Jump to content

Bir Varlığın Tutsak Edilmesi

ByKokosh

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Uzunca bir süredir yaşadığım sorunla ilgili yardımınızı istiyorum. Çocukluğumda geceleri beni korkutan daha sonra büyüyünce benimle telepatik bir iletişim kuran bir varlık var. Bu varlık ile iletişim kurduğum günden sonra, bazen düşüncelerimi kontrol edememe sorunu yaşıyordum. Ilk zamanlar haftada bir iki kere iken son zamanlarda her gün olmaya başladı. Ve ben de bu varlık ile aramda var olan telepatik bağı bitirdim. Fakat ısrarla hâlâ gelmeye devam ediyor. Enerjisini ellerimde çok net bir şekilde hissedebiliyorum. Ve vücuduma aşırı derecede bir ağırlık veriyor. Nefes darlığına bile sebep olabiliyor o sırada. Meditasyon yaparken o varlığa odaklandiğımda, bir kadın tarafından bu varlığın tutsak edildiğini ve o kişi tarafından zorla bana yönlendirildiğini görüyorum. Bir şekilde bir büyü ile bu varlık bana bağlanmış durumda. Ne yapacağım konusunda kafam çok karışık. Bu büyüyü bozacak bu bağı koparacak çözümlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Olağanüstü Hal (OHAL) İlan Edilmesi

Birkaç saat önce ülkemizin tamamında olağanüstü hal (OHAL) ilan edilmiştir. Olağanüstü hal her zaman karşı karşıya gelinen bir durum olmadığından açıklamaya muhtaç bir durumdur. Bu sebeple bu başlığı açarak olabildiğince özet ve fakat kanuni dayanaklarıyla anlatmaya çalışacağım.   OHAL'in hangi durumlarda ilan edileceği Anayasa'da (AY) düzenlenmiştir.   AY md. 119: "Tabii afet, tehlikeli salgın hastalıklar veya ağır ekonomik bunalım hallerinde, Cumhurbaşkanı başkanlığında toplanan Bakanlar K

, Yer: Gündem

• varlığın (cin)musallat olduğunu nasıl anlayabiliriz?

Merhaba arkadaşlar.   Öncelikle aşağıda yazacağım semptomların bir çoğu hem psikolojik hem fiziksel sorunlarla bire bir örtüşüyor. bu nedenle öncelikle doktor yardımı almanızı öneriyorum. Uzun süre uğraşıp çözüm bulmayan insanlar yazacağım konuyu ciddiye almalılar. Kendi kurguları hayal dünyası ile yarattıkları durumu yaşayanlar için geçerli değildir. Yine tekrarlıyorum bir çok psikolojik ve fiziksel rahatsızlıkla örtüşen durumları belirteceğim. Çocukluğu bırakın ve öncelikle uzun süre dokto

, Yer: Paranormal Olaylar

• Şamanlık Güçlerinin Elde Edilmesi

şaman olacak kişinin ayırd edilmesinde en sık rastlanan yollardan biri, rüya, hastalık veya herhangi bir özel durum vesilesiyle adaya görünerek ona "seçildiğini" haber veren ve bundan böyle yeni bir yaşam düzeni izlemesi gerektiğini söyleyen tanrısal ya da yarı-tanrısal bir varlıkla karşılaşmadır. Bu haberi verenler de çoğu kez ata şamanların ruhlarıdır. Hatta şamanların seçim yönteminin atalara tapma olayıyla ilişkili olduğu bile düşünülmüştür. Fakat, L. Stemberg'in doğru olarak işaret ettiği g

, Yer: Dinler ve İnanışlar

• Siirt'te 7 küçük kıza topluca tecavüz edilmesi

insan neye kızacağını, neye üzüleceğini şaşırıyor. bu tecavüzler, siirt'e has değil, tüm türkiye'de oluyor, ve bunu herkes biliyor. duymadığımız sürece, bi haberle ortaya çıkmadığı sürece, hepimiz hayatımıza sanki bunlar olmuyormuş gibi devam edebiliyoruz. oysa olduklarını adımız gibi biliyoruz. işte insan olmanın adiliği.. ateş düştüğü yeri yakıyor da, ateş bize düşene kadar, anca vicdan rahatlatıyoruz..   bazen neden herkes işini gücünü bırakıp da sokaklarda günlerce beklemiyor diyorum. ben ş

, Yer: Gündem

• Eşyaların Manyetize Edilmesi

İnsandan yayılan manyetik enerjileri özellikle bazı eşyalar çok kolaylıkla depolayabilmektedir. Bunlar arasında; pamuklu ve yünlü dokumalar, cam, altın, çelik plakalar ve tahta cisimler ve su sayılabilir. Özellikle suyun manyetik enerjileri depolaya-bilmede çok daha etkin rol oynadığı bilinmektedir.   Yine "Anadolu Halk Geleneklerinde karşılaşılan, okunmuş suların şifa dağıttığına dair inancın köklerini burada aramak icabeder. Bu inancın da ilk ortaya çıkışı bu prensibe dayanmakla birlikt

, Yer: Psişik Yetenekler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...