Jump to content

Üstüme birakilan kötü ruh hali ve enerjiden kurtulma

emarx

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba umarım konuyu yanlış yere açmamışımdir. Öncelikle hepinize iyi ve sağlıklı günler diliyorum. Ben fal bakıyorum ve birçok söylediğim doğru çıkıyor, bu konuda sezgilerime çok güveniyorum. Fakat bir sorun var ki kız kardeşim bu konuda beni çok kırıyor, genelde beni, sezgilerimi ve uğraş alanimi küçümser gibi davraniyor, inanmayın o nerden bilecek falan yapıyor, birçok insan beni bu konularda ciddiye alır oysaki. Ablamın bu tavırları benim enerji ve motivasyonumu çok düşürüyor, bazen kendimi ve sezgilerimi sorguladığım oluyor. Onun tam olarak bir psişik vampir olduğunu da söyleyemem fakat bana kendimi kötü ve yetersiz hissettiriyor. Bunu her yaptığında aradan geçen birkaç saate kadar da kendime gelemiyorum, inanılmaz düşüyor enerjim ve ruh halim, üstümde kötü bir şeyler varmış, ablamdan kötü bir seyler kalmış gibi hissediyorum ve kendimi arındırmak istiyorum. Sizce bu durumda ne yapılabilir. İmgeleme ile topraklama veya meditasyon vesaire yeterli gelir mi, ben genelde duş alarak topraklama yapıyorum fakat daha güçlü önerileriniz varsa paylaşır mısınız? Çok teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...