Jump to content

sarrateia

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Kısa süren astral deneyimim

merhaba gnoxis üyeelri bugün ilk defa astrale çıktım aylardır deniyodum ama bugün oldu olcağını hiç ummuyodum öyle anneannemle konuşurken balkondaki yatağa uzandım aklıma astral geldi hadi deniyim nasıl olsa olmayacak dedim nefes izleme tekniğini kullandım nefes alıp verirken birden çınlama başladı o ana anladım hiç dikkatimi bozmadan devam ettim birden kasıldım her yerim uyuştu birden her yer bembeyaz oldu sonra bişey bni çektiğini hisstetim tam yukardan kendimi gördüm ama heyecandan uyand

, Yer: Deneyimler

• 100 milyon yıldır süren çarpışma

İki galaksinin milyonlarca yıl süren ‘çarpışması’ndan yeni görüntüler elde edildi.   Chandra teleskobuyla çekilen x-ray fotoğraflarda, Dünya’dan 62 milyon ışık yılı uzakta ‘çarpışma sürecindeki’ Antennae galaksileri bütün ihtişamıyla gözler önünde. Antennae galaksilerine, antene benzer uzantıları yüzünden bu ad verilmiş. Yaklaşık 100 milyon yıl önce çarpışma sürecinin başladığı tahmin edilen galaksiler, Dünya’dan 62 milyon ışık yılı uzakta bulunuyor. http://media.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/

, Yer: Uzay ve Gizemleri

• 46 yıl süren hamilelik

Tam 46 yıl önce hamile kaldı. O zaman doğum gerçekleşmedi. Ancak 75 yaşında doğurdu.46 yıl önce doğurdu ama acıları yeniden başlayınca korkunç gerçekle karşılaştı. Kadının 46 yıl önce hamile kaldığı bebek içeride taş kesilmişti.İnternet haberin haberine göre; 1955’te, Kazablanka’nın bir köyünde yaşayan Zehra Ebu Talip, ilk çocuğuna hamile kalır.   BEBEĞİ DOĞURMUYOR Doğum sancıları tutan Zehra hastaneye kaldırıldı. Aradan 48 saat geçmiştir ama hala bebek doğmamıştır. Doktorlar "sezaryen şart" d

, Yer: Gündem

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...