Jump to content

Monoatomik Element Deneyimlerim

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

İlk olarak şu makaleyi okuyabilirsiniz; >>> http://www.yasarozkan.net/makaleler/epifiz-bezini-en-cok-aktive-eden-madde-olan-manna---beyaz-altin-tozunun-tarihcesi-ve-gizemleri/makale43.html

(Ormus, içerisinde radyum, altın, gümüş, platin, magnezyum oksit… bulunan bir nevi kokteyldir. Manna ise saf altındandır…)

Kolloidal Sıvılar: Bir maddenin sıvı içerisinde asılı kalmasıyla oluşan heterojen karışımlardır. Dışarıdan bakıldığında homojen görünümlüdür…

--------------

Ormus Altın: Yaklaşık 4 ay kadar monoatomik altın içerikli yerli bir ürün kullandım. (Toplam da 100 ml) Ürün ayrıca 84 iz element içeriyordu. Katalizör olarak bor eklenmişti. Tadı kireç gibiydi ve oldukça tuzluydu. Bir miktar da acılık vardı. Tuzlu oluşu bordan, acılık ise magnezyumdan kaynaklanıyordu. Kıvamı biraz puding gibiydi. Yani öyle su gibi akışkan değildi. Rengi ise açık pembe sayılırdı.

Ormus Gümüş: 40 gün kadar da yine aynı markanın gümüş içerikli ürününü kullandım. (Toplam da 50 ml) Yine bor madeni ve 84 iz element içeriyordu. Rengi beyazımsıydı ve daha akışkandı.

Kolloidal Borlu Altın Suyu: Bunlardan sonra gene 40 gün kadar kolloidal borlu altın suyu kullandım. (Toplam da 50 ml) İçerisine bir iki bitki ekstresi de eklenmişti. Su gibi akışkandı ve rengi sarımtıraktı. Hafif bir deterjan tadı vardı, acılık hissediliyordu.

Etkiler:

Ormus Altın: İlk kullandığım ürün burada favorim. Şunu belirtmek isterim; bu ürünlerdeki elementlerin miktarları düşürülmüş yani direkt üçüncü gözü aktive eden karışımlar değil. (Buna karşın astral seyahati tetikleyebiliyor, kişisel etkiyi göz ardı etmemek gerekir.)

Bir süre baş ağrısı yapabileceği belirtilse de bende öyle bir şey olmadı.

Kişiye özgü yapılan ürünler de var ancak bunlar hâlihazırda yasal değil ve bilinçsizce kullanmak son derece tehlikeli…

Zekâ ve Ormus İlişkisi: Zekâyı artırmıyor ancak var olan zekânın önündeki engelleri kaldırıyor ve yakıt vazifesi görüyor. Daha iyi bir satranç oyuncusu olabilirsiniz ve zor seviyeli sudokuları daha kısa sürede çözebilirsiniz mesela…

Rüyalarınız farklılaşıyor… Uyku kalitesini artıyor, gün boyu harikulade bir zindelik veriyor... Kan dolaşımı düzene giriyor. Düşünce yapısı pozitifleşiyor. (Bu etkiler kişiseldir. Yani sen olanın önündeki engeli kaldırıp seni sana gösterir…)

Sonra kullanım süresi kanaatimce daha uzun olmalı. Bence en az bir yıl düzenli kullanılmalı. Ve kişinin yaşı da burada önemli. Yani 70 yaşında hayatının üzerinden silindirle geçilmiş bir insan ile 50 yaşına kadar yemediği halt kalmamış bir insanın hakiki manada ormus yahut manna kullanması çok farklı şeyler yaşatacaktır…

Cilt Üzerine Etkileri: Ayrıca düzenli ormus kullanımında cildimde harika bir ışıltı oluştu. Ay ışığı parlaklığı gibi… Bu öyle hemen oluşmadı. Düzenli kullanımda, ilerleyen zamanlarda gerçekleşti. Çevrem tarafından da fark edildi... Daha sonra yabancı sitelerde araştırma yaparken benzer ürünleri kullanan birkaç kişinin yorumlarında ciltte oluşan ışıldamalardan bahsettiklerini gördüm. Bu duruma daha çok karışımdaki platin sebep oluyormuş…

Ormus Gümüş: Daha çok fiziksel hastalıklara karşı tercih ediliyor. Gümüşün koruyuculuğu vs.

Kolloidal Borlu Altın Suyu: Bu bahsettiğim üründe yerli üretim ancak ilk ikisini üreten firmadan ayrı bir firma. Ürünün bitmesine yakın uyku kalitesinde az da olsa bir değişim oldu. Fiziksel etkileri olmuştur elbet ancak mental olarak pek bir değişim göremedim. Yani kolloidal sıvılar daha zayıf bana kalırsa.

Yabancı Üretim:

Yabancı üretimleri de merak ettim ve ABD’den manna benzeri şu fotoğrafını eklediğim ürünü satın aldım.

aa8ab4fa-c5fe-4182-a124-816c17d29795.jpg.135b20972236bc550a010122088eece3.jpg

Sıvı kısmı normal şeffaf su ancak mannalardaki gibi dibinde beyaz bir çökelti var. Yapılandırılmış altın ve platin… Çalkalayınca suya karışıyor bekletince sudan ayrışıp dibe çöküyor. Su hafiften tatlı gibi. Ormuslar gibi yoğun bir tat yok… Etkilerine gelirsek; henüz iki gündür kullanıyorum, o sebeple şimdilik bir şey diyemem…

Ve ABD’den iki farklı markanın ürününü daha satın aldıktan sonra sanırım yurt dışı maceramı sonlandıracağım…

Fiyat: Bir kere öyle çok ucuz değiller. Hele yurt dışı ürünleri kur farkından dolayı 7’ye katlanıyor. Yerli üretimler de ise merdiven altı üretimlere dikkat edin. Sonuç olarak altını, gümüşü yediğiniz için öyle ucuzluk beklemeyin… ?

Son olarak; 100 liraya satılan ormus da var 1000 liraya satılan da var. 100 liralık olanlar başlangıç için ortalama, güvenilir bir deneyim…

50 ml lik 1000 lira olan ormuslar da var. Bunları kullanmadan önce vegan beslenme vs. hazırlık yapılması gerekiyor… Daha çok metafizik çalışmalar için…

paranormalfikir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet yukarıdaki phasix için şimdilik şunları söyleyebilirim. Cilt problemim olmamasına karşın ciltte ekstra aydınlık. (Platin in)

Onun dışında bu tarz ürünleri kullanınca şunu fark ettim; soğuğa karşı dayanıklılık artıyor. Daha doğrusu soğuk havalarda daha az üşüme, vücut ısısının daha dengeli oluşu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...