Jump to content

gözümün önüne gelen mavi noktalar

cnklc94

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Astral Seyahat Yapılan Hatalar Ve Püf Noktalar - Giriş

Merhaba arkadaşlar ben Ancients.Bu bir giriş konusudur ve devamı gelecektir. Bir çok arkadaşımızın astral projeksiyonu başaramadığını görüyorum.Bunun için bir kaç detaya değinmek istiyorum.Emin olun okuduktan sonra çıkış için ne kadar kolaymış diyeceksiniz.Öncelikle astralin ne olduğunu bir kavrayalım. Astral projeksiyon öyle (benimde vaktiyle) zannettiğimiz gibi bizden bir tane daha çıkıp istediği yeri gezip dolaşması değil.Sadece isminde de yazdığı gibi farklı bir boyutu projekte etmektir. tak

, Yer: Astral Seyahat

• Paralel Boyuttan Gelen Araba

İzlediği filmden etkilenmişti. Film paralel boyutta geçen bir takım olaylardan bahsediyordu. “Ne film be.” Diye söylendi. “Şu konuları gerçek gibi çevirseler de biz daha çok inansak. Bu da idare eder. Ama filmde genç kızın rahat ve güvenli şekilde uyuması ve her uyanışta bir başka, paralel boyuta geçmemesi iyi olacaktı.” Diye düşündü.   Farabi kendini filme iyice kaptırmıştı. “Bende denesem mi acaba üç adet baş ağrısı hapın yaptıklarına inanmıyorum ama dedi ekledi. Kız bütün bunları yaşamak içi

, Yer: Edebiyat

• Sevgiliden gelen alışkanlıklar

Üzüm üzüme baka baka kararır ve şüphesiz ki iki insan birlikte vakit geçirdiğinde birbirine benzemeye başlar. örneğin ben mangala oynamayı öğrendim ve kahve alışkanlığı kazanmıştım bir dönem vs vs   sizin edindiğiniz iyi-kötü alışkanlıklar neler?

, Yer: Forum Oyunları

• Davetsiz 13. Peri ve mavi ay enerjileri

DAVETSİZ 13. PERİ VE MAVİ AY ENERJİLERİ   Modern zamanların Blue Moon- Mavi Ay'ı bir takvim ayında yaşanan ikinci dolunaya verilen ad. Bir ayda sadece 2 kez dolunay olabiliyor, ancak bu durum her 2-3 yılda bir yaşanıyor. 2 Ağustos'taki dolunayın ardından, 31 Ağustos'ta yeni bir dolunay daha gerçekleşecek. Ama sadece adı Mavi ve 31 Ağustos Blue Moon'u mavi renkli olmayacak.   Blue Moon tanımı 1985 yılında, New York'ta bir çocuk kitabında geçtiğinde popüler olmuştu. 1999 yılı bu anlamda zengindi

, Yer: Astroloji

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...