Jump to content

Satürn Uranüs'e Karşı (Erkan Kahraman)

AurorA

Önerilen Mesajlar

Merhaba, İyi haftalar olsun.

Son dönemeçe giriyoruz ve bu ralliden sonra daha stabil günlere geçeceğiz.

Satürn Uranüs karesi bu hafta zirve açısını yapacak. teknik olarak bu sene zaten hep bu görünüm var ama 17 Şubat, 15 Haziran ve 25 Aralık'ta tavan noktasına geliyor. Yani ilkini deneyimliyoruz.

Önümüzdeki 10 gün bireysel ve global olarak yaşayacağımız her tema bizlerin geçmişle olan bağlantımızı koparma niyetiyledir. Daha doğrusu çürümüş, raf ömrü fazlasıyla dolmuş ama yaşam kilerimizden atamadığımız duygu ve durumların terki olarak değerlendirilmelidir.

Bazı haritalar içsel olarak zaten terk etti.

Önemli uyarı, risk almayın, kimseye saldırmayın, parasal fanteziler yapmayın, ruhum istiyor deyip aslında ihtiyacınız olmayanları almayın, yalnızım diye sizi aşırı üzmüş ve laf anlamaza bel bağlamayın, girdiğiniz sarsıntılara son tekamüller diye bakın.

Yeryüzü, ekonomi ve insanoğlu ses verecektir bu süreçte.

İşin özü doğum sancısı gibi.

Bir şey dünyaya gelecek ama nasıl olacak ve nasıl uyumlanacağım sorgusudur bu zamanlar.

Bu süreci güzelliklerle atlatalım. uygulamadan Astrolojiden destek alamayız ve hakikaten burç düzeyinde yapılan yorumların çok üstünde bir transittir. Tırım tırım burcunuzun yorumuyla alakadar olmayın. Bütünü görelim.

Erkan Kahraman (Instagram hesabından, 15.02.2021 tarihli gönderisi alıntılanmıştır.)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Evde Kedi Beslemenize Aileniz Karşı Çıkar Mı?

Evde kedi beslemek istiyorsunuz, ailenizden herhangi biri veya hepsi bunu karşı çıkar mıydı? Benim annem karşı çıkıyor da   edit: soru sığmamış farketmedim

, Yer: Anketler

• Süper kahraman filmlerini neden sevmiyorum

Evet , bunun için bir konu açtım.     Bir zamanlar çizgi romanlarını ellerimden düşürmediğim ve sinemaya yansımasını hayal ettiğim süper kahramanları, artık sineme evreninde görmekten bıkmış , kullanış biçimlerinden tiksinmiş durumdayım. Şöyle genel olarak süper kahraman filmlerine bakıp , birbirinden ayıran şeylere bakmaya çalıştığnızda kötü güçler tarafından ele geçiriliyor olanın bir şehir bir ülke veya dünya olması dışında farklılıklar bulmak zor.

, Yer: Filmler

• Tüm Kötülüklere Karşı Sihirli Toz

Bu karışımın amacı, üstünde taşıyanı veya çevrelediği alanı kötü etkilerin tümüne karşı korumaktır. Etki alanları içerisinde nazar, büyü, negatif etkiler, kötü varlıklar ve insanların zararları yer almaktadır     Toz karışımını geçen yıl eşimin hamile kalmasıyla birlikte yaptım. Hamilelik döneminde bayanlar özellikle negatif etkilere daha çok maruz kalıyor. Ben de bu durumu ortadan kaldırmak için uzun uzun araştırdıktan sonra en etkili ve uyumlu malzemeleri bir araya getirdim. Çok faydasın

, Yer: Witchcraft

• Böceklere karşı bir tarif arıyorum

Merhabalar arkadaşlar evimde böcekler ortaya çıkmaya başladı ve ben onları öldürmek istemiyorum. Elinizde onları uzaklaştırmamı sağlayacak bir tarif var mıdır ? Herkese güzel günler dilerim

, Yer: Witchcraft

• Zehirlenmelere karşı alınabilecek önlemler

Zehirlenme çocukluk çağının önemli bir sağlık sorunudur. Her yıl yüz binlerce çocuk zehirlenme nedeniyle acil servislere başvurmakta ve bunların birçoğu sakat kalmakta hatta kaybedilmektedir. Zehirlenmelerde en önemli neden ailelerin bilgisizliği veya ihmalidir. İlaçların ilgi çekici renkte ve ilaç kapaklarının kolay açılır şekilde üretilmiş olması da diğer nedenlerin başında gelir. Memorial Ataşehir Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. Özlen Kaya Çardak çocuklarda ze

, Yer: Sağlık

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...