Jump to content

Covid-19 uzay virüsü teorisi


BlueQueen

Önerilen Mesajlar

Koronavirüs ( Covid- 19) olayı ile birlikte, birçok kişi, dünya dışı varlıkların, bu zor dönemde insanlığa müdahele edip etmeyeceğini sorguluyor.

 

Covid-19 virüsü hakkında komplo teorilerinden en popüleri, “Uzay Virüsü” olmasıdır. “Uzay Virüsü” nün ana fikri, pandeminin, çok önemli bir mekansal olayı gizleyecek şekilde organize edilmiş olmasıdır : Nibiru’nun gelişmesi, Dünya dışı varlıkların istilası, eski bir asteroid veya Güneş’i içeren büyük ölçekli bir kozmik olay, vb.

 

Seçenekler farklı olabilir, ama hazırlığın amacı aynıdır; şehirdeki insanları izole etmek, medyayı engellemek, ordu/polis seferberliği, uygulanan yasaları ihlal edenlere karşı, eylemler için yetki almak, aynı zamanda insan haklarını ihlal eden pandemik karantina.

 

Ancak özellikle gökyüzünde, son zamanlarda, çok fazla şey yaşandığını düşünmemiz gerek.

 

Yaşanan bu salgından önce, dünya dışı varlıklar ile iletişime geçtiğini söyleyen bazı insanlar, bir salgın yaşanacağını, bu salgın sırasında “uzaylılar”ın gökten ineceğini, önce devlet başkanları ile uğraşacağını, daha sonra insanlar arasında fiziksel olarak ortaya çıkacağını belirtmişlerdir.

 

Tabi bunlar sadece bir iddia. Ancak bu iddiaların gerçekleşebileceğini de düşünmek gerekir!

 

Bu kişilerin mesajlarının ne kadar doğru olduğunu bilmiyoruz, ancak şimdiye kadar benzer bir senaryo yaşıyoruz. Dünya’ya yaklaşan devasa uzay nesnesi, 2020 yılı içinde, gökyüzünde görebileceğimiz, Ay büyüklüğünde bir uzay gemisi olabilir.

-ALINTI

JAPONLARIN UZAY İSTİLASINA KARŞI PLAN GELİŞTİRME KARARI

 

Kono: Savunma Bakanlığı olarak Uzaylı istilasına karşın plan geliştirmeye başladık.

 

Savunma Bakanı Taro Kono UFO’lara inanmasa da , kendini savunma güçlerinin her ihtimale karşı herhangi bir istila için bir plana sahip olması gerekttiğini vurguladı.

 

Kono, ABD Savunma Bakanlığı’nın UFO’ların var olduğunu belirten Donanma pilotlarının çektiği videoları yayınladıktan sonra 28 Nisan’da bir basın toplantısında konuşma yaptı

.

Kono, ” Bir UFO ile karşılaşılması halinde prosedürler oluşturmak istiyoruz ” dedi.

Bakanlığın ve SDG’nin böyle bir etkinliğe hazırlanmaya başlayacağını belirtti.

 

Kono, Japon donanmasının henüz bir UFO ile karşılaşması yaşamadığını söylerken, “Bir UFO karşılaşması mümkünse ve bir rapor hazırlanmasıda gerekiyorsa savunma bakanlığımız böyle bir duruma hazırlık olması gerekiyor ” dedi.

Bakanlık yetkililerinin Pentagon daki meslektaşlarından videoları ve yaptıkları analizleri paylaşmalarını isteyeceklerini söyledi.

Şubat 2018’de Japon hükümeti, UFO’lar hakkında “mevcudiyetine dair bir onay yapılmadı” diyerek resmi hükümetlerinin resmi düşüncelerini yayınladı .

Basın toplantısında Kono, UFO’ların var olduğuna inanmadığını itiraf etti .

 

Ancak savunma bakanı, doğaüstü güçlere veya psişik olaylara inanıp inanmadığı sorulduğunda kaçamak cevaplar vererek “Bu bir iş sırrı,” diye yanıtladı.

