Jump to content

Baş meleklerin gücü tarot kartlarini bulamıyorum?

Koalabebek

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Tarot Aşk Kehaneti Açılımı anlatımı

merhaba güvenilirliği kanıtlanmış aynı zamanda benim açımdan da bolca tecrübe edilmiş yeni başlayanlar için de son derece basit bir açılımı paylaşmak istiyorum özellikle kitap bulamayan alamayanlar için..daha önceden paylaşıldı mı göremedim gerekirse konu silinebilinir.   işaret ettiği:Bir ilişkinin durumu ve iyi bir tavsiye   çekilen kart sayısı:4   tipik sorular:ilişkim ne durumda? onun bana karşı duyguları nedir? ilişkim için ne yapabilirim?ne yap

, Yer: Tarot

• Tarot ile Yaşam Amacınızı Keşfedin

Birden fazla tutkunuz olabilir. Ama hangisi ruhunuza nihai memnuniyeti veriyor?   Adım 1: Destenizi hazırlayın.   Büyük arkanayı, prensleri ve şövalyeleri kaldırın ve bir kenara koyun. Sonunda 48 kartınız kalmalıdır: Küçük arkanadaki aslarından onlularına kadar olan kartlar ve kraliçeler ile krallar.   Adım 2: 12 kez sorun.   “Bu enkarnasyonumdaki yaşam amacım nedir?” sorusunu on iki kere tekrar ederken kartlarınızı karıştırın.   Tekrar ederken dil sürçmesi olmaması için dikkatli bir şekil

• Tarot ile Zamanlama Nasıl Tahmin Edilir?

Bir Kelt Haçı açılımı yaparken, olayın ne zaman olacağını ortaya çıkarabilecek üç kart vardır: öneri kartı (7. kart), sonuç kartı (10. kart) ve destenin en altında kalan kart. Sezginiz size hangisinin büyük olasılıklı olduğunu söylese de, her üç olasılığı da kabul etmek en iyisidir.     Büyük Arkana     Joker - Ne zaman hazır olursan Büyücü - Çoktan başladı Azize / Azize - Tam olarak ne zaman olduğunu biliyorsun İmparatoriçe - Hasat mevsimi boyunca İmparator - Neredeyse bitti Aziz / Yükse

• Peri tarotu destesi bulamıyorum

Merhabalar. Anna Franklin peri tarotu destesi gerekmekte. Kutulu ve Kitapçığının olması önemli. Sıfır ve ya ikinci el fark etmez; Kartlar çok eskimemişse eğer her türlü satın alınacaktır.  

• Tarot Kartlarının Laneti

Piyasada satılan Tarot Kartlarının yaldızlı albenili kutularında yazmayan bir tehlikesi vardır , burada özellikle Tarot Kartı almak isteyen veya bir Tarot Kartı destesine sahip olmuş kişilere seslenmekteyiz. Bu Tarot konusunda uzman olan kişilerin bildiği ve Tarot öğreten kitapların çoğunda yazılmayan bir Tarot Laneti bulunmaktadır. Eğer sahip olduğunuz Tarot Kartlarını sadece bir seferlik bile olsa Tarot bakması için bir arkadaşınıza vermeniz durumunda ertesi gün başınıza büyük bir bela ve kötü

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...