Jump to content

Dulce Pontes

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• ABD'nin Yeraltındaki Gizli Dulce Üssü

Dulce, New Mexico'nun kuzeyinde dokuzyüz nüfuslu küçük bir kasabadır.Dulce'nin en önemli özelliği Archuletta Mesa'nın altında derin bir sır saklıyor olmasıdır. Söylentilere göre bu sır " HÜKÜMET - UZAYLI ORTAK BİOGENETİK LABORATUVARLARINDA İNSANLARIN VE HAYVANLARIN ÜZERİNDE KORKUNÇ DENEYLER YAPILIYOR OLMASIDIR .. "   Bu üs civarında sık sık parçalanmış sığırlara rastlanmaktadır.Bazı araştırmacılar, parçalanmış sığırların ufo fenomeninin UFO'larla bağlantılı olduğunu söylemektedirler.Gerçektend

, Yer: Dünya Dışı Yaşam

• Dulce Wars

Dulce Amerikanin grilerle ve reptilianlarla beraber calistigi yeralti uslerinden biri.Yaklasik olarak iki yuz tane yeralti ussu var bu sekilde ve her biri bir sehir buyuklugunde. Dulce hakkinda yazilan bu kitabin adi Dulce Wars ki benimde yeni kesfettigim bir kitap.Suphesiz ingilizce oldugu icin bazen anlamam cok zor oluyor.Sozlugumu yanima alip okuyorum.O kadar ilginc ki.Size burada kitabin linkini veriyorum. Edebiyat bolumune yazmadim.Cunku konu buraya daha uygun diye dusundum. Cunku bu ki

, Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...