Jump to content

Robert Kiyosaki

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

paranormalfikir

Robert Toru Kiyosaki, Amerikalı iş adamı ve yazar...

Doğum tarihi ve yeri: 8 Nisan 1947, Hilo, Hawaii, ABD

Eşi: Kim Kiyosaki (e. 1986)

Şu kitabını almıştım fakat henüz okumadım. >>> https://www.dr.com.tr/Kitap/Zengin-Baba-Yoksul-Baba/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Finans/urunno=0001758255001

[ben de derim ki; "Her kişi kendi yolunu bulmalı... Bir başkasının kulaçları herkese uymayabilir... Ama dinlemeli sonuna kadar insan..."]

paranormalfikir tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• It Follows (David Robert Mitchell)

It Follows, şüphesiz ki bu senenin en çok ses getiren yapımlarından biri. Çok öveni olmasına rağmen nefret edeni de bir hayli fazla.   Yönetmenliğini David Robert Mitchell'in yaptığı ve başrollerinde Maika Monroe ve Keir Gilchrist olan filmi başarılı olarak nitelendirmek mümkün. Jay Height (Maika Monroe) sevgilisinden cinsellik ile geçen şeytani bir varlığı devralır. İlk başta buna inanmayan Jay'in hayatı yakında cehenneme dönecektir. Peşini bırakmayan ve onu öldürmeye çalışa

, Yer: Filmler

• Robert Kirkman -Yürüyen Ölüler

Gün içinde televizyon başında geirmediğiniz kaç saatiniz var?   En son ne zaman gerçekten elde etmek istediğimiz bir şey için çabaladık?   En son ne zaman gerçekten ihtiyacımız olan bir şey istedik?   Bildiğimiz dünya artık yok.   Ticari ve saçma ihtiyaçların dünyası yerini ölüm kalım savaşı ve sorumluluğa bıraktı.   Mehşeri bir salgın ölülerin dirilip canlılarla beslenmesine yol açtı.   Bir kaç ay içinde toplum düzeni çöktü.   [h=1]Yürüyen Ölüler 1 - Günler Sonra[/h]http://www.dr.c

, Yer: Çizgi Roman

• Robert Johnson

http://img.timeinc.net/time/2007/blackhistmth/images/robert_johnson.jpg 8 mayıs 1911 de mississippi nin kırsal bolgelerinden birinde-hazelhurst-da dogmustur. cocuklugu donemin bircok zencisinin oldugu gibi gocmen kamplarında ve ciftliklerde calısarak gecmiştir.cocuklugunda gecirdigi bir goz rahatsızlıgı nedeniyle bir gozu neredeyse kördur.16 yasindaki karisi dogum sirasinda olunce kendini tumuyle muzige vermistir.zamanının bir cogunu kosye cekilip kendi kendine gitarını tınlatarak gecirirmis.yi

, Yer: Jazz & Blues

• Robert Desnos Şiirleri

SENİ ÖYLESİNE DÜŞLEDİM Kİ Seni öylesine düşledim ki yitirdin gerçekliğini. Bu canlı bedene sahip olmanın ve benim taptığım sesin çıktığı bu ağzı öpmenin daha zamanı değil midir? Seni öylesine düşledim ki senin gölgeni kucaklaya kucaklaya, göğsümün üstünde kavuşmaya alışmış olan kollarım belki de senin belini saramayacak. Beni günler boyu ve yıllar boyu yöneten ve kendine çeken gerçek görüntün karş

, Yer: Şiir

• Patti Smith ve Robert Mapplethorpe'un Hayatı - Çoluk Çocuk

http://media4.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/Sections-StoryLevel/K%C3%BClt%C3%BCr%20Sanat/Edebiyat/101223%C3%87OLUK%C3%87OCUK.widec.jpg "...Robert hakkında, bizim hakkımızda yazabileceğim daha pek çok hikâye var. Ancak anlattığım hikâye bu. Anlatmamı istediği hikâye bu. Sözümü tuttum. Dünyanın kara ormanına dalan Hansel ile Gretel gibiydik. Asla hayal bile edemeyeceğimiz cazibelerin, cadıların ve iblislerin yanı sıra ancak bir kısmını hayal ettiğimiz ihtişa

, Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...