Jump to content

Bana yardım edebilir misiniz?


Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Ben ara sıra cadılıkla ilgili konuları araştırdım hayatım boyunca ve yaşadığım bazı şeyler sonucunda bir gariplik olduğunun farkındaydım. Hiçbir zaman tam anlamıyla cesaret edemedim fakat şimdi burada bunu tam anlamıyla öğrenmeden peşini bırakmak istemiyorum.

Benim size anlatmak istediğim şey şu. Virüs salgınından öncesinde baykuş gördüm ve çok dikkatimi çekmişti evimin karşısındaki apartmanında. Daha sonra bu şey dünyayı kasıp kavurmaya başladı.. 1-1 gün önce de uyumak için yatağıma giderken baykuş sesi duydum, içim ürperdi. Üzerimde yoğun bir enerji hissediyorum bu aralar. Bugün bir arkadaşım mesaj attı, hanidir görmüyorum, konuşmuyoruz. Beni ay ışığı tablosu yaparken görmüş, yanımdaysa bir köpek ve bir de kedim varmış. Kedimi sevmeye çalışırken ısırmış sonra onlara bir kap su ve yemek koymuş. Ay beni hep çok etkileyen bir şey oldu ve şu birkaç gündür çok ilgiliyim bu tarz konulara..

Asıl sorunum ise şu noktada başlıyor.. Ben evde kaldığımdan beridir spor yapmaya başladım ve bugün spora başlamadan önce beni dinlendiren bir müzik açtım, üzerimde fazla bir enerji hissettim ve bunu hiçbir şey bilmiyor da olsam değerlendirmek, bunu bir yönde kullanmak istedim. Hekate'ye yakın hissettim kendimi ve müzikte gözlerimi kapatarak çeşitli hareketler yaptım. Bittiğindeyse 3 kere Hekate'ye mesaj gönderdim kendimce. Vücudumdaki karıncalanmayı hissettim ama iyi geldi. Sonra sporumu bitirdim. Ve odamdan dışarı çıktığımda annem hamsterımın öldüğünü söyledi. Sabah görmüştüm, hareket ediyordu. Ne oldu? Ben ona kötü bir şey yapmş olamam öyle değil mi? Bu tarz bir şeyi bilinçsizce yaptığım için yanlış yaptığım bir şey mi oldu? Hamsterım benim yüzümden ölmüş olamaz, öyle değil mi? Lütfen bana yardım edin..

Teşekkürler..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Şifa büyüsü gerekli acil lütfen yardım edin

   Herkese merhabalar. Direkt konuya gireceğim. En yakın arkadaşım iki gün önce nefes darlığı krizi geçirip hastaneye kaldırıldı gece yarısı. Korona testi negatif çıktı. Akciğer filmi çekilmesine rağmen tanı koyamadılar hala. Geceleri sürekli kriz geçiriyor.. Hiçbir şey yapamamak beni delirtiyor.. Uzaktan biraz olsun iyi hissetmesini nasıl sağlayabilirim? yalvarırım yardım edin onun için çok endişleniyorum..

   , Yer: Witchcraft

  • Kişiliğinizi öğrenmek ister misiniz?

   KİŞİLİĞİNİZİ ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ? Size uygun olan resmi seçin sonra aşağıdaki açıklamasını okuyun, Aşağıdaki resimler psikologlar tarafından ortaya çıkarılmış. Defalarca test edilmiş, şekiller ve renkler değişerek bugünkü halini almış. Hangi resim size yakın geliyorsa seçin, 9 ana karakterden hangisi size uyuyor bulun.           1. İçedönük - Hassas - Kolay etkilenen   Kendinizle ve çevrenizle ilgili düşüncelere etrafınızdaki çoğu kişiden daha sık ve daha derin bir şekilde dalıyorsu

   , Yer: İnsan Psikolojisi

  • Şeytanla Anlaşma (yardım)

   selam arkadaşlar!! şeytanla anlaşma konusunda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

   , Yer: Paranormal Varlıklar

  • İmgeleme hakkında yardım edebilir misiniz ?

   İmgeleme hakkında bi kaç sorun var yardımcı olursanız sevinirim   1-İmgeleme dediğimiz tam olarak görüntünün olduğu gibi akılda tutulmasımı yoksa gözlerimizi kapattığımızda nesnenin farklı renklerdeki görüntüsümü ?? 2-İyi bir majisyen olmak için imgelemeyi aklımızda ne kadar tutabilmemiz gerek.saniye yada dakika olarak. 3-Çevreme normal bi şekilde bakıp hemen gözlerimi kapayınca görüntüler farklı renkte görünüyor ama 2-3 en fazla 4 saniye sonra kayboluyor bu normalden dahamı kötü?? 4-Aynı şe

   , Yer: Psişik Yetenekler

  • Ateizm bana hiçbirşey sağlamıyor...

   ateizm bana hiçbir şey sağlamıyor. hiç sağlamadı ve sağlamayacak da. beni iyi hissettirmiyorya da rahatlatmıyor. hasta ya da kötü hissettiğimde yanımda bulunmuyor. ihtiyaç duyduğum zamanlarda, müdahale edemez. beni nefrete karşı korumuyor. başarılı olmamı ya da kaybetmemi umursamıyor. gözlerimdeki yaşları silmiyor. gidecek hiçbir yerim olmadığında yapacağı bir şey yok. bana bilgece sözler söyleyip, akıl vermiyor. bana dikte eden öğretileri yok. bana neyin iyi ya da kötü olduğunu göste

   , Yer: Felsefe

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...