Jump to content

Karanlık diyar

azotoht

Önerilen Mesajlar

Son zamanlarda dark web de gezer iken gnostik kaynaklı bir bilgiye ulaştım adı karanlıklar diyarı ya da karanlık Dünya vb... birkaç Ada sahip konsept olarak aynı bilgi ve pratik bilgiyi aktarıyor PDF atamıyorum resim de paylaşmak ben istemem sonuçta dark web karanlık diyar ile ilgisi ve bilgisi olan  arkadaşlar bilgi verebilir mi cidden yanlış yola sapmadan ki sapmak üzereyim (uygulama aşamasındayım  karanlık diyara girmek için) bilgisi olan yazabilirimi ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Karanlık Ama Neşeli Çocuklar: Depeche Mode

İnsan insandır, öyleyse neden, İyi geçinemiyoruz sen ve ben? Peki biz farklı renkleriz ve biz farklı inançlarız, Ve farklı insanların farklı ihtiyaçları vardır, Benden nefret etiğin gün gibi ortada, Yanlış bir şey yapmamış olsam da; Seninle hiç karşılaşmadım bile, ne yapabilirdim? Anlayamıyorum, bir insanı diğerinden Nefret ettiren ne?  Anlamama yardım et. Hikaye 74 krizine kadar uzanır. Dünya çapında “sosyal devlet” olarak kavramsallaştırılan devlet yapılarının müd

, Yer: Diğer Müzik Türleri

• karanlık korkusu

benim karanlık korkum var ve korktukça daha kötüye gidiyo bu meret.yalnız yatamıyorum mesela yanımda sesleneceğim mesafede biri olmalı.çok komik biliyorum ama karanlığın içinde sanki paranormal bir varlık beni çekip götürecek.yalnız tek başıma bir odada yatabilmek istiyorum geceleri rahatça.eşşek kadarım:D yalnız yatamamak komik oluyo.bunu yenmem için bir öneriniz var mı?ne yapmalıyım?

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Marrowbone (Karanlık Sır)

Şaşırtıcı bulduğum,iddialı bir gerilim filmi.         Dört kardeş, yıllardır birlikte sürdükleri mutlu mesut hayatlarını Annelerinin ölümüyle birlikte devam ettirmeyi amaçlamaktadır. Bunun için annelerinin ölümünü herkesten saklamaları gerekmektedir. Gerekçe olarak'ta mirasın öz çocuğa değil kendilerine kalmasıdır. Ancak en küçük kardeş olan Jane'nin annesiyle birlikte yıllardır kapalı bir kutu gibi gizli tuttukları bir sır ölümün habercisi olabilir. Çatı katında yaşayanlar kardeşler

, Yer: Filmler

• Karanlık Anne Cerridwen

Cerridwen Galler bölgesinin kelt tanrıçasıdır. Eğitim, güzel sanatlar, bilgi, yaratıcılık, tarım ve hatta büyü onun ilgi alanına girmiştir. Parlak bir takma isim koleksiyonu olmuş : insanlar onu " İlham ve Ölümün Beyaz Hanımı, Kara Anne, Aşağı Dünya'nın Kraliçesi ve Ölüm Ana " diye anmışlardır. Güzel olduğu kadar korkutucu'da görünmüştür. Dünya'nın, hasadın, büyünün, bilgeliğin, yeniden doğumun, inisiyasyonun ve dönüşümün tanrıçasıdır.Samhain zamanı, yani atalarımızın ruhlarıyla konuşabildiğimiz

, Yer: İskandinav Mitolojisi

• Karanlık bir şey

Az önce bir şey oldu.Behretiye dualarına bakıyordm ve Keririn diye bir şey gördüm.100 kere adını söyledim öyle geliyomuş.Neyse tabi adrenalin doldum ve şu anda bile titreyerek yazıyorum.Okuduktan sonra bir şey olmadı bende camda bi sigara tüttürdüm.Cam caddenin arka tarafına bakıyor yani aşağıda baya bi boşluk var tenha yer burası.Neyse aşağıda da kocaman bir ağaç var ağacın dibinde duvar var.Duvarda garip bir karartı gördüm önce ağacın gölgesi sandım ama hareket ediyodu! Sanki siyah bir dumanın

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...