Jump to content

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Gördüğüm silüet

Ilk once merhabalar forumu cok uzun suredir takip ediyordum bende belki yardiminiz olabilir diye size anlatmak istedim yaklasik 1 aydir sanki surekli biri beni izliyor biri beni takip ediyor gibi hissediyorum evde yalniz basimayken icimden sanki biri benle konusuyor yada aniden gozume sanki biri yanimdan hizlica geciyor gibi hafif bir kararti goruyorum gecen gunlerde yatarken bir sure daldim karanliga odaklandim sanirim 7-8 dk idi sonra anieden bir isik gorur gibi oldum ama ustumde havada suzule

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Yardımcı Olabilirmisiniz? Yol ortasında beyaz silüet görmek

Anlatacağım şey arkadaşımın başından geçiyor, böyle söyleyince ne kadar inandırıcı oluyor bilmiyorum tabii ki Şimdi bu eleman annesi kardeşiyle yolda yürürken beyaz silüetler görüyor bunlarda dönüyor mu birşey yapıyor, ancak bunu annesi ve kardeşide görüyor. Daha önce bana bahsetmemişti dün (27.05.2015) 23 sularında bir sokaktan geçerken yine olmuş bugün mesaj attı banada, etrafta kimseler yokmuş haliyle. Dini konularda pek bir fikrim yok, ben daha çok metafizikçi adamım yok efenim evrene en

, Yer: Paranormal Olaylar

• Fotoğraftaki Ürperten Silüet

İnşaat işçilerinin yıktığı okulda çekilen fotoğrafta beliren çocuk silüeti korkuttu.   47 yaşındaki John Fores eski bir okul binasının yıkımı sırasında çektiği fotoğrafta beliren çocuk figürünün fotoğrafı çektiği anda orada olmadığını iddia ediyor. Fotoğrafı çektikten sonra kontrol ederken sekiz yaşlarında görünen çocuğu farkettiğini söyleyen Fores çocuğun kameraya baktığını da sözlerine ekliyor. Doğu Yorkshire İngiltere'deki Anlaby İlkokulu'nun yıkımında çalışan Fores yıkımın gidişatını görü

, Yer: İlginç ve Komik Resimler

• Silüet

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180804_10150116819482593_825382592_6149495_3544980_n.jpg   Sevgili bir arkadaşımın çektiği ve düzenlediği bir fotoğrafım. Umarım beğenmişsinizdir Yer: İzmir - Alsancak Gar

, Yer: Fotoğraf

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...