Jump to content

ElectroHeart

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar hepinize merhaba öncelikle.

Bu gece uykuya daldıktan sonra gece 03.30 civarı istemsizce uyandım. Bir bardak su içip tekrar yatağa geçtim ve aklıma astral seyehate çıkma denemesi yapmak geldi. Bir süre sırtüstü uzandım ve gözlerimi kapayıp oluşan karanlığa odaklandım. Bir anda sağ tarafıma döndüm ve o anda fısıltılar işittim. Sanki sırtım ortadan ikiye bölünecek gibiydi. Birden kendimi yataktan dışarıya fırlattım ve yattığım odada değilde evimin başka bir odasında yüzüstü düşerken buldum kendimi. O an ellerimi gördüm sandım astral seyehatta. Tam çıktım diye düşünürken birden uçmak istedim ve evin dışına doğru hızlıca gitmeye başladım. Tam duvardan dışarıya geçicekken çok hızlı gittiğimden dolayı korktum ve geri dönmek istedim. Uyandığımda kalbim çok hızlı bir şekilde atıyordu.

Bu arada daha önce net bir astral Seyehat yapmadım. Şimdi sormak istediğim iki soru var;

1. Astral yaptığımızda yattığım değilde evimin başka bir odasında gözümü açmam mümkün mü?

2. Astral bedende ellerimi gördüğümü zannediyorum. Acaba bu da mümkün mü?

Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...