Jump to content

Tarot ile Yaşam Amacınızı Keşfedin


Matizza

Önerilen Mesajlar

Birden fazla tutkunuz olabilir. Ama hangisi ruhunuza nihai memnuniyeti veriyor?

 

Adım 1: Destenizi hazırlayın.

 

Büyük arkanayı, prensleri ve şövalyeleri kaldırın ve bir kenara koyun.

Sonunda 48 kartınız kalmalıdır: Küçük arkanadaki aslarından onlularına kadar olan kartlar ve kraliçeler ile krallar.

 

Adım 2: 12 kez sorun.

 

“Bu enkarnasyonumdaki yaşam amacım nedir?” sorusunu on iki kere tekrar ederken kartlarınızı karıştırın.

 

Tekrar ederken dil sürçmesi olmaması için dikkatli bir şekilde odaklanın. Eğer diliniz sürçerse durun, üç derin nefes alın ve tekrar baştan başlayın.

 

Adım 3: Atlayan kartları okuyun.

 

Karıştırırken, bazı kartlar desteden atladıysa, bildiğiniz anlamları kullanarak onları da okuyun.

Onlar ilahi olandan ipuçlarıdır. Pozitif eğilimli kartlar amacınıza ulaşmanıza yardımcı olacakları, negatif eğilimli kartlar ise üstesinden gelmeniz gereken engelleri gösterir.

 

Adım 4: Cevaba bakın.

 

Karıştırılmış destenizi, kartların resimli yüzü size bakacak şekilde çevirin. Gördüğünüz ilk 11 kartı bir kenara koyun. 12. kart cevabı verecektir.

 

Adım 5: Amacınıza kulak verin.

 

Aslar: Yaşam amacınız sadece kendinizi kabul etmek veya sevmek değil, ona hayran olmak ve tapınmaktır. Geçmiş yaşamlarınız güvensizlik ve kendine yönelik nefretle doluydu. Şimdiki yaşamınızda bunu düzeltmelisiniz.

 

İkililer: Yaşam amacınız sadece maddi bolluğu deneyimlemek değil, aynı zamanda onunla eğlenmektir. Geçmiş yaşamlarınız kıtlık ve yokluk doluydu. Bu enkarnasyonda, bunun tam aksini deneyimlemelisiniz.

 

Üçlüler: Yaşam amacınız sadece kendi zihninizin içinde konuşmak değil, hayran olunan birisi olmak. Geçmiş yaşamlarınızın hiçbirinde sesiniz yoktu. Bu enkarnasyonda, dünyaya şarkı söylemeli ve alkışlanmanın nasıl bir şey olduğunu bilmelisiniz.

 

Dörtlüler: Yaşam amacınız sevdiğiniz ve sizi seven bir aileye sahip olmaktır. Geçmiş yaşamlarınız evde uyumsuzluk ve ihanetle doluydu. Bu enkarnasyonda, gerçek bir aileye sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu bilmelisiniz.

 

Beşliler: Yaşam amacınız sadece mutluluğu hissetmek değil, kalıcı mutluluğu da yaymak. Geçmiş yaşamlarınız kalp kırıklığı, sefalet ve kederle doluydu. Bu enkarnasyonda, tüm şeytanlarınızı fethederken gülümsemelisiniz.

 

Altılılar: Yaşam amacınız hem akılda hem de bedende sağlıklı olmaktır. Geçmiş yaşamlarınız hastalıktan ibaretti. Bu enkarnasyonda, kendinizi iyileştirmeli, çürümeden ve hastalıktan uzak bir yaşam sürmelisiniz.

 

Yedililer: Yaşam amacınız sadece sevmek ve sevilmek değil, sonsuzluğu tek gerçek aşkınızla geçirmektedir. Geçmiş yaşamlarınız yalnızlıkla lanetlenmişti. Bu enkarnasyonda, kalbiniz nihayetinde bir başkası ile kaynaşmalı.

 

Sekizler: Yaşam amacınız başkaları üzerinde güç sahibi olmak. Geçmiş yaşamlarınızda alt tabakadaydınız. Asla lider olmadınız, daima birinin takipçisiydiniz. Bu enkarnasyonda, saygı ve korkuya hükmetmelisiniz.

 

Dokuzlular: Yaşam amacınız hayatın anlamını öğrenmek. Geçmiş yaşamlarınızın bazılarında çok çabaladınız, bazılarında da bunun sonucunu aldınız. Ama bunların ne anlama geldiğini henüz bilmiyorsunuz. Bu enkarnasyonda, cevabı keşfetmelisiniz.

