Jump to content

Peri tarotu anna franklin alınır

Fairy44

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Bir Peri Çağırmak İçin

Bu büyüyü bir peri çağımak için kullanın   Gerekli Malzemeler 3 çiçek 2 yaprak 4 mum (doğayı simgeleyen 4 farklı renkte) Kağıt Kalem Renkli kalemler Tahtadan yapılma bir şey("something made of sticks" çeviriden emin değilim yazan kişinin ingilizcesi rezalet ) Düz zemin Ağaç Su   Mumlardan bir kare yapın, Kağıda bir peri çizin, renklendrin, isim verin, resmin etrafına çiçekler ve yapraklardan oluşan "hediye" nizi koyun, düz bir zemine yerleştirin ve resmin yanına su dökün. ay

, Yer: Witchcraft

• peri tarotu destem var fakat kullanamıyorum

klasil tarot destesini çok kolay okuyorken peri tarotu destemle bir açılım bile yapamadım kartlardan bir elektrik alamıyorum açılımlar çok havada kalıyor birde bazı açılımlarımda kartların yarıdan fazlası ters çıkıyor internette çok araştırma yapmama rağmen peri tarotuyla ilgili çok birşey öğrenemedim   burada bildiklerini benimle paylaşmak isteyen varmı acaba? kartları yorumlarken nasıl düşünmeliyim yada kartların enerjisini nasıl arttırabilirim   mum ve tütsü açılımı nasıl etkiler ne tarz

, Yer: Tarot

• Peri tarotu destesi bulamıyorum

Merhabalar. Anna Franklin peri tarotu destesi gerekmekte. Kutulu ve Kitapçığının olması önemli. Sıfır ve ya ikinci el fark etmez; Kartlar çok eskimemişse eğer her türlü satın alınacaktır.  

, Yer: Tarot

• Davetsiz 13. Peri ve mavi ay enerjileri

DAVETSİZ 13. PERİ VE MAVİ AY ENERJİLERİ   Modern zamanların Blue Moon- Mavi Ay'ı bir takvim ayında yaşanan ikinci dolunaya verilen ad. Bir ayda sadece 2 kez dolunay olabiliyor, ancak bu durum her 2-3 yılda bir yaşanıyor. 2 Ağustos'taki dolunayın ardından, 31 Ağustos'ta yeni bir dolunay daha gerçekleşecek. Ama sadece adı Mavi ve 31 Ağustos Blue Moon'u mavi renkli olmayacak.   Blue Moon tanımı 1985 yılında, New York'ta bir çocuk kitabında geçtiğinde popüler olmuştu. 1999 yılı bu anlamda zengindi

, Yer: Astroloji

• Tutturdular peri kızı peri kızı!

[video=youtube;-JLuGQHObu0]

, Yer: İlginç ve Komik Videolar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...