Jump to content

Tutulan sayıyı bulma

pioxi

Önerilen Mesajlar

1 - 8 - 15

2 - 9 - 16

3 - 10 - 17

4 - 11 - 18

5 - 12 - 19

6 - 13 - 20

7 - 14 -21

Şimdi tuttuğumuz sayı 11 olsun. 11 Ortadaki listede. Şimdi tersten başlıyoruz. 7 den veya 21 den Tutuğumuz sayının bloğunu her zaman ortaya alıyoruz. Yazarken de yan yana yazıyoruz.

21 - 20 - 19

18 - 17 - 16

15 - 14 -13

12 - 11 - 10

9 - 8 - 7 

6 - 5 - 4 

3 - 2 - 1

Aynı yöntemi bir daha uyguluyoruz. 11 yine orta blogda. Yine tersten yine yan yana. 

3 - 6 - 9

12 - 15 - 18

21 - 2 - 5

8 - 11 - 14

17 - 20 - 1

4 - 7 - 10

13 - 16 - 19

Ve 11 dördüncü sırada. İşin sırrı hep budur. Bu şekilde yaparsan tuttuğun sayı hep dördüncü sırada olur. Bunu kağıda yazarak oynadığında karşındakine önce tuttuğu sayıyı küçük bir kağıda yazıp saklamasını söyle. İşin sonunda hesaplamalarını yak veya yok et. Bu şekilde daha şoke edici olur.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• İlahi İletişim Tarzını Bulma Testi

Hepimizin rehberlerimizle veya diğer varlıklarla iletişim için kullandığımız dört yolumuz vardır;   Durugörü (alın çakrasıyla bağlantılı) Duruişiti (kulak çakralarıyla bağlantılı) Durusezi (kalp çakrasıyla bağlantılı) Durubiliş (taç çakrayla bağlantılı)   Bu dört özelliklerimizden birisi mutlaka diğerlerine göre daha açıktır. Bu testte amaç hangisinin daha açık olduğunu bulmak. Ve çakralar bölümünde vereceğim gerekli kanalı güçlendirmek için yöntemleri kullanmak.     İLAHİ İLETİŞİM TARZINI

, Yer: Psişik Yetenekler

• Yüksek Bilince Ulaşma ve Benliği Bulma Yolları

01- Kendinizi; karşılaştığınız durumları zorla kontrol etmeye çalışmanıza neden olan ve böylece huzurunuzu bozan, kendinizi ve diğerlerini sevmenizi engelleyen güvenlik, duygu ve güç bağımlılıklarından özgürleşmek. 02- Bilincinize hakim olan bağımlılıklarınızın, değişen insanları ve durumları olduklarından farklı algılamanıza neden olduğunu keşfetmek. 03- Robotvari duygusal kalıplarınızın etkisinden kurtulup, yeniden programlamanız gereken bağımlılıklarınızın farkına varmak için tüm fırsatla

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• Kayıp Telefon Bulma Yöntemi

Teknoloji benim gibi dalgınlara uygun şeyler ürettikçe seviniyorum...   Telefonunuz sessizde kaldı ve nerede olduğunu bulamıyor musunuz? Bilgisayarınızda Google Play'i açın, Android Cihaz Yöneticisi'ni açın... Telefonunuzu aktive etmek için kullandığınız Gmail hesabınızla giriş yaptıktan sonra çıkan ekranda "Zili Çaldır"ı tıklayın.   İlk denememde "Cihazla irtibat kurulamıyor" cevabını alınca "peh yanındaki telefonu görmüyor" diye sadece yaşlıların anlayacağı bir teknolojiye galip gelme, tekn

, Yer: Bilim & Teknoloji

• Psişik Yetenek Bulma

Araştırdığım kadarıyla sitede bununla ilgili bir şey bulamadım varsa da göremedim. Her insanın psişik gücünün kendine özel olduğu olduğunu biliyorum psişik yeteneklerden de haberim var ama yeteneklerin nasıl bulunacağıyla ilgili bir şey yazmıyor o yüzden yardımcı olabilirseniz sevinirim...  

• Ev İçi Kayıp Eşyaları Bulma

Arkadaşlar ben bu pisişik güçlerle uğraşalı 1-1,5 sene oluyor ve bu kadar yıl boyunca ilk defa birşey denedim oda hiç aklımda yokken.Bir arkadaş istanbuldan saç tokasını koyduğu yeri unutuş ve bana bunu bulabilirsmisin dedi.Bende bilmiyorum ama denerim dedim.Neyse ilk 3 denememde bişe yok arkadaşıda evin içinde dolandırdım bayağı neyse sonra tokanın şeklini ve rengini söyle dedim.Oda söyledi siyah lastik toka dedi.Bende siyah lastik bir toka canlandırdım gözümün önünde tabi önce kaybeden kişini

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...