 

Onlular: Yaşam amacınız şöhret elde etmektir. Geçmiş yaşamlarınızda, arkanızda bir miras bırakmadınız. Yaşadınız ve öldünüz ama bunu ailenizden başka kimse bilmedi. Bu enkarnasyonda, güneşin ışığı ile parlamalı ve görünür olmalısınız.

 

Kraliçeler: Yaşam amacınız diğer ruhlara şifa ve mutluluk vermektir. Geçmiş yaşamlarınızda sevgiyi, neşeyi ve doyumu biliyordunuz. Bu enkarnasyonda, başkalarının da bu zevki tatmayı başarmasına yardım etmelisiniz.

 

Krallar: Hayat amacınız öte alemi açığa çıkarmaktır. Geçmiş yaşamlarınızda dünyevi biriydiniz. Materyal şeylerden başka hiçbir şey önemli değildi. Bu enkarnasyonda, doğaüstüne göz atmalı ve fiziki dünyanın ötesinde yaşamalısınız.

 

Kaynak: https://servantofthefates.tumblr.com/post/189896535607/discovering-your-life-purpose-with-tarot

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Tarot Aşk Kehaneti Açılımı anlatımı

   merhaba güvenilirliği kanıtlanmış aynı zamanda benim açımdan da bolca tecrübe edilmiş yeni başlayanlar için de son derece basit bir açılımı paylaşmak istiyorum özellikle kitap bulamayan alamayanlar için..daha önceden paylaşıldı mı göremedim gerekirse konu silinebilinir.   işaret ettiği:Bir ilişkinin durumu ve iyi bir tavsiye   çekilen kart sayısı:4   tipik sorular:ilişkim ne durumda? onun bana karşı duyguları nedir? ilişkim için ne yapabilirim?ne yap

   , Yer: Tarot

  • Ölümden Sonra Yaşam Var mı? (Surviving Death)

   Ölümden sonra bizi ne bekliyor? Bu belgesel dizisi ölüme yakın deneyimler, reenkarnasyon ve paranormal olaylar hakkındaki kişisel öyküler ile araştırmaları keşfe çıkıyor. 1 Sezon / 6 Bölüm 1. Bölüm: Ölüme Yakın Deneyimler 2. Bölüm: Medyumlar (Kısım 1) 3. Bölüm: Medyumlar (Kısım 2) 4. Bölüm: Ölülerden İşaretler 5. Bölüm: Ölüleri Görme 6. Bölüm: Reenkarnasyon   *Netflix

   , Yer: Filmler

  • Tarot ile Zamanlama Nasıl Tahmin Edilir?

   Bir Kelt Haçı açılımı yaparken, olayın ne zaman olacağını ortaya çıkarabilecek üç kart vardır: öneri kartı (7. kart), sonuç kartı (10. kart) ve destenin en altında kalan kart. Sezginiz size hangisinin büyük olasılıklı olduğunu söylese de, her üç olasılığı da kabul etmek en iyisidir.     Büyük Arkana     Joker - Ne zaman hazır olursan Büyücü - Çoktan başladı Azize / Azize - Tam olarak ne zaman olduğunu biliyorsun İmparatoriçe - Hasat mevsimi boyunca İmparator - Neredeyse bitti Aziz / Yükse

   , Yer: Tarot

  • Tarot Kartlarının Laneti

   Piyasada satılan Tarot Kartlarının yaldızlı albenili kutularında yazmayan bir tehlikesi vardır , burada özellikle Tarot Kartı almak isteyen veya bir Tarot Kartı destesine sahip olmuş kişilere seslenmekteyiz. Bu Tarot konusunda uzman olan kişilerin bildiği ve Tarot öğreten kitapların çoğunda yazılmayan bir Tarot Laneti bulunmaktadır. Eğer sahip olduğunuz Tarot Kartlarını sadece bir seferlik bile olsa Tarot bakması için bir arkadaşınıza vermeniz durumunda ertesi gün başınıza büyük bir bela ve kötü

   , Yer: Tarot

  • Tarot Soru Cevap Bölümü

   Merhaba, Tarot'a yeni başladım.Kartlarımı henüz aldım. Ama bu konuda sorularım/sorunlarım var..   1-Kartlarımı siyah/kırmızı ipek kumaşa sarmadan sadece tahtadan koyu renkli kutuda saklasam olur mu? 2-Kartlarımla aramdaki bağı kuvvetlendirmek için yapmam gereken özel birşey var mı? 3-Yorumları için sadece kitapçıkta yazanlar değilde renk-şekil-desen özellikleriyle daha etkili yorumlama tekniğini anlatabilir misiniz?Veya bu konuda bana yardımcı olabilecek herhangi bir kitap ismi. 4-Tarot kart

   , Yer: Tarot

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...