Jump to content

Vampir olmak

karakar34

Önerilen Mesajlar

Konuya 18 yaşında olduğumu bildirerek başlamak istiyorum. son 3 yıldır vampirlere karşı çok fazla ilgim var eşsiz güçleri ölümsüzlükleri insanlara korku yaymaları çok hoşuma gidiyor ve dediğim gibi 3 yıldır da haklarında her şeyi araştırdım nerdeyse ama tabi ki internette de bilgiler bi yere kadar tek isteğim güç sahibi ölümsüz bi yaratık olmak getirdiği ceza neyse kabul ederim nasıl yapabileceiğimi varsa mesaj atarsa ya da yorum yaparsa sevinirim ruh satma garip garip ritüeller her şeyi denerim sadece işime yarasın yeter

Morbius_The_Living_Vampire_Vol_2_1_Sin_texto.jpg

398911-1024x576.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Just now, Aksusarya said:

Valla bildiğim kadarıyla vampir olunmaz, vampir doğulur,  bakayım bı araştıralım bakalım ne çıkacak, iyi birşeyse bende olurum

yok çıkmaz hiç bir şey insandan baska bi sey yok bu dünyada büyüyüp tarihteki vampirler tarafından yapılan saldırıları insanların yaptığını anladıktan sonra farkettim yalnız başımıza olduğumuzu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 4/22/2020 at 5:48 AM, karakar34 said:

Konuya 18 yaşında olduğumu bildirerek başlamak istiyorum. son 3 yıldır vampirlere karşı çok fazla ilgim var eşsiz güçleri ölümsüzlükleri insanlara korku yaymaları çok hoşuma gidiyor ve dediğim gibi 3 yıldır da haklarında her şeyi araştırdım nerdeyse ama tabi ki internette de bilgiler bi yere kadar tek isteğim güç sahibi ölümsüz bi yaratık olmak getirdiği ceza neyse kabul ederim nasıl yapabileceiğimi varsa mesaj atarsa ya da yorum yaparsa sevinirim ruh satma garip garip ritüeller her şeyi denerim sadece işime yarasın yeter

Bizim bildiğimiz şekilde olsaydılar kesinlikle bende isterdim, inanılmaz fantastik ve sanki içindeki ateşe, büyüttüğün o öfkeye hizmet edercesine. Yıllarca bende araştırmıştım lakin kayda değer bir şeye ulaşamadım, sadece inanılmaz keyifli ve hayal etmesi bile efsane bir fantezi.

"Queen of the damned" filmini izlemediysen izlemeni tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbul Büyükada'da insanüstü canlılarla kafayı bozmuş birtakım gruplar var, bizzat gidip gördüm. Zamanında adalı çocukları korkutmak için ''vampirler geliyor'' şeklinde şeyler söylüyorlarmış, orada böyle inanışlar çok yaygın yani. Ard arda yaşanan hayvan ölümü vakaları vesairede cabası. Topic'i biraz daha erken yakalasaydım daha detaylı anlatabilirdim. Gözünü inceleyerek içindeki enerjinin fiziksel formunu anlatanlar bile vardı; ona göre antrenmanlar yapıyor, kendilerini daha rahat hissediyorlardı. Şaşırmıyorum artık ahahw495vhw894

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...