Jump to content

Cadının Günlüğü isimli kanala ne oldu ?

Lunam de tenebris

Önerilen Mesajlar

Lunam de tenebris

Bilen varsa lütfen söylesin. Gerçekten çok merak ediyorum. Bu kadinin önceden wicca/cadilik hakkinda güzel,bilgilendirici videolari vardi. Ama sonra bir video atmıştı kendisindeki anksiyete vb. Psikolojik rahatsizliklarini anlatıyordu. Iste o videodan sonra uzun bir süre video atmadı. Bir süre sonra eski videolarını silmeye başladı. Sonra da kanali tamamen kapattı. Facebook hesabini da kapatmis. Ya cok merak ediyorum acaba basina bir sey mi geldi ? Bilen biri beni aydinlatirsa sevinirim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Bir Cadının Temel Olarak Öğrenmesi Gereken Bilgiler

Bir cadı olarak bu yolda öğrenmemiz gereken temeller mevcuttur çünkü bir diğerinin eksikliği bir diğerinin eksikliğini doğurabilir. Öğrenilmesi gerekenler; Cadıların Tarihi/prensipleri/felsefeleri/inanç sistemleri vs... (başka cadıların kitaplarını okuyarak da bilgi edinebilirsiniz) Altar Bilgileri Element İnvokasyonu Bitkilerin Kullanımı Tütsü-yağ-mum yapımı En az bir kehanet aracı edinmek(herhangi biri sizin sezgilerinizle seçtiğiniz olabilir) Şifa yöntemleri İksir bilgileri Defetme

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• Göbeklipe'de Ne Oldu?

İnsanlığın inanç ihtiyacı yerleşik hayata geçmesiyle başladığı düşünülüyordu. Göçebe halde , avcılık yaparak türünün devamını sağlamaya çalışan insan ırkını bu çapta disiplin,enerji ve zaman gerektiren organize işe ne itmiş olabilr?Bu tapınağı inşa etme bilgisini hangi ara kazandılar?   Şanlıurfa Göbeklitepe'deki keşif ile ilgili özellikle metafizik açıdan fikirleriniz nedir?

, Yer: Tarihi Kişiler ve Olaylar

• ALLAH'ın 99 İSMİ çizgi roman oldu..

Geçen yılın haberi ama, görmeyenler için açtım, İmanlı X-men diyebiliriz.   http://www.occidentalis.com/blog/images/The%2099.jpg İlk İslami çizgi roman The 99, Allah'ın 99 sıfatının her birini temsil eden kahramanların maceralarını anlatıyor. Marvel'in yayınladığı 'Maşallah Man'lerin fikir babası ise Arap medyasının ünlü CEO'su Naif Al-Mutawa.   1 Mayıs 2006 yani yarından itibaren; 'Gölgelerin gücü adına'nın yerini 'Bismillahirrahmanirrahim,' kırmızı pelerinin yerini siyah 'tesettür,' X-Men,

, Yer: Çizgi Roman

• Gölgeler Kitabım yok oldu!

Esenlikler,Ben 14 yaşındayım ve yaklaşık 2 yıldır doğu ve afro-amerikan majileri ile ilglileniyorum. Yaklaşık 6 boyunca daha önce deneyip sonuç aldığım tüm büyüleri kendi gölgeler kitabıma geçirdim fakat dün akşam masamın üstüne koyduğum gölgeler kitabım sabah uyandığımda yoktu. Evdekilere sormama rağmen herkes odama girmediğini belirtti. Bütün evi altüst ettim lakin gölgeler kitabımı bulamadım. Ne olmuş olabilir diye size danışmak istedim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

, Yer: Paranormal Olaylar

• MOMO-2 Başarısız Oldu

Japonya'nın yörüngeye gönderilecek ilk özel üretim füzesi olması planlanan MOMO-2, fırlatıldıktan saniyeler sonra alev aldı.   http://i.hizliresim.com/oV3XR9.jpg   Kyodo'nun haberine göre, merkezi Hokkaido'da bulunan Interstellar Technologies şirketinin ürettiği MOMO-2, Hokkaido Adası'nda Taiki kentindeki deneme sahasından fırlatıldıktan kısa süre sonra havada alevlere büründü.   Yetkililer, 10 metre uzunluğunda, 50 santimetre çapında ve bir ton ağırlığındaki füzenin alev aldığını, olayda y

, Yer: Gündem

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...