Jump to content

Davetsiz misafirler ve bitmeyen programlamalar


BadassPal

Önerilen Mesajlar

Herkese selam, 

Forumun eski bir takipçisiyim. Yeni ara yüz güzel olmuş. Hayırlı olsun.  Sorunumdan bahsetmek istiyorum. 

Bir süredir çevremde dolanan birkaç tane varlık var. Bunların zihnimin oyunu olmadığını ve varlık olduğunun sağlamasını yaptım. Aşırı soğuk veya sıcak basması şeklinde beden belirtileri, vücuda batan iğne acısına benzer enerji girişleri, mavi-mor-pembe-sarı tonlarında değişken auralar bu varlıklar çevremde dolandıkları zaman aldığım psişik belirtiler. Ayrıca aşırı saydam , buluta benzer enerji formlarını da yine bu varlıklar çevremdeyken görmekteyim. Bir de rüyada ''projeksiyon rüya'' diye bileceğiniz rüya gibi görünen ama aslında rüya olmayan tiyatroları da eklemek istiyorum.

Sorunum şu ki bu varlıklar sürekli zihnimi çeşitli çakra kanallarından enerji girişi yaparak programlıyor.  Öncelikleri cinsel merkez olmak üzere, eğer oradan giren enerjiyi ben farkına varıp dönüştürürsem, diğer çakralara saldırı devam ediyor. Genelde farkındalığımın düşük olduğu anlar seçiliyor. Uyku, uyku uyanıklık arası, gün içerisindeki meşguliyetler arasındaki dalgın anlar gibi rutinleri var. Programları da genelde aynı temada işliyor. Ya işleri bittiğinde bir şeylerden korkuyorum, ya öfkeli oluyorum yada sebepsiz yere çeşitli insanlara kuruluyorum. Bir de yoğun cinsellik arzularını arttırma durumları var. Bu en ciddi problem. 

Bunları defetmek için evimi düzenli aralıklarla beyaz sirke ile siliyorum. Adaçayı tütsüsü, lavanta, sandal ağacı, amber ağacı gibi tütsüler yakıyorum. Meditasyonlarımda bu varlıkların sürekli üzerinde durdukları yukarıda yazdığım programlamaların bilinçaltımdaki izlerini temizlemeye yönelik, bilinçaltı temizliği çalışmaları yapıyorum. Kuvars kristalleri kullanarak taşlardan yardım almaya gayret ediyorum. Bunların temizliklerinde dikkat ediyorum. 

Tüm bunları yapmama rağmen hem mekansal hem de kendi içsel/zihinsel temizliğime dikkat etmeme rağmen, bir türlü çevremden gitmiyorlar. Sanki pusmuşlar zayıf düşeceğim yeni anı bekliyorlar gibi durumları var. Ben dalgın olduğumda yeniden programı döşeyip ziyafete devam edecekler gibi duruyor durum. Sadece benimle de sınırlı değiller. Çevremdeki aile üyelerim, komşularım gibi çevreden duyduğum, gözlemlediğim çeşitli temasta olduğum insanlara da benzer programlamaları yapıyorlar. Onlar tabi benim kadar psişik olarak duyarlı olmadıklarından kendi düşünceleri sanıyorlar tüm bu tiyatroyu ancak bilgili arkadaşlar bilir ki psişik duyularda yol almış olan bireyler için asla rutinler rutin olarak kalmıyor. Neyse.

Bu varlıkları nasıl yaşadığım mekandan kalıcı olarak def ederim? Fazla ritüel işlerine girmek istemiyorum çünkü ritüel daha fazla parazit varlık çekiyor. Sade ve basit yollarla ne yapmak gerekiyor? İçinizde gerçekten bu konularda deneyim sahibi arkadaşlar buradan veya özelden bana fikir verebilirlerse çok iyi olur. 

İyi günler. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba

''Çakra kanallarınızdan enerji girişi'' şeklinde anlatmışsınız.

Acaba bu durumda Reikiye mi yönelmelisiniz. Bildiğim kadarıyla çakralar ve enerjinizi kontrol etmek Reiki ile alakalı konular.

Yoksa aslında reikiyle ilgilisiniz de, enerjinin çakralarınızdan geçtiğini bu sebeple mi biliyorsunuz.

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
55 dakika önce, Calypso yazdı:

merhaba

''Çakra kanallarınızdan enerji girişi'' şeklinde anlatmışsınız.

Acaba bu durumda Reikiye mi yönelmelisiniz. Bildiğim kadarıyla çakralar ve enerjinizi kontrol etmek Reiki ile alakalı konular.

Yoksa aslında reikiyle ilgilisiniz de, enerjinin çakralarınızdan geçtiğini bu sebeple mi biliyorsunuz.

