Jump to content

Evrenin Matematiği Numeroloji Ajandası 2021 - Özge Acarel


Önerilen Mesajlar

image.png.cd4c433be900d224d84959ce545734e6.png

 

2021 Numeroloji Ajandası, gün ve ay enerjilerini esas alan numeroloji rehberliğinde yıl boyunca evrenin titreşimiyle paralel hareket etmen ve yaşamla uyumlu ve daha kolay akışta olman dileğiyle hazırlandı.

2020... Beklenilmeyenin, öngörülemeyenin yılı. Evrensel yıl enerjisi 4 olan bu yıl; sistem kurmayı, çok çalışmayı, köklerini keşfetmeyi, ağacının gövdesi ne kadar sağlam onu tahlil etmeni ve en önemlisi de tüm bu süreçte ne kadar sabırlısın bunu göstermeni istedi senden.

2021... 4'ün arkasından gelen, değişim ve hareket getiren 5 enerjisi kökünün keşfi ile yeniden canlanan sabırlı ağacın dallarının uzama ve çiçeklenme zamanını sana müjdeliyor.

İnanıyorum, sen de yapabileceğinin en iyisini yapmayı denedin, hiç bitmeyecek, değişmeyecek gibi gelen sabit enerjili 2020'de.

2021'de de bunun hediyesini almaya ne dersin? Evrensel 5 yılında değişim seni bekliyor. Her şey değişebilir; işin, yaşadığın yer, ilişkilerin, hayata bakış açın, yaşam tarzın ve sen. Eskinin enerjisinden kurtulup yeniye yer açarken, ihtiyacın olan tek şey bu yıl akışta olmak.

Değişimi sevgiyle kucaklayabilir, uyumlu ve akışta olmayı seçtiğinde yenilikler de hayatında kolaylıkla tezahür eder. 2020'nin sabit enerjisine tutunmayı seçersen de hayat sen hazır mısın diye bakmadan senin için her şeyi kökten değiştirebilir. Korkma! Dene, tekrar dene ve tekrar dene! Şems'in söylediği gibi, "Hakk'ın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine, teslim ol. Bırak hayat sana rağmen değil, beraber aksın. 'Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir' diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?"

Değişirken savrulmamaya da dikkat et, keza 5 enerjisi aynı zamanda hazları da simgeler. Değişime izin verdiğinde yağmurdan kaçarken doluya tutulmamak da önemli. Bu nedenle bağımlılıklara, fazla yememeye ya da gereksiz para harcamamaya da dikkat et! Aceleci kararlarla değil, akıl ve kalp süzgecinden geçirdiğin adımları at. Aklın ve kalbinle attığın adımlarda; yeni maceralar, yeni yerler, yeni insanlar gündeminde olabilir.

Sadece dokuz yılda bir gelen değişim enerjisi, 2021'in bize en güzel hediyesi. Bu yıl monotonluğun dışına çıkıp, fırsatları daha kolay fark edebilmek için sen de en az bir şeyi değiştirmek, daha önce hiç yapmadığın yepyeni bir şeyi denemek ister misin?

Bu deneyimin, 2021 Numeroloji Ajandası'nın rehberliğinde kolaylıkla ve keyifle olması dileğimle...

Özge Acar Önel

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ay döngüsü ve numerolojinin günlük yaşamıma etkisini takip etmek istememe rağmen, yoğun günlük yaşam ve hayatın insanı oradan oraya sürüklemesi nedeniyle bunu başarmak pek mümkün olmuyordu. Numeroloji ajandasını incelediğimde, günlerin tek tek numeroloji değerleri açısından değerlendirildiğini ve önemli ay döngülerinin de takvime eklendiğini görüp tam aradığım ajanda olduğuna karar verdim. Bir de her ayın sonunda "Ocak'ta Seni Neler Mutlu Etti?" diye bir bölüm var. Bu bölüm de, yaşamda pozitif kalmak, elimizdekilerin değerini bilmek ve hayatımızın o kadar da dandik olmadığını fark etmemizi sağlayan bir şema olmuş. Ayrıca Bereket Günü insanı para biriktirmek konusunda teşvik ediyor. Sayfalar saman kağıt olmasaydı daha iyi olabilirdi belki ama benim için içerik dış görünüşten daha önemli olduğu için çok rahatsız edici gelmiyor. Ayrıca her güne birkaç cümle not alabilmek için bölümler ayrılmış. O bölümlere günün önemli olaylarını ya da ruh halinizi yazarak daha ilerde dönüp o günün/ayın enerjisinin sizi nasıl etkilediğini de incelemeniz mümkün.

