Jump to content

Burcunuzun Simgesi,Türkçesi, Osmanlıcası ve İngilizcesi

astrocat

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Burcunuzun Özelliklerini Taşıyor musunuz ?

arkadaşlar bi de bu konuyla ilgili konuşalım. her kezin doğduğu güne dek gelen burçları var. bunları da herkez bilir ve takip ederiz.... pekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,,,, burcunuzun taşıdığı özellikleri sizde, tam manasıyla, taşıyomusunuz...._? hadi bakalım yorumlarınızı bekliyorum...   ben yay burcuyum ve burcumun bütün özelliklerini taşıyorum...

, Yer: Burçlar

• İngilizcesi İyi Olan Bir Arkadaş

Merhaba. İngilizcesi güzel seviyede olan,Türkçe cümleleri doğru bir şekilde ingilizce çevirebilecek seviyede arkadaş var mı? Varsa yorum atarsa veya özelden atarsa ulaşırım.

, Yer: Gnoxis Cafe

• Burcunuzun Çocukluk Resimleri

Akrep   Aslan   Balık   Başak   Boğa   İkizler   Koç   Kova   Oğlak ----   Terazi   Yay ----   Yengeç -------------------- ben en çok başağı beğendim.. çok tatlı olmuşş gelin gibii:)

, Yer: İlginç ve Komik Resimler

• Ahmet Çakar'ın İngilizcesi

Saatlerce aralıksız dinleyebilirim   fuck that klu klux clan has been involved façmaç fiksink

, Yer: İlginç ve Komik Videolar

• Burcunuzun Manası

Burcunuz'un Manisi Okuyun     Koç:   Ben bilirim gerisi bos,   istiyorsan pesimden kos.   Emir almam, ben veririm,   Önderiyim bu felegin...       Boga :   Tek dilegim vardir   Bolca para, zengin sofra...   Çok bir ey mi istedigim,   Güvencemdir bunlar benim...       ikizler :   Zekam parlak, dilim oynak,   Her konuya elim kivrak,   Sikintiya hiç gelemem,   Bir de karar verebilsem!...       Yengeç :   Tezcanliy

, Yer: Burçlar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...