Jump to content

Adrenochrome Nedir ? Hoolywood'un İç Yüzünü Biliyormuydunuz ? 18+


proxy

Önerilen Mesajlar

Başlıktada belirttiğim gibi bugün twitterda gezinirken yeni karşılaştığım bir kelime olan "Adrenochrome" kelimesi ile karşılaştım. İlk başta bir hastalık ismine benzettiğim bu tag ile etiketlenmiş twitleri okurken çok farklı konulardan bahsedildiğini gördüm.

 

Kelimenin ne olduğunu araştırırken bir komplo teorisi ile karşılaştım. Bu komplo teorisinde hepimizin bildiği ve tanıdığı çok ünlü isimlerden bahsediliyor. Holywood starlarıından başlayıp illüminatiye kadar uzanan tabiiri caizse bu insanlık ötesi pis ilişkilerden bahseden komplo teorisini sizinle paylaşmak istedim.

 

Aşağıda vereceğim linkler tüm bu komplo teorisini türkçe olarak dillendiren ve açıklamaya çalışan https://ukalakurt.com sitesine aittir. Tesadüfler içinde kaybolacağınız 3 bölümden oluşan komplo teorisini herkesin okumasını önermiyorum çünkü 18 yaş altı okuyucular için rahatsız edici bilgiler içerebilir. Lütfen 18 yaş altı forum kullanıcıları uyarıyı dikkate alarak kendi ruh sağlığınızın etkilenmemesi için konuyu merak etseler bile kapatmalarını öneririm 18 yaş altı için uygun bir konu değildir.

 

Tüm bu uyarılarımı lütfen dikkate alın. Her ne kadar konu itibarı ile iç açıcı bir komplo teorisi olmasada herkezin bunları bilmesi gerektiğine inanıyorum. Komplo teorisi boyutunda olsada bunlar çok büyük atıflardır ve bir çok hollywood yıldızınında buna dahil olduğunu tekrar hatırlatarak linkleri paylaşıyorum. Konuda anlatılanlar gerçekten her normal insan için sinir bozucu ve iç karartıcıdır.

 

Kendi sitelerinde de yapılan uyarıyı tekrarlayarak konuyu forumda yayınlıyorum. Okuduktan sonra gerçekten gerilebilirsiniz ve sinirleriniz bozulabilir.

 

UYARI: Bu makale son derece rahatsız edici bilgiler içerir. Yakın zamanda tüm dünyanın acı bir şekilde öğreneceği gerçeklerin erken ifşaatıdır. Makalede uzun zamandır severek takip ettiğiniz insanların bulaştığı iç karartıcı konular incelenmektedir. Pe.... ve satanizmin altında yatan unsurlar ile ilk defa karşılaşıyorsanız eğer, bu nokta mavi hapı almak için son şansınızdır. Bu noktadan sonra dünya görüşünüz köklü değişime uğrayacaktır.

 

 

https://ukalakurt.com/unlulerin-kiyameti-1/

 

https://ukalakurt.com/unlulerin-kiyameti-2/

 

https://ukalakurt.com/adrenochrome/

 

 

 

 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Hipertiroidi Nedir? Nedenleri, Belirtileri, Korunma Yolları ve Tedavisi

   Kandaki tiroid miktarının artmasıyla karakterize olan hipertiroidi; tedavi edilebilir fakat önemsenmediğinde çok ciddi hastalıkların oluşmasına yol açan bir sağlık sorunudur. Tiroid hormonuyla alakalı hastalıkların sebep olduğu hipertirodinin, kendini belli eden çok fazla belirtisi vardır. Şimdi hipertirodinin bu belirtilerini, hastalığın sebeplerini ve nasıl tedavi edildiğini öğrenelim.     Metabolizma sisteminde önemli bir yere sahip olan tiroid bezlerinin çalışma sisteminde bozukluklar olmas

   , Yer: Sağlık

  • Neil deGrasse Tyson ''Evrenle ilgili paylaşabileceğiniz en şaşırtıcı gerçek nedir?''

   Ünlü Astrofizikçi Neil deGrasse Tyson kendisine sorulan '' Evrenle ilgili paylaşabileceğiniz en şaşırtıcı gerçek nedir?'' sorusunu cevaplıyor.   https://youtu.be/Pjcpn1K5Npk

   , Yer: Felsefe

  • Hermeneutik nedir?

   Yorum bilimidir ve yorumlanmakta olan şeyin hem içeriğine, hem biçimine ilgi duymayı kapsar. Yorum bilgisi teriminin doğuşu, kutsal metinleri yorumlama pratiklerine dayanır. Temel ilkesi, bir saptamanın anlamını ancak, kendisinin bir parçasını oluşturduğu tüm bir söylemle ya da dünya görüşüyle ilişkili olarak kavrayabileceğimiz düşüncesidir: Örneğin, monetarist iktisadın açıklamalarını ancak, ilintili olduğu ve onun dışındaki tüm çağdaş kültürel fenomenler bağlamında kavrayabiliriz.   Parçaları

   , Yer: Felsefe

  • Dolar ile Petrol Fiyatları Arasındaki İlişki Nedir? Nasıl Yorumlanır?

   Petrol, dolar cinsinden işlem gören bir emtiadır. Dolayısıyla aralarında nasıl bir korelasyon bulunduğu merak edilir. Bu yazıda aralarındaki ilişkiye yer verdik.         Uluslararası rezerv para birimi olan dolar, günümüzde hem ticaret hem de yatırım alanında yüksek işlem hacmine sahiptir. Emtia piyasaları üzerinde etkisi de bilinen bir gerçektir. Üstelik neredeyse bütün emtialar, dolar üzerinden işlem görmektedir. Dolayısıyla bu durum doların gücüne güç katmaktadır.     VİOP'ta Kaldıraçlı D

   , Yer: Gündem

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...