Kitap tanıtımında da şöyle bir yazı paylaşılıyor sayıların değerleriyle ilgili. Paylaşmadan geçemeyeceğim;

1 geldi ilk, Ben dedi. Erildi.

2’nin rahminde Sen’e evrildi.

3’te ego sahnedeydi: “Ben,” dedi Sen, “Sen,” dedi Ben.

4’ün kalbinde sabırla yumuşadı Ben, pişti Sen; tek nefes “Biz!” dediler.

5’te merak etti Biz, keşfetti Sizi.

6’da artık kocaman bir aileydi: Ben, Sen, Ego, Biz, Siz!

7’de aşka düştüler hep birlikte; birbirlerini aydınlattılar.

8’de anladılar Bir’likten doğan gücü, bereketlendiler.

9’da birdiler, insana ilham, özlerine şifa oldular.
 

2021 Numeroloji Ajandası’nın rehberliğinde her günü heyecan dolu 365 günlük yolculuğa var mısın?

Özge Acar Önel

 

Almanızı tavsiye ederim. Ben çok faydasını görüyorum :) 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • NASA'dan Açıklama: Paralel Evrenin Varlığına Kanıt Bulmuş Olabiliriz

   Paralel evrenler, insanlık için bilim kurgu filmlerinin bir parçası olmaktan öteye gidemedi. Ancak NASA destekli olarak yapılan bir araştırmanın bulguları, paralel evrenlere kanıt bulunmuş olunabileceğini öne sürüyor. Bilim kurgu ve gerçek hayat, teknolojideki ilerlemelerle birlikte birbirine yaklaşmaya başladı. NASA'dan bilim insanları, yaptıkları bir çalışmada paralel evrenlere dair kanıt olarak sunabilecekleri bulgular keşfetti. Araştırma, NASA'nın bizzat desteklediği araştırma grubu Antar

   , Yer: Uzay ve Gizemleri

  • Ritüelde Numeroloji

   Ritüelde sayıları kullandığınızda bunları kullandığınız mum miktarına bir şeyi zikrettiğiniz miktarlara veya bir grup ortamındaysanız dairenizde kaç kişi olduğuna karar vermek için kullanabilirsiniz.   İşte buradaki sayılar ve anlamları ...   BİR: Tanrı, hırs, öz, bireysellik, bağımsızlık, beceri ve yetenek.   İKİ: Tanrıça, diğeri, ortaklık, birlik, sezgi, gizem ve bilgelik.   ÜÇ: Sihirli çocuk, sosyal, yaratıcılık, doğum ve iletişim.   DÖRT: Vakıf, ev, tapınak, toprak, iş, kısıtlama,

   , Yer: Neo-paganizm & Wicca

  • Evrenin Şekli Nedir?

   [video=youtube;elaviUWp-0k]https://www.youtube.com/watch?v=elaviUWp-0k

   , Yer: Bilim & Teknoloji

  • numeroloji evliliğe bakış

   İSİMLERİN UYUMU 1=A-I-J-Y-Q 2=B-K-R 3=C-G-L-S 4=D-M-T 5=E-H-N-X 6=U-V-W 7=O-Z 8=F-P   BAKILIŞI   Birinci isim+ikinci isim+7=sonuç İki karşı cinsin sadece isim uyumunda kullanılıyor.Birinci isimle ikinci ismi topluyoruz fazladan yedi ekliyoruz çıkanı dokuza bölüyoruz sonucu buluyoruz.MUSTAFA KEMAL ile LATİFE isimlerine baktığımızda iyi evlilik yapmadıkları çıkıyor.   M-4 K-2 L-3 U-6 E-5 A-1 S-3 M-4 T-4 T-4 A-1 I-1 A-1 L-3 F-8 F-8 E-5 A-1 27 15 22   27+15+22+7=71   YO

   , Yer: Fal Çeşitleri

  • Pisagorcu Numeroloji ve Yıldız

   Ünlü yunan filozof ve giz bilimci Pisagor evren sayılardan oluşmuştur diye söylemiş. Kurduğu okul kendisinin Mısır yolculuğunda edinmiş olduğu ezoterik bilgilerle şekillenmiş, ve bu okulda inisiyasyona dayalı bir topluluk yaratmış. Yunanlı tarihçi Plutark’a göre, Pisagor Mısır’ı ziyaretinde, Heliopolis’te Mısırlı rahip Oenuphis’ten önemli bilgiler edinmiştir. Sayılar ve harflerle ilgili ezoterik yani batıni bilgiler, görünen dünyanın arkasında başka, derin bir anlam olup olmadığını çözmek arzus

   , Yer: Astroloji

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...