Jump to content

Düşün ki O Bunu Okuyor

masal perisi

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Bunu bir bedeli olur mu

bir konu hakkında soru sormak istiyorum, ciddi ciddi intihar etmek istiyorum ve aylardır bunu düşünüyorum. hayattan ne keyif alabiliyorum ne de yaşadığım travmaları atlatabiliyorum ne suçluluk duygularına engel olabiliyorum.  sizce hayatımı kendi ellerimle bitirirsem beni bekleyen son nedir?

, Yer: Ölüm ve Ötesi

• Birçoğunuz bunu ilk defa duymuş olacaksınız

gercek bir olaydır.(sunay akından alıntıdır)   1900'lü yılların başında Avrupanın güçlü devletlerinden olan fransa o   dönemin diğer devletlerine haber göndererek yeni bir savaş makinası   bulduklarını ve bu makina ile gösteri yapılacağını diğer devletlerin bu   davete yetkili 2 askeri üye ile katılabileceklerini bildirirler.Gösteri günü   ortalık mahşer yeri gibi kalabalıktır.Osmanlıdan gösteriyi izlemeye gelen   sadrazam ...........paşa(ismini tam hatırlayamıyorum) ve yanında genç bi

, Yer: Atatürk'çü Düşünce Kulübü

• Hala sigara içiyormusunuz? Öyleyse bunu izleyin!

Sigara tüketimi en fazla olan ülkelerden biriyiz. Sigaradan ölenlerin sayısı da bir hayli fazla. Koyulan yasaklar bile sigara bırakmaya neden olmadı. Bu videoyu izlemek belki sigarayı size bıraktırır. Sigaranın size nasıl zarar verdiğini gözlerinizle görün     http://www.metacafe.com/watch/914475/still_smoking_watch_this/

, Yer: Sağlık

• hiçbir ilişkim yürümüyor, bunu kırabilir miyim ?

Arkadaşlar merhaba önce , konuyu açmadan önce çok düşündüm , belki sizin için önemsiz/gereksiz olabilir ama şuan hayatımın merkezinde olan ve beni psikolojik olarak fazla etkilemeye başlayan bir durum olduğundan açma gereği hissettim.     şuan 24 yaşındayım ve daha doğru dürüst bir ilişki yaşayamadım .kim yaşıyor ki zaten diye düşünmeyin lütfen. gereğinden fazla flörtümün olduğu zaman ya da hiçbir şekilde karşı cinsle bağ kurmadığım zamanlar oldu hayatımda . önceleri önemsemezdim , birgün ol

, Yer: Witchcraft

• Sihirli Kartlar,Aklınızı Okuyor..

aşağıdaki kartı tuşlayarak,linke ulaşabilirsiniz.. bu linkte karşınıza çeşitli kartlar çıkacak. bunlardan birini aklınız ile seçin ve heman altındaki CLICK HERE yazan yeri tuşlayın.. sonrasında göreceksinizki,tuttuğunuz o kart çıkan kartların arasında yok.. mantığına güvenen arkadaşları bu oyunun hilesini çözmeye davet ediyorum..  

, Yer: Paranormal Resim ve Videolar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...