Jump to content

Papaz büyüsü mü cidden?


youngwarlock

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba.Sizlerden bir konuda yardım isteyecektim... Annem evde temizlik yaparken bir kağıt buluyor üstünde değişik şeyler yazan sonra korkup bunu cinci hocaların birine dayım aracılığıyla soruyor o da bu papaz büyüsü kısmet bozmak için yapılmış 4 5 parça vardır evde başka demiş ama tüm aramalarımıza rağmen bir şey bulamadık . İşin garip tarafı ise şu ki ben biraz araştırma yaptım papaz büyüsü arapça olamazmış ama efsunlu olduğu söylenen kağıt komple arapça yazılı ve sanki bir kod var gibi arapça rakam ve harfler var. Acaba bu tarz büyüler hakkında bilgisi olan var mıdır?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
boynuzsuzgeyikler

Arapça bilen birinden tercümesini ya da ayetse, en azından hangileri olduğunu öğrenebilirsen belki bir şeyler çıkartabiliriz. ama eğer mantıklı düşünüp ailenizin hayatında saçma bir olumsuzluk vs olmadığına kanaat getirirseniz, bulduğunuz o şeyi yakıp, akabinde bir akarsuya atabilirsiniz. Çok da üzerine düşüp kafanıza takarsanız psikolojik olarak zaten sadece olumsuzlukları fark etmeye başlayıp sebebini de bu büyüye bağlamanız olası. Lütfen bundan kaçının.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

önce bir cam kaseye su ve sirke koyup üç gün bekletin sonra yırtın sonra da toprağa dökün..yakma olmuyor diye biliyorum bu tür şeylerde...hatta yırtarken inancınız islam ise bir kaç sure okuyarak yırtmanız gerekir...yalnız bunlar benim duyduğum şeyler, yetkili değilim siz bilene sorun yinede..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Saplantı Aşk Büyüsü

   Yapılan kişi size kafayı takar.Büyü ingilizceden çevirilmiş ve düzenlenmiştir.Kaynağı net hatırlamıyorum ancak bana ait değil.Arşivimden çevirildi.   Çeviriyi yapan : AkiraZombie Düzenleyen : Ben oluyorum   Büyümüze geçelim.. Öncelikle çember açma işlemini yapıyoruz..Sonra dört yanımıza birer mum koyup,   Tanrı, tanrıça ve beş elementin gücü ile.. dedikten sonra şu metni okuyoruz..   Your the reason i wake up each day,without you i have no reason to stay ,i cant imagine life without you

   , Yer: Witchcraft

  • güzellik büyüsü,iksiri,ritüel vb.?

   merhabalar,bu konuda bana yardım edebilecek birileri varsa çok memnun olurum

   , Yer: Pano

  • Şifa büyüsü gerekli acil lütfen yardım edin

   Herkese merhabalar. Direkt konuya gireceğim. En yakın arkadaşım iki gün önce nefes darlığı krizi geçirip hastaneye kaldırıldı gece yarısı. Korona testi negatif çıktı. Akciğer filmi çekilmesine rağmen tanı koyamadılar hala. Geceleri sürekli kriz geçiriyor.. Hiçbir şey yapamamak beni delirtiyor.. Uzaktan biraz olsun iyi hissetmesini nasıl sağlayabilirim? yalvarırım yardım edin onun için çok endişleniyorum..

   , Yer: Witchcraft

  • Aşk Büyüsü?

   Açıkçası ne olduğunu bilmiyorum. Adı geçen Tanrıça Oshun, Afrika kökenli bir Tanrıça, bu sebeple Voodoo'ya mı girer bilmiyorum. Paylaşma sebebim forumdaki tecrübeli arkadaşların fikrini almak. İşkembeden sallanmış bir büyü mü sizce yoksa sağlam temelleri ve kendi içinde mantığı olan bir çalışma mı? Fikir verirseniz sevinirim.   Bundan sonraki kısım alıntıdır:   Malzemeler         1-Küçük mama kavanozu(Kavanozun üstündeki etiket çıkarılmış bir biçimde) 2-Bir adet tütsü(Herhangi bir koku olabi

   , Yer: Witchcraft

  • Lanet Büyüsü

   Büyü kendi tarafımdan yazılmıştır çok tehlikeli bir büyüdür bazı malzeme ve yapılış şeklini eksik yazacağım,bunun sebebi belki admin ya da modaratörler tarafından ban yenmemek için ve tabiki de kötü şeylere sebebiyet vermemek için... 

   , Yer: Witchcraft

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...