Jump to content

Kırmızı elma büyüsü . ( Aşk )

Medeya

Önerilen Mesajlar

Merhaba . Öncelikle sitede yeniyim ve bu benim ilk konum . Paylaşacağım büyüyü kendim yazdım ve yaptım ( Genel olarak arkadaşımın isteyi üzerinden onun için uyguladım . ) Büyü gayet başarılı oldu . Umarım sizin için de yararlı olur . Geçelim büyüye ○○○

Malzemeler :

Bir büyük kırmızı elma ( kendi yetişdirdiyiniz elma olursa daha etkili olur . )

Toprak ;

Kum ; ( Olmasa da olur .)

Buğday ;

Athame ( hançer ) ;

Tütsü ;

~

İlk olarak büyü Dolunayda yapılmalıdır . Öncelikle çember açıp tütsü ( aşkla ilgili herhangi bir tütsü örneyin gül tütsüsü ) . yaktıktan sonra elmayı elimize alıp ona enerjinizi yükleyin .( Aşkınızla ilgili . ) Sonra parçalamamak şartıyla elmayı vurarak bazı yerlerini karartın . Daha sonra Athame ( hançer )

ile içini oyarak buğday , tprak ve varsa kumu dökün . Donra tütsüleyip ayın enerjisiyle yükledikten sonra toprak alanda çember açdıysanız toprağa , değilseniz sakdıys ekin ekerken yazdığım orjinal büyüyü söyleyin .

- Ey , Eşq meyvəsi alma ,

Səni sevgi ilə ovsumlayıram .

Ayın enerjisi ilə yükləyərək ,

Səni torpağa bağışlayıram .

Yetər ki , sevgimi mənə qovuşdur .

Mübarək olsun !

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...