Jump to content

Ölümü hissetmek gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar iyi günler umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Beni çok rahatsız eden bir durum var sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle ben yaklaşık bir yıldır biri ölecekmiş bir felaket olacakmış gibi hissediyorum önce bunu kullandığım ilaca bağladım fakat ilaç bitti etkileri bitti ve bu his bende hala devam ediyor. Belli bir zaman geçti ve bu kişinin babam olacağını hissetmeye başladım. Karantina süreci başladı ve şehir dışından ablam geldi, kendisi güçlü bir öngörü yeteneğine sahip nitekim darbe olayını rüyasında görmüştü. Rüyasındaki çoğu şey çıkar ve o da rüyasında babamın öldüğünü gördüğünü söyledi. Bu durum içimdeki rahatsızlık hissini daha çok artırdı. Derken uzun zamandır konusmadigim bir arkadasimla konuştum o da aynı şeyi rüyasında gördüğünü soyledi, ki onun da rüyaları çıkmıştır çoğu zaman. Az önce ise baska bir arkadaşımla konuştum annesi çok iyi çay falı bakar. Falda arkadaşıma yakın bir arkadaşının sevdiği birini kaybedeceğini ve çok üzüleceğini söylemiş, iki ortak arkadaşımız geçtiğimiz hafta yakınlarını kaybettiler onlar olduğunu söyledim. Fakat bana annesinin henüz dün fal baktığını ve bunları da yeni gördüğünü söyledi. İçimdeki kötü his gittikçe daha büyük bir hal almaya başladı. Çok kötü hissediyorum, bunlar gerçekleşir mi sizce içimdeki bu hissi atmak için ne yapmam gerekir?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Marat’ın Ölümü – Jacques-Louis David

18. yüzyılın en çarpıcı eserlerinden biri olan Marat’ın Ölümü, Jacques-Louis David’in de en ikonik resimlerinden biridir. Peki tabloya adını veren Marat kimdir? Neden ölüdür? Daha doğrusu neden öldürülmüştür? Jean-Paul Marat   24 Mayıs 1743’de İsviçre’de doğan Marat, Fransız bilim ve siyaset adamıdır. Belli bir süre tıp eğitimi alan Marat, 1789’da Fransız İhtilali’nin başlamasıyla bu kariyerini bir kenara bırakıp daha çok siyaset ile ilgilenmeye başlar. Eylül 1789’da L’ami du Peuple (Halkın

, Yer: Plastik Sanatlar

• Rüzgâr Gibi Geçti

Rüzgâr gibi geçti (1939) [Gone with the Wind] (IMDb 8,1]       Seneler seneler önce seyretmiştim. Yaklaşık dört saat süren bir film.      

, Yer: Filmler

• Aura gibi gördüğüm şeyler nedir

Yaşadığım olaylar sitede durugörü olarak adlandırılmasına rağmen emin olamadım. Ne zamandır gördüğüme emin değilim muhtemelen Küçüklüğümden beri.İnsanların çevrelerini saran beyaz bir sis görüyorum. Sitede okuduklarımdan aura oldukları sonucunu çıkarttım.Fakat burada anlatıldığı gibi renkler yoktu, saydam veya sarıydılar.Üstelik bununla da kalmıyor gördüğüm bu sis benzeri şeyleri ağaçların etrafında hatta boşlukta süzülürken görüyorum ve bunların renkleri var.Burada okuduğum ve internette araştı

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Ölümü hissetmek?

Merhaba arkadaşlar, çok tuhaf olaylar yaşadım ve anlamını bilmiyorum internette de konu üzerine hiçbir şey bulamadım. Öncelikle ilk olay ben 15 yaşlarındayken oldu; önceki gece ailemle birlikte kutlama amacıyla birer kadeh şarap içmiştik. Ben de temiz bulaşıkları yerlerine koyuyordum şarap bardaklarının yeri de en üst raftı, boyum pek yetişmiyordu neyse rafa koydum, koyar koymaz kaydı ve alnımda parçalandı. Çok canım yanmadı sadece burnumun kemerinde hafif iz oluştu azıcık kanadı filan, evde de

• Uçan Canlı, İnsan Gibi Bembeyaz

Arkadaşlar hala tüylerim diken diken oluyor korkudan. Dün gece saat 3 sıraları balkona çıktım sigara içmek için. Dışarılarda hiç kimseler yok tabi o saatte.Başımı kaldırdım gök yüzüne baktım hava kapalı mı diye.Ve sanırım güneyden kuzeye doğru geliyordu.Bir ışık farkettim.Ürperdim ilk başta UFO falan sandım.Ayağa kalkıpta baktım ve şok oldum.Kanatları vardı kocaman.Bembeyaz.Ama hayatımda görmediğim kadar beyaz insan silüetinde insana benzer bişey.Anladığım kadarıyla boyu uzundu.Bir ara sanki baş

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...