Jump to content

Önerilen Mesajlar

masal perisi

Sigmund Freud’un gençliğine odaklanan dizi Freud Netfilix’te yayınlandı.

Psikanalitik kuramın kurucusu Sigmund Freud’un gençlik yılları izleyici ile buluşuyor. Suç dizisi olan Freud, dijital yayın paltformu Netflix’te yayınlandı. Freud dizisi, 19. yüzyıl Viyanası’nda adını duyurmaya istekli ve başarıya aç genç Sigmund Freud, bir dizi kanlı gizemi çözmek için bir medyum ve bir dedektifle birlikte çalışma hikayesini anlatıyor.

Başroldeki Oyuncular: Robert Finster,Ella Rumpf,Georg Friedrich

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendi türü bazında yani suç dizisi bazında değerlendirince ben keyifle izledim. Ancak Freud hakkında bilgi edinme amacıyla izlememeniz gerekiyor. Pek gerçeğe dayalı, biyografik bir dizi değil, öyle bir iddiaları da olmamış zaten dizinin türünde biyografi yazmıyor, suç yazıyor. Başrole Freud'u yerleştirmek yerine ayrı bir karakter yaratmış olsalardı, dizi bu kadar olumsuz tepki almazdı diye düşünüyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Kendi türü bazında yani suç dizisi bazında değerlendirince ben keyifle izledim. Ancak Freud hakkında bilgi edinme amacıyla izlememeniz gerekiyor. Pek gerçeğe dayalı, biyografik bir dizi değil, öyle bir iddiaları da olmamış zaten dizinin türünde biyografi yazmıyor, suç yazıyor. Başrole Freud'u yerleştirmek yerine ayrı bir karakter yaratmış olsalardı, dizi bu kadar olumsuz tepki almazdı diye düşünüyorum.

Amaçta bu zaten. Freud'un adını kullanmak çok zekice.

Diziyi başta sevdim de, doğrusu son 2-3 bölümü sıkılarak izledim. Her dizide olduğu gibi sona yaklaşınca ilham kaybı yaşayıp saçmalıyorlar. Ama freud tatlı tabi ona lafımız yok, seksi yahudi jsbsbdb

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Dizi replikleri

film replikleri konusu gördüm fakat dizi replikleri konusu göremediğimden açtım bu konuyu gözümden kaçan birşey olduysa kusura bakmayın   Game of thrones replikleri   http://i960.photobucket.com/albums/ae87/dnowroozian/game_of_thrones_wallpaper.jpg İnsanların ‘ama’ kelimesinden önce söylediklerinin hiçbir önemi yoktur.   -----------------------------------------------------------     + Onlara bunu yapan her neyse bize de aynısını yapabilir. Çocukları bile öldürmüşler. - Çocuk olmamamız i

, Yer: Televizyon

• Tv-Dizi haberleri

Geride bıraktığımız hafta San Diego'da gerçekleştirilen Comic-Con (SDCC) 2012 etkinliklerinden gelen haberler ve yazımızın sonunda alt yazılı olarak izleyebileceğiniz tanıtım videosuyla üçüncü sezon heyecanını fazlasıyla hissetmeye başladığımız The Walking Dead'in yeni sezonu yeni mekan, yeni karakter ve hikayeleriyle bizlere bambaşka bir sezon vadediyor. The Walking Dead yapımcılarından ve çizgi romanın yaratıcı ismi Robert Kirkman ise TVLine'a yaptığı açıklamalarda yeni sezonda bizleri ne

• bu dizi hakkında bilgi verebilecek olan var mıdır ?

belki izleyeniniz olmuştur 2000 li yılların başlarında trt 1 de yayınlandı bi süre boyunca.adı sanırım tapınak şövalyeleri gibi bişeydi.kısa bir diziydi yani 15 20 bölüm yayınlanmıştı sanırsam.işte o diziyi 1 2 senedir aklıma takılıyo netten aradım ama bulamadım bitürlü.çok güzel bir diziydi tam adını hatırlasam belki googleda çıkacak ama ..yada tam adı budur bilmiyorum.herneyse izleyip hatırlayan varsa link falan atabilir misiniz? :)inşallah birileri izlemiştir.:Dbu arada bu dizide bir çocuk va

• Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 16 Yabancı Dizi

24 http://media.comicbook.com/uploads1/2014/09/24-logo-105949.jpeg   Televizyonun en yenilikçi ve öncü dizilerinden her sezon yeni bir gün. Her bölüm gerçek zamanda bir saati işlerken, izleyiciler ajan Jack Bauer’i heyecan verici yeni bir gün boyunca takip ediyor.   Joel Surnow ve Robert Cochran tarafından yaratılan 24, 2006 yılında En İyi Drama Dizisi dalında kazandığı Emmy de dahil olmak üzere toplamda 68 Emmy ödülüne aday gösterildi. Jack Bauer'ı canlandıran Kiefer Sutherland yedi yıl iç

• Bugün hangi dizi veya filmi izledin ???

Bugün izlediğiniz ya da izleyecek olduğunuz film veya dizi nedir??? Yani takip ettiğiniz dizi olur film olur falan filan..

, Yer: Sinema

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...