Jump to content

Athame Seçimi Hakkında Soru

Protew

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

Siteye 2017 de üye olmama rağmen yalnızca 2 haftadır aktif kullanıcıyım. Paganizm yolunda ilerlemeye yeni başlamış birisi olarak bu platformdaki kullanıcıların bana çok faydası dokundu.

Şimdi farklı bir soru ile karşı karşıyayım. Athame satın alacağım fakat beğendiğim modelin bir sorun teşkil edip etmeyeceğine dair şüphelerim var. Buyrunuz aşağıya görsellerini koyuyor, cevaplarınızı bekliyorum...

Screenshot_20201107-054849_eBay.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• ''Gizli yüz'' filmi hakkında bir yorum

Aziz Rut(h)kay'ın Peşine Düştüğü "Gizli Yüz"ü Anlamak   Orhan Pamuk’un "Kara Kitap"ının içinden bir bölüm olan daha sonra da senaryosunu da yazdığı filme de çekilen "Gizli Yüz"de ne anlatmak istediği de hasidizmde gizli. Hasidizm, 18. Yüzyılda ortaya çıkan bir akım. Sabetaycılık gibi Luria Kabalası’na dayanıyor. Devekut kavramını merkeze alıyor. Devekut, Tanrı ile birlikte olmak demek. Çok sofu ve tutucu bir Yahudi inancı özetle. Hasidizmde insan yüzleri çok önemli ve hasidikler yüz okuyorlar.

, Yer: Filmler

• Athame ile ilgili..

Herkese Selam!   Acaba athame yerine daha önce hiç kullanılmamış normal bir bıçak, çakı, komado/avcı bıçağı gibi aletler de kullanabilir miyim? Altar için sadece athamem yok... ve hiçbir şey sipariş edemem çünkü ailemle birlikte yaşıyorum. Ben yokken eve gelen bir kutudan kocaman bir bıçak; tanrı/ça heykeli vs. çıkması halinde yaşanacak olayları düşünemiyorum:rofl:. Hatta altarım için heykelleri ve mumlukları kilden kendim yaptım ama demir işlemeyi bilmediğim için haliyle athamem yok . Sorum aç

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• Kamp ve Doğa Hayatı Soru - Cevap

Kamp ve Doğa hayatı ile ilgili sorularınızı burdan paylaşabilirsiniz. Diğer başlıkta paylaştığım bilgiler genel amaçlıdır oysa herkesin tercihi farklı farklı. Her kampçı kendi tarzını bulur geliştirir her gezgin farklı yollar izler burada önemli olan nasıl kendi yolumuzu bulacağımız. İhtiyacımız olanı belirlemektir bana bir gölgelik yeter bir başkası yağmura kara dayanıklı bir çadır isteyebilir ya da benim büyük bir çantaya ihtiyacım vardır ama size 15 lt bir çanta yetebilir anlatmak istediğim

, Yer: Görülmesi Gereken Yerler

• İmgeleme hakkında yardım edebilir misiniz ?

İmgeleme hakkında bi kaç sorun var yardımcı olursanız sevinirim   1-İmgeleme dediğimiz tam olarak görüntünün olduğu gibi akılda tutulmasımı yoksa gözlerimizi kapattığımızda nesnenin farklı renklerdeki görüntüsümü ?? 2-İyi bir majisyen olmak için imgelemeyi aklımızda ne kadar tutabilmemiz gerek.saniye yada dakika olarak. 3-Çevreme normal bi şekilde bakıp hemen gözlerimi kapayınca görüntüler farklı renkte görünüyor ama 2-3 en fazla 4 saniye sonra kayboluyor bu normalden dahamı kötü?? 4-Aynı şe

, Yer: Psişik Yetenekler

• Astral seyahat Soru Cevap Bölümü

İddia ediyorum ki Astral seyahat konusunda edinebileceğiniz en geniş içeriğe sahibiz .. Öyle burada yönetici olduğum için şişirmiyorum . Özgün konu , teknik, deneyim ve bilgi açısından çok zengin. Bu yoğunluk özellikle yeni üyelerimiz için arama konusunda sıkıntı yaratabiliyor. Astral projeksiyon konusu forumun popüler konularından , bunu konulara olan ilgilerden ve daha çok gelen özel mesajlardan anlıyoruz . İşte bu başlıkta sorularınız için açıldı . Muhtemelen sorularınızın cevapları forum

, Yer: Astral Seyahat

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...