Jump to content

Aşk Büyüsü?

Wolverine8

Önerilen Mesajlar

Açıkçası ne olduğunu bilmiyorum. Adı geçen Tanrıça Oshun, Afrika kökenli bir Tanrıça, bu sebeple Voodoo'ya mı girer bilmiyorum. Paylaşma sebebim forumdaki tecrübeli arkadaşların fikrini almak. İşkembeden sallanmış bir büyü mü sizce yoksa sağlam temelleri ve kendi içinde mantığı olan bir çalışma mı? Fikir verirseniz sevinirim.

Bundan sonraki kısım alıntıdır:

Malzemeler

1-Küçük mama kavanozu(Kavanozun üstündeki etiket çıkarılmış bir biçimde)

2-Bir adet tütsü(Herhangi bir koku olabilir farketmez)

3-Hiç kullanılmamış tükenmez kalem(Kalemin rengi size onu hatırlatan bir renk olmalı)

4-Kare kağıt

5-Ona ait ve onun dokunduğu bir eşya(Bu madde opsiyoneldir olmasa da olabilir)

6-Kavanozu dolduracak kadar bal

7-Pembe veya kırmızı küçük mum(Küçük ev tipi mumlardan beyler hani dışı alüminyumla kaplı. Renk seçimi de şöyle Pembe:Sadakat ve tutkulu bir aşk için, Kırmızı:Daha çok cinselliğe dayalı ateşli bir aşk gibi düşünebilirsiniz tanımını pek yapamadım.)

Yapılışı

1-Tütsüyü yakıyorsunuz ve kavanozun her tarafını tütsülüyorsunuz içine dışına gezdirin işte tütsünün dumanı değsin her yerine. Tütsülerken de 3 defa "Seni kötü ruhlardan arındıyor ve koruyorum diyorsunuz. Sonrada tütsüyle havada pentagram çizip bir köşeye bırakın yansın.

2-Ondan sonra kalemi alıyorsunuz ve kağıdın ortasına 5 defa onun adını soyadını yazıyorsunuz. Kağıdı 90 derece saat yönünde çeviriyorsunuz ve kızın adının soyadının üstüne 7 defa sizin adınızı soyadınızı yazıyorsunuz. Bundan sonra yazdıklarınızı daire içine alacak bir biçimde net ve öz bir cümle kullanarak istediğinizi yazıyorsunuz(Bana sonsuza kadar aşık olacaksın vb.)

Örnek olarak bu linke bakabilirsiniz. Sketch Toy: Draw sketches and share replays with friends!

3-Kağıdı kendinize doğru katlıyorsunuz 90 derece saat yönünde çevirip tekrar kendinize doğru katlayın.

4- Katladığınız kağıdı kavanozun içine atın. Malzemelerde opsiyonel olarak belirttiğim şeyden varsa onu da içine atın.

5-Balı kavanozu doldurana kadar dökün ve balı dökerken içinizden "Yüce Oshun ... karşılığında adağımı kabul et ve dileğimi yerine getir" diye dua edin. (Nokta koyduğum yerlerde saygılı bir dille istediğinizi belirtiniz) -Bu kısımda inancınızın olması çok önemli beyler-

6-Kavanoz balla dolduktan sonra kapağını kapatın ve üstüne mumu koyun.

7-Mumu yakın ve ateşe bakarak size aşık olmasını istediğiniz kişiyle kendinizi düşünün(Sarılmanızı öpüşmenizi sevgili olmanızı vs..)

8- Yedinci maddeyi bir yarım saat kadar yapın ve sonrasında sigaranızı yakıp mumun tamamen sönmesini bekleyin.

9-Mum söndükten sonra kavanozu ve mumu siyah bir poşetin içine koyup ağzını sıkıca bağlayın.

10-Bu poşeti size en yakın olacak yerde tutun.(En basiti odanızın bir köşesi)

Önemli Noktalar!

1-Dolunay gecesi yapılmalıdır çünkü enerjinin en yüksek olduğu zamandır

2-Kavanozun kapağı açılınca büyü bozulur!

3- "3 kat yasası" geçerlidir. Sonuçta bununda bir bedeli vardı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.03.2021 - 08:43 tarihinde, luciddreamer yazdı:

Olur. Bilen arkadaşlar da yorum yaparsa sevinirim. 

denedim o çocukla hiç çıkmadık hatta uzun süreli bir ilişkisi oldu ama o kızla çıkarken bana yavşadı bir süre çocukla hala konuşmaya devam ediyoruz sevgili değiliz ona karşı bir şeyler hissetmiyorum ama hayatımı çok kötü etkiledi sağlık sorunlarım oldu hiçbir ilişkim yolunda gitmedi psikolejik açıdan çok kötü oldum yemek yiyemedim uyku düzenim çok bozuldu sabah 9da yatıp akşam 7-8 gibi kalktım günde 1 öğün yemek yedim bazen 2 günde bir ailemle neredeyse hiç konuşmadık telefonum bozuldu aldatıldım çok kötüydü büyüyü yapalı 1 yılı geçti şubat ayında büyüyü bozmak için terkedilmiş bir yere gidip kavanozu açtım içindeki her şeyi döktüm kağıdı yakamadım en sonda yağmur yağdı bal falan temizlendi büyüden kurtuldum mu bilmiyorum hala hayatım kötüye gidiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekamül seviyesi gelişmiş insanlar büyüde başarılı olurlar.Fakat kişiyi aşık etme gibi bilgelik ve erdemden uzak yolu seçersek bu kara büyü sınıfına girer.Karşı tarafta duran kişinin idrak alanını bozmak üzere yapılmış bir niyet var.Bu hadisede sizin karanlık güçlerden yardım almanız gerekir.Bilgisizce örneğin korunma, alan açma vs gibi ilk adım konuları bile bilmiyorsak çok büyük sıkıntılar çıkarır.

Ayrıca paylaştığın reçeteye baktım, imajine etme var, imgeleme, enerji aktarımı tekamül seviyesi yüksek insan bir kaç değişiklikle yapar.FAKAT ZARARLIDIR....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Michelle_ yazdı:

denedim o çocukla hiç çıkmadık hatta uzun süreli bir ilişkisi oldu ama o kızla çıkarken bana yavşadı bir süre çocukla hala konuşmaya devam ediyoruz sevgili değiliz ona karşı bir şeyler hissetmiyorum ama hayatımı çok kötü etkiledi sağlık sorunlarım oldu hiçbir ilişkim yolunda gitmedi psikolejik açıdan çok kötü oldum yemek yiyemedim uyku düzenim çok bozuldu sabah 9da yatıp akşam 7-8 gibi kalktım günde 1 öğün yemek yedim bazen 2 günde bir ailemle neredeyse hiç konuşmadık telefonum bozuldu aldatıldım çok kötüydü büyüyü yapalı 1 yılı geçti şubat ayında büyüyü bozmak için terkedilmiş bir yere gidip kavanozu açtım içindeki her şeyi döktüm kağıdı yakamadım en sonda yağmur yağdı bal falan temizlendi büyüden kurtuldum mu bilmiyorum hala hayatım kötüye gidiyor

Rahat ol sende sadece bilinç şişmesi var büyütüyorsun ve ona bağlıyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...