-Ay sekstili, trinesi, kavuşumu Ay-Güneş sekstili, trinesi, kavuşumu Güneş-Ay sekstili, trinesi, kavuşumu Güneş-Güneş sekstili, trinesi Mars-Mars sekst

, Yer: Gezegenler ve Evler

• Bedensiz varlıklarla alakalı deneyimlerim ve küçük bir yardıma ihtiyacım var (!)

Merhaba , arkadaşlar uzun yıllardır cin musallatı yaşayan biriyim ama şu an ki sorunum bu değil Zamanla zaten onla uğraşmayı öğrenmiştim ve kendimi savunmayı , hatta öyle bir dönem oldu ki onlar benle değil ben onlarla uğraşır bir vaziyete geldim , sonra bir gün algılarım kapandı görmemeye duymamaya başladım cinlerle yada enerji ile neler yapabildiğimi flu bir şekilde anımsıyorum ama nasıl yaptığım konusunda zihnim oldukca bulanık , o günden sonra uzunca bir süre paranormal bişi yaşamadım . Ta

, Yer: Paranormal Olaylar

• Kargalarla Alakalı Ürkütücü Bir Deney

Kargalarla Alakalı Ürkütücü Bir Deney: Kargalar Unutmaz ve Ölümden Ders Çıkarır   Kargaların diğer kuşlara nazaran daha zeki oldukları ve insan toplumuna en çok benzeyen tür oldukları, birçoğumuzun kulağına çalınmıştır. Yapılan son çalışmalarla da bu olgular, bilimsel olarak kanıtlandı. Kaynak: Page not found | IFLScience...   En Zeki Kuş Türlerinden Birisi: Karga   http://img-2.onedio.com/img/719/bound/2r0/5633357d00583e0b53454752.webp   Kargalar neden ölen kuş kardeşlerinin etra

, Yer: Bilim & Teknoloji

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...