Jump to content

Psişik Yeteneklerimi Geliştirmek

emiras4321

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar ben 2 aydır parapiskoloji dalı adı altında bazi Yeteneklerimi gelistirmeye çalışıyorum çakralari açmaya çalışıyorum bunu yaptığım günden beri algimin degiştigini hissediyorum telepati ve telekinezi mi geliştirdim biraz ama sadece zihinle düşürmeyi yapamiyorum ama telepati özelligimi geliştirdigimi dusunuyorum , mesela bir kağıda nesne ve yanında sayı yazıp kardesime gonderiyorum (zihinsel) onun gozunde beliriyor ama ben onun düşündüğünü bulamiyorum ve buna başladığımdan beri ufak karincalaşma görüyorum etrafta küçük beyaz noktalar ve bazen gözümün kenarından beyaz bişi geçtiği de oluyor ve bugun okula Olcay kutlucay geldi gösteri yaptı ben kendimi telekinezi ve duru görü konusunda geliştirmek istiyorum yardım eder misiniz ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Psişik Vampirlerden Korunma Büyüsü

psişik vampirler auralarında oluşan bir hatadan dolayı kendi enerji üretme mekanizmaları bozuktur. Bu yüzden auralarından çıkan dokungaçlar başkalarının auralarından enerji emerler. Bu enerji emme işlemi enerjisi emilen kişinin aurasında hasarlara sevep verir. Eğer ki birçok psişik vampir saldırısına uğrarsanız enerji yokluğundan ölüme kadar gidebilr veya sizinde kendi enerji üretme mekanizmanız bozulabilirve psişik vampir olabilirsiniz. Psişik vampirliğin derecesi enerji emdikçe artar. vampirli

, Yer: Witchcraft

• Psişik Gücünüz Nasıl Açığa Çıkıyor ?

Arkadaşlar psisikokinezilerde mesela psi well yaparken elinizin arasında nasi bir his oluyo aci basınç sıcaklık soğukluk... bu kişiden kişiye değişiyo ve yaptığınız şeye görede.Peki enerji çıkışlarında sizde nası bi his oluyor??

, Yer: Psişik Yetenekler

• Kusursuz Psişik Savunma

Evet arkadaşlar fazla uzatmadan konuya girelim...   Öncelikle Psişik savunma nedir?   Psişik savunma, psişik saldırılara ve kara büyülere karşı enerjiden bir savunmadır. Büyü veya saldırı çok güçlü olmadığı sürece basit bir savunma yöntemi sizi korur. Kusursuz Psişik Savunma?   Kusursuz bir savunma olmaz, olamaz. Çok güçlü savunma yöntemleri olabilir, ama çok güçlü saldırı yöntemleri de vardır. Şu ana kadar tonlarca psişik savunma kalkanı yıktım ve hiç birinin de korunan kişilere zaman kaz

• Psisik Yetenekler Anketi

Arkadaşlar psişik yetenekler arasında en fazla yapılan hangisi bu ankette hangi yeteneğin kaç kişi tarafından yapılabildiğini öğreneceğiz bölece hem kolaylık hemde yaygınlığını öğrenmiş olacağız ayrıca yeni başlıcaklara bi yol olur:D bence telekinezi veya telepati en çok yapılandır görelim bakalım...   Yazıdaki İngilizce Türkçe arası olan kelimeler var hangi dildekini yazacağımı bilemedim ama ne kasettiğim anlaşılıyor herhalde.Diğer yetenekler:   Aerokinesis:Rüzgarı Kontrol Etmek... Atmokine

• Psişik Yeteneklerimizin(Durugörü vb.) Çalışma Mekanizması ve Bilinçli Kullanılması

Orjinal başlık: Psi Enerji'nin Psişik Olaylar ve Yeteneklerimiz İle İlişkisi   (Psişik Yetenekler bölümündeki "Psi Enerji" yazsının genişletilmiş-eklenmiş halidir.)   Gnoxis e-Dergi'sinin 1.sayı'sındaki yazımdan...   Psi Enerji'nin Psişik Olaylar ve Yeteneklerimiz İle İlişkisi     Psi; ruh,ruhla ilgili anlamlarına gelebilmektedir... Psi Enerji bütün duyudışı algılarımızın(DDA) meydana gelmesine yarayan bir olgudur.Bir duyudışı algılama telepati,telekinezi,durugörü,duruişiti,kehanet vs. ve

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...