Jump to content

Şule Çet Davasında Karar Çıktı

masal perisi

Önerilen Mesajlar

Ankara 31. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Çağatay Aksu ve Berk Akand ile Şule Çet'in babası İsmail Çet, aile yakınları, tarafların avukatları ile davaya müdahil olan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının avukatı katıldı.

Cumhuriyet Savcısı bir önceki celse açıkladığı esas hakkındaki mütalaasında, sanıklardan Çağatay Aksu'nun "kasten öldürme" suçundan bir kez müebbet ve "cinsel saldırı" ile "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından 39 yıla kadar, Berk Akand'ın ise Aksu'nun işlediği suçlara yardımdan 31 yıla kadar hapsini istemişti.

Davada, sanık Çağatay Aksu müebbet hapis ve 12 yıl 6 ay, Berk Akand 18 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Slovenya'da ejderha yavrularından ikisi yumurtadan çıktı

Dört aylık bir bekleyişin ardından Slovenya'da bir mağarada ender bulunan bir semenderin yumurtaları çatlamaya başladı. Olm ya da proteus olarak bilinen uçuk renkli ve kör amfibik yaratık halk arasında "bebek ejderhalar" olarak biliniyor ve her 5-10 yılda bir yumurtluyor. Proteusun 100 yıl yaşadığı tahmin ediliyor. Kuluçkadaki yumurtalar Slovenya'nın turist mekanı ve yaratıkların binlerce yıldır yaşadığı Postojna mağarasındaki akvaryumda Ocak ayında görülmeye başlandı. Bebek proteusların geli

, Yer: Bilim & Teknoloji

• Müslümanlara Satanistler Sahip Çıktı

http://odatv.com/images/2015_11/2015_11_20/satanistler-muslumanlara-sahip-cikti-2011151200_m2.jpg ABD'nin iki ayrı eyaletinde Satanistler, İslamofobinin yükselişe geçtiği şu dönemde Müslümanlara yardım eli uzatmayı teklif ettiler.   ABD'nin iki ayrı eyaletinde Satanistler, İslamofobinin yükselişe geçtiği şu dönemde Müslümanlara yardım eli uzatmayı teklif ettiler. Paris saldırıları sonrasında hızla yükselişe geçen İslamofobi neticesinde karşı saldırıya uğrama riski altında bulunan Müslümanlar

, Yer: Gündem

• Özgecan Aslan davasında karar

Türkiye bu yıl Şubat ayında inanılmaz bir haberle sarsıldı. 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan, 11 Şubat günü evine giderken minibüse binmiş ve sonra kendisinden haber alınamamıştı. 2 gün sonra Özgecan'ın yakılmış cesedi bulundu. Korkunç cinayetin ayrıntıları ortaya çıktıkça, Türkiye ayağa kalktı. Bugün cinayetin üç zanlısı Ahmet Suphi Altındöken, Necmettin Altındöken ve Fatih Gökçe üçüncü kez mahkemeye çıktı. Ve üç sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi. Dav

, Yer: Gündem

• Yastığımın içinden muska çıktı

Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi,iyi bir şey mi kötü bir şey mi yok etmeden önce sormak istedim witchcraft ile uğraşıyorum fakat bu tamamen bana ters bir şey anlayamadım. Bilen kişiler beni aydınlatırsa sevinirim.    

, Yer: Paranormal Olaylar

• Antidepresan ilaçlar etkisiz çıktı

Tıp dünyasında bir efsane daha çöktü. İngiliz araştırmacılar, yaptıkları çalışmayla dünyada yaklaşık 40 milyon kişi tarafından kullanılan bazı antidepresanların plasebodan daha fazla etkisinin olmadığını ortaya koydu.   Yapılan araştırma Prozac, Seroxat, Effexor ve Serzone’ni kapsıyor. Ancak, ilaç firmaları araştırma sonuçlarına hemen itiraz etti.   İNGİLİZ araştırmacılar, tıp dünyasında bir cankurtaran simidi olarak kullanılan antidepresanların etkisiz olduğunu ortaya koydu. Fluoxetine, parox

, Yer: Sağlık

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...