Jump to content

İki Video Arasında Bir Bağ

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Seri Katil Charles Milles Manson'ın Hayatı..Cani manyaklar arasında en özel olanıdır.

Manson, cani manyaklar arasında en özel olanıdır. Ona daimi kötü ününü kazandıran cinayetler – 1960'ların en şok edici olan 1969 Tate-LaBianca cinayetleri – aslında başkaları tarafından islenmişti; kendisi asla bir silah atellememil veya bıçak kullanmamıştır. Fakat onun karanlık cazibesinin kaynağı tam olarak budur; köle gibi kendisini takip eden ve onun en kanlı emirlerini yerine getirmeye hazır olan müritleri üzerindeki etkisi. Esasında Manson bazı büyülü sözler söyleyen zeki bir dolandırıcıda

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Hayvanlar Arasında Büyümüş Vahşi Çocuklar

İnsanı insan yapan etkenlerin çevre mi yoksa kalıtım mı olduğu tartışıla gelmiştir. Psikoloji ve eğitim kökenli bilim adamları insan kişiliğinin ve davranışlarının oluşumunda çevrenin önemine dikkat çekerken, tıp ve biyoloji kökenli bilim adamları kalıtıma vurgu yapmışlardır. Sanırım iki tarafı da uzlaştıracak ve memnun edecek saptama; “insan, kalıtımın belirlediği sınırlar içerisinde çevrenin şekillendirmesiyle insan olur” şeklinde olur. İnsanların yalnız başlarına yaşayıp yaşayamayacakları he

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Deep webde buldugum video ve yorumlarınız ?

https://www.youtube.com/watch?v=kjTFwAiKv7A

, Yer: İlginç ve Komik Videolar

• Varlık Davetlerine Dair Bir Kaç Video

Belirtmek istediğim iki nokta var öncelikle bu videolar bir arkadaşım tarafından youtube'dan derlenmiştir ve henüz inceleme fırsatı bulamadan direk sitede paylaştım. İkinci konuysa başlıkları görülen videoların hakkıyla anlatıldığını varsayarsak çok kıymetli ve bazı noktalarda tehlikeli bilgiler içerdiklerini düşünüyorum. Davetlere ve celblere dair sorularınıza cevap olacağını umuyorum, maalesef ki başlıklardan anlaşılacağı üzre ingilizceler. Ama talep olursa çevirisini yapabiliriz....   How to

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Zaman yolcusu video

Adamımız 2002 yılından 20 sene ileri gittiğini öne sürmekle kalmıyor birde bunu videoya çekiyor. Arkadaş 2022 yılında amerikada beyaz sarayın önünde arabayla dolaşıyor. Heryerin yıkık ve terkedilmiş olduğunu görüyor ve manzaranın korkutucu olduğunu söylüyor. Evet ne kadar gerçek ne kadar değil bu da mı iple yapıldı bence gayet gerçek gibi...

, Yer: Paranormal Resim ve Videolar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...