Jump to content

Deniz Seki

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

paranormalfikir

Deniz Seki, Türk pop müzik şarkıcısı, besteci ve söz yazarı...

Doğum tarihi ve yeri: 1 Temmuz 1970, İstanbul

Böyle Gelmiş Böyle Gider

Zor mu?

[video=youtube_share;-PsI-PNaS3g]

Hayallerim Hayal Oldu

Aşk

Aptal

Üzgünüm Aşkım

[video=youtube_share;k-VrVfpPVRs]

Suya Hapsettim

paranormalfikir tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Deniz Gezmiş

1965'den sonra Türkiye'de gelişen gençlik hareketinin en önemli önderlerinden ve Türkiye Halk Kurtuluş Ordusu (THKO)'nun kurucu ve yöneticilerinden Deniz Gezmiş, 24 Şubat 1947'de Ankara'nın Ayaş ilçesinde doğdu. Öğretmen bir ailenin çocuğu olması sebebiyle ilk ve ortaöğrenimini Sivas'da, liseyi İstanbul'da okudu. Gezmiş, henüz lise öğrencisiyken sol düşünceyle tanıştı ve kendini dönemin eylemleri içinde buldu. 1965'de Türkiye İşçi Partisi (TİP)'nin Üsküdar ilçesine üye oldu. İlk kez 31 Ağustos 1

, Yer: Tarihi Kişiler ve Olaylar

• Deniz Tabloları ile Zaria Forman

Güzel sanatlar fotoğrafçılığı yapan annesi sayesinde dünyanın birçok yerini gezen, en uzak manzaraları görme fırsatını yakalayan sanatçı, 1982 yılında doğdu. Seyahatleri sırasında daha çocuk yaşta çizime ilgisi başladı. Skidmore College’da eğitimini tamamladı, eserleri Amerika ve dışında birçok galeride sergilendi. Giselle balesi ve House of Cards dizisinin dekor tasarımlarını çizdi.   Son yıllarda iklim değişikliği konusuna yönelen Forman, deniz ve gökyüzünün girift halini, türbülansı ve

, Yer: Plastik Sanatlar

• Deniz Kızlarının Gerçek Olduğuna Dair

Deniz kızları, belinden yukarısı dişi bir insan görünümünde olan, ama aynı zamanda bir balık kuyruğuna sahip olan efsaneleşmiş düşsel inanışlardır. Dünya üzerinde birçok kültürde deniz kızları farklı, ama birbirine çok yakın şekillerde betimlenmiştir.         https://www.youtube.com/watch?v=xvX3GJDvJsc      

, Yer: İlginç ve Komik Videolar

• Deniz İnsanları

Herkese merhaba. Fikrinizi çok merak ediyorum;     Okyanuslar, yeryüzünün yaklaşık olarak %70'ini kaplıyomuş. İnsan vücudu ise %70 sudan oluşuyor. Rakamların benzerliğine takılmıyorum, her sitede farklı ama yakın rakamlar veriliyo. Bi sitede ise 'okyanusların %5'inden azı keşfedilmiştir' yazıyodu.     Deniz İnsanları'nın gerçek olma olasılığı ile ilgili fikriniz nedir?     Sonuçta vücudumuzun büyük oranı sudan oluştuğuna göre, belki de onların soyundan geliyoruz. Suya gerçekten ihtiyacımız va

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Ahşap ve Deniz Kokusu

Aslında yazdıklarımı paylaşmayı pek sevmeyen birisi olsam da burada aradığım samimiyeti yakaladığım, vakit ayıracağım yeni bi uğraş edinmek istediğim ve devam etmek için geçerli bir neden aradığım için forumun yazar adayları arasında yer almaya karar verdim.   Burada paylaşacağım hikayeyi yazmaya üç dört yıl önce başlamıştım. Lakin (nedenini hikayeyi okurken anlayacaksınız) bu tarz bir şey yazarken bi çok konuda az çok bilgi sahibi olunması gerektiğini düşünmüştüm. Mantık hataları doğacağı içi

, Yer: Not Defteri

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...