Jump to content

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

paranormalfikir

Mehmet Yaşar Günaçgün ya da bilinen adıyla Yaşar, Türk pop müzik şarkıcısı...

Doğum tarihi ve yeri: 5 Nisan 1970, Adana

Gözler Aynı Sen

Anlatamıyorum

https://youtu.be/Vv6Eqru3kzM

Yüreğimi Kaybettim

Kör Bıçak

[video=youtube_share;LU-u4dFzUKY]

Aldanırım

[video=youtube_share;N2-dhhr01ss]

Divane

[video=youtube_share;HhucJr-9MCk]

Mazim Değil

Hayırdır İnşallah

Ebruli

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Yaşar Kurt

1968 senedinde İstanbul'da doğdu. 1974 - 1989 yılları arasında ilk, orta ve lise öğrenimimi İstanbul'da yaptı. 1990 yılında Eskişehir Açık Öğretim üniversitesi İktisat Fakültesine girdi. Bu üniversiteden Mezun olmadı.   1994 yılında ''Sokak Şarkıları'' albüm kaydını Almanya Köln'de gerçekleştirdi. Bu albüm Ada Müzik tarafından yayınlanmıştır. 1994 - 1997 yılları arasında Berlin, Ankara, Biclefeld, İzmir, Diyarbakır, Antalya, Erzurum, Antakya, Samsun, Karabük, Aydın, Foça, İstanbul vs. bir çok

, Yer: Diğer Müzik Türleri

• İnsan ne ile yaşar?

Dünya klasiklerinin arasında yer alan hayatı kavramak için en güzel araç olan bu kitabı okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Sadece bir saatte tüm görüşleriniz değişicek. Tam adına layık bir kitap. Bu konu ancak bu kadar güzel anlatılabilir.Tolstoya ait bu eserle verdiğiniz paraya karşılık satınaldığınız bu mutluluğun huzurla tadına varacaksınız.BEn de reklamını yapıyorum sanki kitabın ya cümlelerime bakın pazarlamacı mı olsam yuh bana.....En iyisi kitabın arka yüzündeki tanıtımı paylaşmak   To

, Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

• Yaşar Kemal

1923 [nüfus kaydında 1926] Göğceli [Gökçedam] köyü, Osmaniye, Adana   Romancı.   Asıl adı Kemal Sadık GÖKÇELİ. Nigâr Hanım ile çiftçi Sadık Efendi’nin oğlu. Aslen Van-Erciş yolu üzerinde ve Van Gölü’ne yakın Muradiye ilçesine bağlı Ernis (bugün Günseli) köyünden olan ailesi Birinci Dünya Savaşı’ndaki işgal yüzünden uzun bir göç süreci sonunda Adana’nın Osmaniye ilçesine bağlı Hemite (bugün Gökçedam) köyüne yerleşmişti. Küçük yaşta bir kaza nedeniyle bir gözünü kaybeden Yaşar Kemal 5 yaşındayk

, Yer: Yazarlar

• Yasar Kurt

, Yer: Diğer Müzik Türleri

• Ümit Yaşar Oğuzcan Şiirleri

Darağacı   Alacakaranlıkda olsun ölümüm Kısın lambaları kısın Alın götürün umutlarmı Kederim dünyada kalsın   Ölüm fermanımı okusun savcı Toplansın iki üç dost beş on yabancı Gün doğmadan kurulsun darağacı Beni hayallerimin bittigi yere asın   Ümit Yaşar OĞUZCAN

, Yer: Şiir

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...