Jump to content

Android için favori uygulamalarım

Önerilen Mesajlar

Android favori oyunlarım :

1-Avakin life: role playing 3d sanal gerçeklik oyunu beni çok şaşırtan bir oyun her ay yeni konular,itemler hepsi çok güzel indirirseniz haber verin ekliyim arkadaş olarak. 😊

2-Brain test: zeka ve bulmaca oyunu vakit geçirmek için güzel bir oyun .

3-clash of clans: strateji oyunu .

*

*

Android favori photo editor uygulamalarım:

1-PicsArt: çok severek kullanıyorum birçok ayrıntılı özelliği var.

2-Picskit: picsart'ın akrabası diyebilirim bazı özellikleri aynı ama daha fazla filitre içeriyor .

3-Snapseed: ince ayarlarıyla profosyonel editler yapabilirsiniz .

*

*

Benim kullandığım favori uygulamalar bunlar sizin favorileriniz neler? Yazarsanız sevinirim 😊💚💚

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

whatsapp aero : bir çok özelliğinin yanında karşı tarafın sildiği mesajların sizden silinmemesi ve bunu bilmemesinden dolayı çok eğlenceli olaylara sebebiyet veriyor.

bleach 3D Global : animeden güzel uyarlanmış bir oyun. Türkçe dil desteği mevcut.

firefox focus : eğer gizliliğe önem veriyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Cadılar için parfüm tarifleri .

Cadılar için parfüm tarifleri ~        ( Alıntıdır . ) Ay rahibesi parfümü . 1 damla Queen of the Night yağı , 3 damla gül yağı ve 1 damla limon mineçiçeyi yağını koyu kahverengi ve ya mavi bir yağda 4 ons beyaz alkollü içkiye ekleyin . Birleştirmek için karıştırın . Toprak ana parfümü . Eşit miktarda gül ve paçuli yağı karıştırılır ve birleştirmek için kombinlenir .  Bir cadı sanatı . 8 ons alkoııü içkiye 60 damla misk , 30 damla keten ( amber ) ve 30 damla bergamo

, Yer: Witchcraft

• Kanser için?

Dedemin karaciğer kanseri olduğunu öğrendim bugün. Belki çok çocukça bir başlık gelecek size ama elim kolum bağlı gibi durmak bana kötü geliyor ve beni üzüyor. Ne yapabilirim? Öneriniz var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim?

, Yer: Alternatif Terapiler

• Korku ve Endişelerden Kurtulmak İçin “Psoas Kası”nızı Rahatlatın

http://yeniboyutlar.com/wp-content/uploads/2015/06/ruh-kasi-psoas.jpg   Korku ve Endişelerden Kurtulmak İçin “Psoas Kası”nızı Rahatlatın!   Yapılan araştırmalar psoas kasının psikolojik halimize ve fizyolojik sağlığımıza direkt etki ettiğini gösteriyor! Hızı giderek artan hayatımız içerisinde yeteri kadar dinlenmediğimiz, yeteri kadar esnemediğimiz zamanlarda psoaskasımız da gerilir ve hep gergin kalır. Peki gerginleştikçe korku ve endişeye neden olan bu kası en basit şekilde nasıl esnetebili

, Yer: Sağlık

• Yeni Baslayanlar İçin Astral Seyahat

ASTRAL SEYAHAT NEDİR Bedenimizi belirli bir süre terk ederek çeşitli yerlere düşünce hızı ile gidip, gittiğimiz yerlerde meydana gelen olayları izleyebilmemiz mümkündür. Şuurumuzun bedenimizin dışına yansıması yada diğer bir tanımla, şuurluk alanımızın genişleyerek beden dışına taşma olayına Astral Seyahat veya Suur Projeksiyonu adı verilir. Bu yansıma fiziki evrenin her hangi bir noktasına olabildiği gibi, fiziki evrenin ötesindeki ortamlara da olabilmektedir. Diğer duylar dışı algıla

, Yer: Astral Seyahat

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...