Jump to content

Peri tarotu destesi bulamıyorum

AngelofTarot

Önerilen Mesajlar

Kehanet kartlarının geneli bu civarlarda satılıyor.

Youtube'daki tarot kanallarından öğrendiğim kadarıyla piyasada Katina destesi ve kitabı tükendiği için bastırıp satanlar var. Peri tarotunu da belki bu tür satış yapan yerlerden bulabilirsiniz.. Bir tanesi Gardrops uygulamasında deste123 nickiyle satış yapıyor. Onun elinde çeşitli kehanet kartları var ama tek tek ismini belirtmediğinden bilemiyorum elinde neler var. Kişiyi tanımıyorum, hiç alışveriş de yapmadım bu arada. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ohannes! @astrocat 75TL yi beğenmezken, deste123@gardrops'da 110tl deste başı. @Apotheous, @AurorA'nın dediği gibi satış yapmayacaksan çok çok çok pahalıya gelir.

Bu arada amazon aynı desteye 30$ fiyat biçmiş. 30x7=350 gayme yani 75tl bence gayet makul görünüyor. Yine de Nadir'den alırken satıcıyı arayıp pazarlık etmek şart.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nadir'deki de satılmış zaten :) Sanırım rakamlar o yüzden hepten uçmuş

1 dakika önce, MZ1vdnW0mtQ yazdı:

ohannes! @astrocat 75TL yi beğenmezken, deste123@gardrops'da 110tl deste başı. @Apotheous, @AurorA'nın dediği gibi satış yapmayacaksan çok çok çok pahalıya gelir.

Bu arada amazon aynı desteye 30$ fiyat biçmiş. 30x7=350 gayme yani 75tl bence gayet makul görünüyor. Yine de Nadir'den alırken satıcıyı arayıp pazarlık etmek şart.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tükenmiş bir şeyi ucuza bulmak biraz zor olur herhalde. Boşa ararsın. Ve seri üretim olan bir mal nasıl sana özel olabilir ki? 

@Witch Of RainRainRainRainRaiRainRaRaiRainRaRainRainRainRainRaiRainbh

Bu ne oldu böyle? Witchi etiketleyip bı örnek verecektim vazgeçtim. Ve karmaşaya bak. Sevgili adminlerimiz böyle bir sorun var sanırım. Etiketi silemiyorum. 

Hogwarts ogrencilerinin gidip fabrika çıkışı asa almaları diyecektim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 minutes ago, Apotheous said:

Tükenmiş bir şeyi ucuza bulmak biraz zor olur herhalde. Boşa ararsın. Ve seri üretim olan bir mal nasıl sana özel olabilir ki? 

bazen zor dediklerimizin olduğunu biliyoruz. mesela geçenlerde katina destesi bulabilmiş birisiyle konuşmuştum. gayet de normal ffiyata almıştı. herkes için değerli olmayan şeyler...olasılığa inanmıosan zaten aramasan da olur tabii. 

paketi sıfır açınca sana özel yani ilk senin enerjinle kullanılmış olur. özel olarak tek sende olan deste diye anladın sanırım. onları da yapanlar var. o da mümkün...

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11.02.2021 - 14:30 tarihinde, astrocat yazdı:

en azından sıfır bana özel olur ?

Bu ne kadar doğruymuş yalnız... Bugün anladım... Aldığım destelerden biri muhtemelen kullanılmış desteydi, gıcık gıcık cevaplar veriyordu sürekli :) Bugün gelen bir desteyi yeni açtım paketinden, doğrudan uyumlu gibiyiz... Çok fark ediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 minute ago, AurorA said:

Bu ne kadar doğruymuş yalnız... Bugün anladım... Aldığım destelerden biri muhtemelen kullanılmış desteydi, gıcık gıcık cevaplar veriyordu sürekli :) Bugün gelen bir desteyi yeni açtım paketinden, doğrudan uyumlu gibiyiz... Çok fark ediyor.

buhurlayabilirsin o diğer desteyi

hangi desteyi aldın

keyifli kullanmalar ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, astrocat yazdı:

buhurlayabilirsin o diğer desteyi

hangi desteyi aldın

keyifli kullanmalar ??

halletik şimdi aramız iyi :) ama düzelene kadar biraz zorladı beni :)))

o dediğim destenin adını bilmiyorum. yeni aldığım deste tanrıça rehberliği kehanet kartları

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim bu arada :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 minutes ago, AurorA said:

halletik şimdi aramız iyi :) ama düzelene kadar biraz zorladı beni :)))

o dediğim destenin adını bilmiyorum. yeni aldığım deste tanrıça rehberliği kehanet kartları

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim bu arada :)

dişil enerji ???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...