 

Her çakranın bedende belirli duyguları harekete geçiren görevleri vardır vücuda enerji sağlamakla birlikte. Bugün eğer kalp çakrana psişik bir dış müdahale alıyorsan bunun hem fiziksel hem duygusal belirtileri olur. Bunları da düşünceler ve imajlar, hayaller izler. Siz kendi düşünceniz sanırsınız ama bu düşünce dışarıdan size konulmuştur. 

Anlatım biçimimde bir sorun görmüyorum. Sorunum reiki ile alakalı olsaydı o başlığa açardım konuyu. Neyle uğraştığımın farkındayım. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Davetsiz 13. Peri ve mavi ay enerjileri

   DAVETSİZ 13. PERİ VE MAVİ AY ENERJİLERİ   Modern zamanların Blue Moon- Mavi Ay'ı bir takvim ayında yaşanan ikinci dolunaya verilen ad. Bir ayda sadece 2 kez dolunay olabiliyor, ancak bu durum her 2-3 yılda bir yaşanıyor. 2 Ağustos'taki dolunayın ardından, 31 Ağustos'ta yeni bir dolunay daha gerçekleşecek. Ama sadece adı Mavi ve 31 Ağustos Blue Moon'u mavi renkli olmayacak.   Blue Moon tanımı 1985 yılında, New York'ta bir çocuk kitabında geçtiğinde popüler olmuştu. 1999 yılı bu anlamda zengindi

   , Yer: Astroloji

  • Cadılık ve Bitmeyen Cadı Avı

   Cadılık ve Bitmeyen Cadı Avı(Reikiway Grubuna teşekkürler) Cadı, vahşi (wild) ve wit (bilgi, akıl) sözcüğünden gelir, Antik çağdaki “wic” ise, “ söğüt dalı” yani “kırılmadan bükülebilen dal” sözcüğünden türeyerek “wiccan” adını aldı. Bu bükme, “Gerçekliğin algısını bükebilen” anlamında olup, cadının süpürge ya da asası, bu nedenle “söğüt dalından” yapılırdı. Sonradan Kilisenin uygulamaları ile bu kelimelerin kökleri “witch” olarak değiştirilip, “kötülük, yaşlılık ve çirkinlikle” eş tutularak, a

   , Yer: Neo-paganizm & Wicca

  • Mavi ay enerjileri ve davetsiz 13. Peri. Burçlardaki etkileri.

   20-21 AĞUSTOS 2013, BLUE MOON KOVA’DA. MAVİ AY ENERJİLERİ VE DAVETSİZ 13. PERİ. BURÇLARDAKİ ETKİLERİ.   Mavi rengin göksel önemi, flüt çalan Krishna'nın cildinin rengi ile, Hint Astrolojik Geleneğinde Ay'ın özel 'mavi' enerjisi halinde ilahi olarak kabul edilmiş ve dolunayların ikincisi, yaklaşık bin yıldır, hep dinsel ritüellerle kutlanmıştı. 20 Ağustos 2013’te, Jüpiter ve Ay Kova’da bulunacak. Bu Vedik anlamda Dhanishta Nakshatra. Böylece, Dolunay, Aquarius, Dhanishta olarak adlandır

   , Yer: Astroloji

  • Davetsiz Misafirler

   Bir insanın enerji alanında bulunan ve kaynağı farklı olup o insana ait olmayan çeşitli enerji formlarına davetsiz enerjiler (spirit attachment) ya da ruhsal eklentiler denir. Ruhsal eklentiler de kendi içinde sınıflandırılabilmektedir. Bir insanın enerji alanında bulunan davetsiz enerjiler örneğin başka birine ait bir “düşünce formu” olabileceği gibi, “öfke, kızgınlık, kıskançlık” şeklindeki duygusal bir formda da, fizik olarak dünyaya bedenlenemeyen başka yaşam formları şeklinde de olabilir.

   , Yer: Paranormal Varlıklar

  • Hatay sokaklarında ‘karanlık’ misafirler...

   Suriye’den kaçan mültecilerin çoğu kurulan kamplarda kalıyor. Ancak binlercesi ise Hatay, Antakya ve Kilis’te kiraladıkları evlerde yaşıyorlar. Özellikle Hatay sokaklarında tedirginlik hakim. Hataylılar, gelenlerin olay çıkardığını, lokantalarda hesap ödemediğini iddia ediyor. Hatta tiplerinden ve kaba hareketlerinden dolayı onların El Kaide militanı bile olduğunu söyleyen var...   Suriye’deki iç karışıklıklar ve Esad zülmünden kaçan binlerce Suriye’li sınırı geçerek Türkiye’de kurulan kamplara

   , Yer: Gündem

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...