Jump to content

2 dişi ifritin kavgası

Önerilen Mesajlar

hayatımda en şaşırdığım olaylardan biri buydu 3-4 hafta oldu ama hala şaşkınlıgı içerisindeyim kendi iletişime geçtiğim varlıklar aracılığıyla o aleme gittim bildiğiniz hani doğudaki konaklarvarya 3-4 tane dağın ortasında konak var orda yaşıyorlar neyse biz duruyoruz karşıdan köylü kadın elbiseli yüzü buruş buruş eskimiş kadın karşıdan geliyor boyu 1.50 yaşı teyzeler gibi düşünün hani olurya 90 yaşınlarında öyle diğeride benim yanımda diğer karşıdan gelen sen kimsinki karşımda duruyon dedi diğeride sen asıl kimsin ama çok yüksek bir sesle barıyorlar benim kulaklarım kopacaktı kulaklarım patlicaktı öyle birbirlerine bağırdılar sen kimsin asıl insana hizmet eden alçakk diye o gelene bir bağırdı 2 si kaplan gibi hırladılar ama RRRAAÖGGHKK diye bir sesti yüzler bir anda değişti hangi hamur olurya kabarır pişirsin aynen öyle yüzleri kabar kabar kabardı gözler felan  ve birbirlerini parçalamaya başladılar ısırık işte koparma vs  acayip birşey anlatılmaz bence bu ve beni korkutan o gördüklerim degildi  o çıkan aşırı rahatsız edici bağırış sesleriydi tam hatırlamıyorum ama birbirlerini ısırıp tırmalayıp parçalıyolardı 2 side dişi ifritti yaşadığım ilginç olaylardan biri forumu eskidendir biliyorum eski teması daha iyiydi keşke değişmeseydi

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

umarım tedavi olursun. ağır şizofreni gibi duruyor. iyileşmek istiyorsan ilk yapman gereken kabullenmektir. EGOndan dolayı kabullenemeyecek olabilirsin ama kabullenmen lazım iyileşmek istiyosan yoksa zararı sana.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• 1.500 Yıllık İnsan Dışkısında Zehirli Yılan Dişi Bulundu

Teksas’taki bir kaya sığınağında bulunan 1500 yıllık fosilleşmiş insan kakası, dişi ile birlikte bütün bir çıngıraklı yılanı yiyen bir avcı toplayıcının kanıtlarını içeriyor.   Yapılan araştırmanın detayları, zehirli bir yılan dişinin, 1.500 yıl önce bir kişi tarafından sindirildiğini ve Teksas’taki bir kaya sığınağına dışkılandığını gösteriyor. Arkeolog Elanor Sonderman bu zehirli yılan dişini bulduğunda, tarihöncesi dışkılar içinde böylesine ilginç bir şey bulmayı beklemiyordu. Aksine, Tek

, Yer: Gündem

• Erkek ve Dişi Kuvars Kristali

Geçen gün doğal taş mağazasında geziyordum ve bir sürü birbirinin aynısı kristal kolyelerin içinden tek başına duran camsı özellikte içinde su damlacıkları olan bir kristal dikkatimi çekti ve içim taşa çok ısındı hemen aldım.   bu bir kuvars kristaliymiş ve erkek bi kuvars olduğunu anladım.biraz araştırma yaptım sizlede paylaşıyorum..   aldığım kristalin uyumlu burçlar arasında kendi burcum koç burcuda gözüme çarptı google araştırmalarım sonucu ayrıca o sırada ekstra bir korunmaya ihtiyaccım v

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• Bizi Tüketen Dişi Enerji

Yaratıcı henüz evreni var etmeden önce ruhlar vardı ve bu ruhlar erselikti! Sonra bu ruhlar dişi ve eril olarak ikiye ayrıldı, ardından da iki, çok oldu! http://indigodergisi.com/wp-content/uploads/2013/02/737354_3562234433481_1516745921_o.jpg “Dünyada giderek artan dişi enerji; hırs, tutku, nefret, kıskançlık, öfke, sahiplenme, üreme tandanslı duyu kökenli yansımalar önce kendini, sonra da çevresini tüketmektedir. Bu durum global anlamda inkar edilemez boyutlara taşınmış ve her geçen gün dünü

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• Beyniniz Erkek mi? Dişi mi?

Ne tüm erkekler tamamen eril bir beyne, ne de tüm kadınlar dişi bir beyne sahip. Peki ya sizin düşünme biçiminiz ne kadar feminen?     Sonunda bilim, erkek arkadaşınızın her zamanki erkeksi davranışlarına bir açıklama getiriyor: kadın ve erkek beyinleri işleyiş olarak birbirlerinden tamamen farklı!   "kadın beyni empati kurmaya, diğer insanları anlamaya göre programlanmış" diyor psikolog ve The Essential Difference (Asıl Fark) isimli kitabın yazarı Simon Baron-Cohen. "Erkek beyni ise her şeyin

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Festivalde Bir Kavgası!

Efes Pilsen tarafından 14–15 Temmuz tarihlerinde santralistanbul’da düzenlenecek olan One Love Festival 11 için geri sayım başladı. Festivalin başlamasına birkaç gün kala bir grup, sponsorun bir içki firması olması gerekçesiyle festivalin iptali için kampanya başlatınca sosyal medya karıştı.     http://www.hurriyet.com.tr/_np/4835/17204835.jpg http://www.hurriyet.com.tr/p/spacer.gif Beş yılından bu yana Eyüp ilçesine bağlı, Bilgi Üniversitesi'nin de içinde olduğu santralistanbul’da gerçek

, Yer: Gündem

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...