Jump to content

yeteneğimin üstüne gitmeli miyim?

0192006

Önerilen Mesajlar

eskiden genellikle dejavu dediğim şeyler yaşardım.(çokça,mesela rüyada görürüm ve gördüğümün farkında olurum genelde)Bir ara bunnu kontrol etmeye çalıştım maç sonuöları için 3te2 başarılı oldum o 1 ide neden olmadı anlamadım ve bir arkadaşıma anlattığımda (oda parapsikoloji ile ilgileniyor) uğraşma dedi boşver dedi zarar görürsün dedi yaptığım şeyse prekognisyondu(zaman içinde durugörü)...

1-bunun herhangi bir riski var mı?

2-bunu geliştirmeli miyim?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Birden fazla farklı doğal taşı takı olarak kullanabilir miyim?

Başlıkta yazdığı gibi sorum gayet net, birden fazla farklı doğal taşı takı olarak kullansam ne olur? Hepsinin etkisinin görür müyüm veyahut enerjileri çakışır mı? Böyle bir olay var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bir de melek kuvars aura taşı aramaktayım Türk sitelerinden, bildiğiniz yer var mıdır? Ya da İstanbul'dan, Ankara'dan satın alıp Malatya'ya sipariş verebileceğim bir yer falan? Teşekkürler şimdiden.

, Yer: Alternatif Terapiler

• Lanetli miyim ?

Ben buraya üye olalı çok olmadı. Üye olma sebebim de bana neler olduğunu öğrenmek ve anlattığımda deli muamelesi görmemek.Benim yaşadadığım ilk garip olay daha birinci sınıftayken başladı. O zamandan beri gördüğüm kabuslar. Hem çok gerçekçi hem de çok korkunç kabuslar. Rüyalarım her zaman garip ruhani varlıklarla ilgili oluyordu. O zamandan beri istediğim her şey gerçekleşir. Zor drumda kaldığım zaman sürekli bir mucize olur. Çoğu zaman aklımdan geçen herhangi bir şey de olur ama abartılacak kad

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• hiçbir ilişkim yürümüyor, bunu kırabilir miyim ?

Arkadaşlar merhaba önce , konuyu açmadan önce çok düşündüm , belki sizin için önemsiz/gereksiz olabilir ama şuan hayatımın merkezinde olan ve beni psikolojik olarak fazla etkilemeye başlayan bir durum olduğundan açma gereği hissettim.     şuan 24 yaşındayım ve daha doğru dürüst bir ilişki yaşayamadım .kim yaşıyor ki zaten diye düşünmeyin lütfen. gereğinden fazla flörtümün olduğu zaman ya da hiçbir şekilde karşı cinsle bağ kurmadığım zamanlar oldu hayatımda . önceleri önemsemezdim , birgün ol

, Yer: Witchcraft

• Merhaba yorumlarınızı alabilir miyim ?

İlk olarak şöyle söyleyeyim kısa bir süredir sevdiğim bir beyin bana mesaj atması yada iletişime geçmesi için telepatik yolla mesaj yollamaya çalışıyordum. Tacizlerim başarıya ulaşmış olacak ki sonuç aldım ve instagramdan bana takip yolladı . O gece rüyamda Instagram dan takiplesiyorduk fakat onun sevgilisi olduğunu görüyordum , bir sürü resim vardı sevgilisiyle ve biosunda da " o da patates püresini severdi / seviyor ." Yaziyordu ( rüyada okuyamayiz diye okumuştum bir yerde herneyse ) neyse s

, Yer: Telepati

• Şüphelenmeli miyim sizce?

Arkadaşlar merhaba. Forumda çok uzun zamandır üyeyim ve forumu çok daha uzun bir süredir takip ediyorum. İlk konumun böyle olmasını istemezdim ama içime bir şüphe düştü. Büyüden şüpheleniyorum. Bu bölümde büyüden şüphelenen arkadaşın konusunu okuduktan sonra daha da huzursuzlandım. Sebeplerim sunlar;   -Sürekli gusül abdestim bozuluyor. Uykuda rüyalanarak veya uykuda farkında olmadan kendim bozuyorum. En büyük şüphem bu, sanki bir varlık abdestimi bozdurarak beni savunmasız bırakmaya çalışıyor.

, Yer: Paranormal Olaylar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...