Jump to content

Dünyadan Ayrılır mısın?

paranormalfikir

Dünyadan Ayrılır mısın?  

2 üye oy kullandı

1. 1. Dünyadan Ayrılır mısın?

• Kabul ederim.
    • Kabul etmem.
      0
    • Düşünmek için vakit isterim.
    • Henüz bir şey diyemem.
      0

Önerilen Mesajlar

paranormalfikir

Galaksideki yüksek bilinçli bir topluluktan, Dünya'ya bir daha dönmemek üzere evrenin başka yerlerine bir seyahat teklifi gelse kabul eder misin?

[Dünyadaki yakınlarınızı vs. teknoloji sayesinde görme ve iletişim kurma şansınız olacak ancak kesinlikle geri dönmek mümkün olmayacak...]

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
AbraKadabra

Zamanında teklif ettiler ama benim kendime olan inancım zayıf olduğu için reddetmiştim.Şimdilerde pişmanım.Bakalım tekrar aynı ortam oluşursa ki bu zayıf bir ihtimal çünkü ben yine negatif enerjili parazit varlıklar musallat olur diye korkuyorum.İşte aynı ortamın oluşması için önceden hazırlık yapmak gerek(telepati,durugörü vb)

Şimdi düşününce burda hayatımı yaşamadan oraya gitmek de mantıksız,hem hala kendime inancım zayıf, burda kalırım şimdilik:blink: :blink: :blink:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Dünyadan gerçekten koptum

Şuanda depersonalizasyon ve derealizasyon adlı iki hastalığı birlikte yaşamaktayım. Kimi zaman şizofren olabileceğimi düşünüyorum, kimi zaman hiçbir şey hissetmiyorum. Aşşağıda ne yazıyorsa aynen hissediyorum ve yaşıyorum ne yazık ki. Dönem başı böyle değildim fakat şuanda dünya ile gram bağlantım olmadığını hissediyorum. Bunun için bir meditasyon, bir uygulama, bir şey yardımcı olabilecekse söylerseniz çok güzel olur. Söylemeliyim ki iğrenç bir durum. Teşekkürler.   Özet geçer isem şunlar olu

, Yer: Gnoxis Cafe

• Sen Aslında Var mısın?

Uygun olanı işaretleyin; >>> Hayata Felsefi Bakış Açını Biliyor musun? Soruları Adım Adım Cevapla, Öğren! - onedio.com

, Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

• Benimle oynar mısın?

http://www.youtube.com/watch?v=nVra8BVqfQc  Talihsiz bir olay sonrasında ceza alarak hapishaneye gönderilen Sibel, sekiz yıllık mahkumiyetin ardından özgürlüğüne kavuşur. İlk işi ise bu süreçte yetimhanede barınan kızı Rüya'ya tekrar kavuşmaktadır. Kızını yanına alıp doğduğu günden bu yana yaşadığı Beşiktaş semtinden taşınacak olan Sibel, Antalya'ya taşınmayı planlamaktadır. Ne var ki Rüya'nın bu güzel semti bırakmaya niyeti yoktur. Zira Rüya annesinin yokluğunda Beşiktaş'a sımsıkı sarılmış ve

, Yer: Filmler

• Farkında mısın?!

Sezen Aksu söylüyor: "Bu kızı yeniden büyütmeliyim/kor ateşlerde yürütmeliyim. farkındayım... farkındayım...” Aksu, şarkısında, şu günlerde yeni bir dalga halini alan ‘farkındalık’ kavramına gönderme mi yapıyor, yoksa tamamen 'bifarkında' olarak mı bu cümleyi seçti; onu bilemiyoruz. Ama bizim yoğun bir ‘farkındalık’ durumu yaşadığımız kesin. Popüler kültür, şimdilerde güçlü bir ‘farkındalık’ hortumuyla sürükleniyor. Bilmeyenler için ‘farkındalık’ kavramını açalım. Owo Yayınları'ndan çıkan "Fark

, Yer: Dinler ve İnanışlar

• Spiritüel Dünyadan Haberler

Master Hakiki Reiki İran'dan ülkemize iltica eden ve İstanbul sosyetesinde ünlenen master Hakiki Reiki (Hakiki Reiki diye okunur), piyasada reiki diye öğretilen tüm bilgilerin yanlış olduğunu iddia etti ve "esas reiki benimkisi" dedi. Bilindiği gibi Master Reiki, İstanbul sosyetesinin ünlülerine içirdiği reikili su ve yaptığı reikili muskalarla büyük ün ve servet sahibi olmuştu. 1. aşama için yaklaşık 5000 dolar gibi bir para alan master Reiki: "Cesareti olan TV’de karşıma gelir" dedi.   Ramth

, Yer: Gnoxis Cafe

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...