Jump to content

Rüyamı tam manasıyla kontrol edemiyorum ne yapmamı önerirsiniz ?

Lunam de tenebris

Önerilen Mesajlar

Lunam de tenebris

Rüyamda mekanı değiştiremiyorum,Bina falan da yaratamıyorum,Uçamıyorumda yani istediğim çoğu şeyi yapamıyorum ama içimden aniden bide düşünsene şimdi şu oluyormuş ozaman o şey gerçekleşiyor ki oda istem dışı oluyor. Ve rüyamda kendimede güvenmiyorum yani bir şeyleri yapabilceğime inanmıyorum. Bana bunları aşmam için ne yapmamı önerirsiniz ? :wallbash::dance2:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Nesilleri Müzik Yoluyla Kontrol Eden Frekans: A=440 Hz

Duygularımıza tercüman olan, ona eşlik eden hatta duygularımızı değiştiren yegane şeydir müzik. İlkel kabilelerde yaşayanlardan, uzay istasyonlarındaki insanlara kadar herkes her koşulda müzik dinleyebilir, dinlemek ister. ‘Müzik ruhun gıdasıdır’ tabiri de kulağımıza aşina olduğu kadar yavan değildir aslında. Müzikteki farklı frekanslar insanı mutlu edebilir, rahatlatabilir, sinirlendirebilir ve strese sokabilir. Ses dalgalarının yarattığı titreşimlerin su moleküllerini değiştirebildiğini biliy

, Yer: Komplo Teorileri

• Supermoon Sonrası Yaşadıklarım-Duyma Yetisi,Enerji Kontrol Sorunu

Merhabalar,   Forumda arattırdım başlık açmadan önce ama sanırım internetimden kaynaklı bir sorun var her aramadan sonra site ile bağlantım kesildi. Bu yüzden daha önce benzer başlık açıldıysa bulamadım, kusura bakılmasın.   Durumu sizlerle daha önce paylaşmayı düşündüm, fakat iyice emin olmak istedim.   Supermoondan sonra bende bir haller oldu. Supermoon çekimi boyunca uzun süreli meditasyon halindeydim. Ayın eşsiz çekimi ile arınma uyguluyordum kendime. Meditasyon bittikten sonra ise garip

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Lucid rüyayı kontrol edememe

merhaba arkadaşlar 3 defa lucid oldum ilk yapışımda zaten direk bitti pek bişey yapamadım 2.sinde kontrol edemedim ruyamı bi 6-7 sn sonra bitti 3.sünde 2 tane adam beni kovalıyordu onları yok etmek istedim veya baska yere ısınlamak istedim ama olmadı bunun nedenini bilen varmı arkadaşlar ?

, Yer: Lucid Rüya

• Rüyalar Kontrol Edilebilir mi? Lusid Rüya Nedir?

http://www.youtube.com/watch?v=JcQJXh_wsj8

, Yer: Lucid Rüya

• Hangi parfümü önerirsiniz?

Parfüm için hangi markayı önerirsiniz bir kaç gün sonra arkadaşımın doğum gününe gideceğim güzel parfüm olsun diyorum ama echo gibime geliyor ama sizin değerli görüşlerinizi almak istiyorum

, Yer: Gnoxis Cafe

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...