Jump to content

Kazayla astral seyahat?

Gwalabomb

Önerilen Mesajlar

Önceden sıklıkla yaşadığım ve ara ara yaşamaya devam ettiğim bir durum var, geceleri uyurken anlık olarak bilincim geliyor hareket edemiyorum ama yüksek sesli bir cızırtı duymaya başlıyorum ve yatağımın sallandığını hissediyorum. (Öncesinde gülüşen çocuk sesleri ve çığlıklar duyduğum da oldu.) gördüklerim kesinlikle rüya değil, üst üste yaşadığım ve sonrasında uyuyamadığım da oldu. Astral seyahatin belirli bir noktasına gelip duruyor olabilir miyim? Veya yaşadıklarım başka bir şey miydi?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Astral seyahat Soru Cevap Bölümü

İddia ediyorum ki Astral seyahat konusunda edinebileceğiniz en geniş içeriğe sahibiz .. Öyle burada yönetici olduğum için şişirmiyorum . Özgün konu , teknik, deneyim ve bilgi açısından çok zengin. Bu yoğunluk özellikle yeni üyelerimiz için arama konusunda sıkıntı yaratabiliyor. Astral projeksiyon konusu forumun popüler konularından , bunu konulara olan ilgilerden ve daha çok gelen özel mesajlardan anlıyoruz . İşte bu başlıkta sorularınız için açıldı . Muhtemelen sorularınızın cevapları forum

, Yer: Astral Seyahat

• Yeni Baslayanlar İçin Astral Seyahat

ASTRAL SEYAHAT NEDİR Bedenimizi belirli bir süre terk ederek çeşitli yerlere düşünce hızı ile gidip, gittiğimiz yerlerde meydana gelen olayları izleyebilmemiz mümkündür. Şuurumuzun bedenimizin dışına yansıması yada diğer bir tanımla, şuurluk alanımızın genişleyerek beden dışına taşma olayına Astral Seyahat veya Suur Projeksiyonu adı verilir. Bu yansıma fiziki evrenin her hangi bir noktasına olabildiği gibi, fiziki evrenin ötesindeki ortamlara da olabilmektedir. Diğer duylar dışı algıla

• Anlayamadığım Astral Deneyimim

Arkadaşlar hepinize merhaba öncelikle. Bu gece uykuya daldıktan sonra gece 03.30 civarı istemsizce uyandım. Bir bardak su içip tekrar yatağa geçtim ve aklıma astral seyehate çıkma denemesi yapmak geldi. Bir süre sırtüstü uzandım ve gözlerimi kapayıp oluşan karanlığa odaklandım. Bir anda sağ tarafıma döndüm ve o anda fısıltılar işittim. Sanki sırtım ortadan ikiye bölünecek gibiydi. Birden kendimi yataktan dışarıya fırlattım ve yattığım odada değilde evimin başka bir odasında yüzüstü düşerken bul

, Yer: Deneyimler

• Astral Seyahat Yapılan Hatalar Ve Püf Noktalar - Giriş

Merhaba arkadaşlar ben Ancients.Bu bir giriş konusudur ve devamı gelecektir. Bir çok arkadaşımızın astral projeksiyonu başaramadığını görüyorum.Bunun için bir kaç detaya değinmek istiyorum.Emin olun okuduktan sonra çıkış için ne kadar kolaymış diyeceksiniz.Öncelikle astralin ne olduğunu bir kavrayalım. Astral projeksiyon öyle (benimde vaktiyle) zannettiğimiz gibi bizden bir tane daha çıkıp istediği yeri gezip dolaşması değil.Sadece isminde de yazdığı gibi farklı bir boyutu projekte etmektir. tak

• Merhabalar Astral seyhat benim için güvenli midir ?

Öncelikle merhaba ben 12 yaşındayken büyüye benzer bir şey yaptım çok basit bir büyüydü bende sadece yapabilecek miyim diye yapmak istedim şöyle bir şeydi bir parfüme latince bir dua gibi bir şeyi 3 defa üfleyerek okuyoruz ben bunu arkadaşımla yaptım ve bunu yaparken kendimi gerçekten çok ama çok ama çok yani baya kötü hissettim o kadar kötü hissettim ki tam tarif edemiyorum bile sanki kalbimin içinde küçük karanlık bir nokta oluşmuştu. Neyse sonra ben devam ettim ve parfümü üstümüze sıktık gerç

, Yer: Deneyimler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...