Jump to content

Önerilen Mesajlar

Sigmund Freud’un gençliğine odaklanan dizi Freud Netfilix’te yayınlandı.

Psikanalitik kuramın kurucusu Sigmund Freud’un gençlik yılları izleyici ile buluşuyor. Suç dizisi olan Freud, dijital yayın paltformu Netflix’te yayınlandı. Freud dizisi, 19. yüzyıl Viyanası’nda adını duyurmaya istekli ve başarıya aç genç Sigmund Freud, bir dizi kanlı gizemi çözmek için bir medyum ve bir dedektifle birlikte çalışma hikayesini anlatıyor.

Başroldeki Oyuncular: Robert Finster,Ella Rumpf,Georg Friedrich

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendi türü bazında yani suç dizisi bazında değerlendirince ben keyifle izledim. Ancak Freud hakkında bilgi edinme amacıyla izlememeniz gerekiyor. Pek gerçeğe dayalı, biyografik bir dizi değil, öyle bir iddiaları da olmamış zaten dizinin türünde biyografi yazmıyor, suç yazıyor. Başrole Freud'u yerleştirmek yerine ayrı bir karakter yaratmış olsalardı, dizi bu kadar olumsuz tepki almazdı diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendi türü bazında yani suç dizisi bazında değerlendirince ben keyifle izledim. Ancak Freud hakkında bilgi edinme amacıyla izlememeniz gerekiyor. Pek gerçeğe dayalı, biyografik bir dizi değil, öyle bir iddiaları da olmamış zaten dizinin türünde biyografi yazmıyor, suç yazıyor. Başrole Freud'u yerleştirmek yerine ayrı bir karakter yaratmış olsalardı, dizi bu kadar olumsuz tepki almazdı diye düşünüyorum.

Amaçta bu zaten. Freud'un adını kullanmak çok zekice.

Diziyi başta sevdim de, doğrusu son 2-3 bölümü sıkılarak izledim. Her dizide olduğu gibi sona yaklaşınca ilham kaybı yaşayıp saçmalıyorlar. Ama freud tatlı tabi ona lafımız yok, seksi yahudi jsbsbdb

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...