Jump to content

Dünyadan Ayrılır mısın?

paranormalfikir

Dünyadan Ayrılır mısın?  

2 üye oy kullandı

1. 1. Dünyadan Ayrılır mısın?

• Kabul ederim.
    • Kabul etmem.
      0
    • Düşünmek için vakit isterim.
    • Henüz bir şey diyemem.
      0

Önerilen Mesajlar

Galaksideki yüksek bilinçli bir topluluktan, Dünya'ya bir daha dönmemek üzere evrenin başka yerlerine bir seyahat teklifi gelse kabul eder misin?

[Dünyadaki yakınlarınızı vs. teknoloji sayesinde görme ve iletişim kurma şansınız olacak ancak kesinlikle geri dönmek mümkün olmayacak...]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zamanında teklif ettiler ama benim kendime olan inancım zayıf olduğu için reddetmiştim.Şimdilerde pişmanım.Bakalım tekrar aynı ortam oluşursa ki bu zayıf bir ihtimal çünkü ben yine negatif enerjili parazit varlıklar musallat olur diye korkuyorum.İşte aynı ortamın oluşması için önceden hazırlık yapmak gerek(telepati,durugörü vb)

Şimdi düşününce burda hayatımı yaşamadan oraya gitmek de mantıksız,hem hala kendime inancım zayıf, burda kalırım şimdilik:blink: :blink: :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...