KAYNAK:Çeşitli haber siteleri

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • DMT, Psilosibin, Kaos Teorisi, Fraktal Geometri, Kelebek Etkisi ve Sinestezi

   >>> http://www.gnoxis.com/vagus-siniri-ve-butunleyici-diger-linkler-64833.html?highlight=     DMT   >>> https://www.gnoxis.com/ruh-molekulu-dmt-60674.html   [video=youtube_share;__3-V3MdTrI]     Psilosibin   >>> https://saglikliolalim.com/psilosibin-nedir-faydalari-nelerdir/   >>> https://gaiadergi.com/sihirli-mantarlar-beyni-yeni-bastan-sekillendiriyor/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork     [video=youtub

   , Yer: Felsefe

  • Kuantum Teorisi –Ölümden Sonra Yaşam-Çoklu Dünyalar

   KUANTUM TEORİSİ ŞUURUN ÖLDÜKTEN SONRA BAŞKA BİR EVRENE GEÇTİĞİNİ KANITLIYOR ABD’de ismi “Biocentrism: Yaşam ve Şuur İnsanın Doğasını Anlamaya Nasıl Anahtar Olur?” isimli bir kitap basıldı ve internet karıştırdı çünkü yaşamın beden öldüğünde sona ermediği ve sonsuza dek varolduğu bilgilerini içeriyordu. Bu eserin yazarı bilimadamı Robert Lanza bunun mümkün oluşuyla ilgili herhangi bir şüphe taşımıyor. Zamanın ve Mekanın Ötesinde Lanza, yenileyici tıp alanında bir uzman ve İleri Hücre Teknolo

   , Yer: Ölüm ve Ötesi

  • Kepler Uzay Teleskobu Uyku Modunda

   NASA bilinen 3 bin 750 öte gezegenin yüzde 70'ini keşfeden Kepler uzay teleskobunun uydu moduna alındığını duyurdu.   http://i.hizliresim.com/JD3JbE.jpg   Space.com'un haberine göre, NASA yetkilileri, yakıtı çok azalan ve sona yaklaşan Kepler'i, gelecek ay başında elde ettiği son verileri Dünya'ya gönderebilmesi için uyku moduna aldıklarını açıkladı. Kepler'in bu işlemi gerçekleştirmek üzere 2 Ağustos'ta uyandırılacağı belirtildi.   Teleskop, gök bilimcilerin Samanyolu Galaksisi'nde Dünya'

   , Yer: Bilim & Teknoloji

  • Uzay - Zaman Dolaşıklığın Bir Ürünü Olabilir

   http://i.hizliresim.com/j6VA5L.jpg   İki araştırmacı, fiziğin önde gelen kuramlarından olan genel görelilik ile kuantum mekaniği arasında potansiyel bir köprü keşfetti ve bu da fizikçilerin uzay ve zamanın doğası hakkında yeniden düşünmelerini gerektirebilir.   Albert Einstein’ın genel görelilik kuramı, kütleçekimi uzay ve zamanın geometrik bir özelliği olarak tanımlar. Bir nesnenin kütlesi ne kadar büyükse, uzay-zamanda yarattığı bükülme o kadar büyük olur ve bu bükülme kütleçekim olarak his

   , Yer: Bilim & Teknoloji

  • Uzay Uçuşu Sırasında Hayatını Kaybeden İlk İnsan Vladimir Komarov

   http://i.hizliresim.com/LDEVZ1.jpg   Vladimir Mihailoviç Komarov (Rusça: Владимир Михайлович Комаров) (16 Mart 1927 Moskova – 24 Nisan 1967 Orenburg yakınları), Sovyetkozmonotu, bir uzay uçuşunda hayatını kaybeden ilk insan.   1960’ta uzaya gidecek ilk kozmonot grubuna seçildi. Vostok 4 uçuşunda Pavel Popoviç’in yedeği oldu. İlk uzay uçuşunu 1964’te Voskhod 1 ile yaptı. Soyuz 1 aracı ile yaptığı ikinci uzay görevi sırasında yere çakılarak öldü.   Soyuz 1 Soyuz 1, yeni uzay aracı Soyuz’un il

   , Yer: Tarihi Kişiler ve Olaylar

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...