Jump to content

Konularım neden açılmıyor?

occulist

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar sakin olun. Forum mantığı kolektif olmak. Değil mi?

Sadece bu tarz problemler yok. Site kendisi bile gidip geliyor. Sürekli aktif yönetim gerektirecek kadar aktif kullanıcı olduğunu da düşünmüyorum aslında. Forum genel anlamda ıssız. Bu değiştirilmek istenen bi durumsa da sanıyorum ki kullanıcılara bağlı.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sitede bir güncelleme falan mı oldu acaba? Google-analitics'i engellediğim zaman giremiyorum. Şifre yanlış diyor. Engellemeyince girebiliyorum.

Bir de bu siteden bağızmsız olarak bir dert yanmak istiyorum yeri gelmişken. Bazı sitelerde cloudfront engeli var. Bu siteyi engelleynleri siteye almıyor maaaalesef. :/ Ah işte Gnoxis'i sevmek için bir neden daha. :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.gnoxis.com/yeni-konu-acma-2974-2.html#post706790

Sanırım konu cevabını bulmuştur. Başlık açmadan önce lütfen araştırdığınız şeylerin sitede yer alıp almadığını araştırın.

*Hizmet veren özel bir şirket değiliz. Hepimiz işinde gücünde insanlarız. Elimizden geldiğince site ile ilgilenmeye çalışıyoruz. Bilgi arayan, yıllardır buraya istiflenmiş bilgiler arasından dilediği bilgiye ulaşabilir. Bilgi katmak isteyen, öncelikle başlıkları doğru şekilde araştırıp eklemelerini ilgili konuların altına yapar, eğer konuyla ilgili bir başlık yok ise başlık açar. Bu durumu karıştırıp siteyi alt üst eden az mesajlı/yeni üyelerin karmaşa yaratmaması için üst başlıklarda açılan konular onaya tabidir.

Tartışma içeren, alakasız mesajları siliyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Kişiliğinizi İfade Eden Renk Hangisi? Neden?

Bazı insanlar renklerin kendilerini , kişiliklerini anlatığını düşünür.Peki sizin kişiliğinizi ifade eden renk hangisi??Ve neden o rengin kişiliğinizi ifade ettiğini düşünüyorsunuz??

, Yer: Anketler

• Hayatımın Anlamı Ne ? Neden Yaşıyorsun ? Anket!

Merhaba Sevgili Gnoxis Ailesi;     -Kimimiz bazen mutlu olduğunda, -Bazen mutsuz, -Bazen her şeyini kaybettiğinde, -Bazen ise artık arzulayacak bir şey bulamadığında, -Anlamsız bir eksiklik hissi içerisinde, -Hatta kişi artık ölümü arzulamaya başladığında, -Hiç Bir Şey Yokken Bu Sorunun Akla Gelmesi,     Sorduğu bir soru "Hayatımın Anlamı Ne?" sorusunu cesaret edip kendine sormakta, cesaret etmekte çünkü bu soru cevabı keskin, net veya hemen bulunabilecek bir soru olmadığı için

, Yer: Felsefe

• Süper kahraman filmlerini neden sevmiyorum

Evet , bunun için bir konu açtım.     Bir zamanlar çizgi romanlarını ellerimden düşürmediğim ve sinemaya yansımasını hayal ettiğim süper kahramanları, artık sineme evreninde görmekten bıkmış , kullanış biçimlerinden tiksinmiş durumdayım. Şöyle genel olarak süper kahraman filmlerine bakıp , birbirinden ayıran şeylere bakmaya çalıştığnızda kötü güçler tarafından ele geçiriliyor olanın bir şehir bir ülke veya dünya olması dışında farklılıklar bulmak zor.

, Yer: Filmler

• Ne görmüsüm olabilirim ve neden

​1996 yada 1997 senesi yazında yaşadığım bi olay..Yazları annemin memleketine giderdik,ozamanlar 16-17 yasımdayım,arkadasımla bira içicez elimizde şişeler yürüyoruz,oturacak balkonu olan eski bi bina var,oraya dogru gidiyoruz...Tabi tabir-i caizse in cin top oynuyor,köy yeri...Yürüdüğümz yerde yaşam belirtisine dair bişey yok...Kulağımızda wolkman , kulaklıkların teki arkadaşın kulağında,ötekide benim..Müzik dinleyerek,sallana sallana geziyoruz...Derken 100-150 metre ileride bize doğru yakl

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Ankh Nedir? Neden Haç İşaretine Benzetilir...

Ankh (Ankh of Life) Kapital (büyük) "T" harfinin üzerine oturtulmuş küçük bir daireden ibaret olup, çoğunlukla haç'a benzetilen fakat Hristiyanlıkla pek alakası olmayan (hatta hiç denilebilir) en yaygın eski Mısır sembolüdür. James Churchward'a göre, daire Mu'da ilâhî bir semboldü; "T" sembolü (Tau) ise "Ta-Ha" diye okunurdu ki, an­lamı "yıldızlardan gelen sular" dır. Ezoterik bilgilere göre de su sembolü tesirleri ifade eden bir semboldür. Sembolün “T“ kısmı Maya, İnka, Hindu, Çin ve Kalde yazı

, Yer: Mısır Mitolojisi

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...