Jump to content

Yıldız Kenter Vefat Etti

masal perisi

Önerilen Mesajlar

Bir süredir evinde tedavi gören usta tiyatro oyuncusu Yıldız Kenter, dün fenalaşınca yoğun bakıma kaldırılmıştı.

91 yaşındaki Kenter tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti. Kenter bir süredir akciğer tedavisi görüyordu.

depophotos_14779277-660x605.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Müziği kim icat etti, tarihte müziği ilk keşfeden ve yapanlar

Müzikteki matematiksel gizemi keşfederek yazıya dökmenin ilk temeli Pisagor (Pythagoras, M.Ö. 530-450) tarafından atılmıştır. Biz kendisini okul sıralarından o meşhur dik üçgen teoremi ile hatırlarız ama Pisagor günümüzde ulaştığımız bilim seviyesinin babasıdır. O kendi devrine kadar gelişmiş bütün çalışmaları bir disiplin altında toplamış, geometri, aritmetik, astronomi, coğrafya, müzik ve tabiat bilgisi olarak ayrı ayrı bilim dalları yaratmıştır. Pisagor bilimi, bilim için düşünüyor, bilimin u

, Yer: Diğer Müzik Türleri

• Gnoxis'in Yıldız haritası

Gnoxis'in yıldız haritasını çıkartmak istiyorum. Yöneticilerden, sitenin kurulduğu tarih ve saati öğrenmem mümkünmüdür ? Profillerde üye olunan tarih var fakat saat belirtilmemiş, kendi gnoxis haritamı çıkardım ama saati tahmini oldu mecburen.

, Yer: Astroloji

• Zehra Yıldız

1997 yılında genç yaşta yitirdiğimiz soprano Zehra Yıldız, uluslararası ilk başarısını 1984 yılında İtalya’da “La Boheme Opera Yarışması”nda ilk beş içine girerek kazanmış, 1987 yılında “Uluslararası Verdi Yarışması”nda finale kalarak Verdi Şan Akademisi’nden öğrenim bursu almıştır. 1988 yılında Siena’da yapılan “Uluslararası Ettore Bastianni Şan Yarışması”nda gümüş madalyaya layık görülen sanatçımız Zehra Yıldız, İstanbul Devlet Operası’ndaki başarılarının yanı sıra; Avrupa’nın birçok kentinde,

, Yer: Biyografiler

• Tayyip Erdoğan padişahlığını ilan etti

http://www.haberinyeri.net/d/news/49554.jpg Balyoz davasındaki kararın ardından Tayyip Erdoğan padişahlığını ilan etti. Yeni eğitim sistemi ile ilgili eleştirilere yanıt veren Erdoğan, “Ben padişah mıyım? Padişahım" ifadesini kullandı.   Başbakan Tayyip Erdoğan Padişahlığını ilan etti. Partisinin İstanbul İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Erdoğan, yeni eğitim sistemi eleştirilerine yanıt verdi. “Ben padişah mıyım padişahım öyleyse size emrediyorum gelin devletinizin başına ge

, Yer: Gündem

• Peru'da Bulunan Yıldız Geçidi

Eylül 1996 da Güney Peru'nun Hayu Marca dağlık bölgesinde kayalar üzerine kazınmış gizemli dev bir kapı figürü keşfedildi.     Kapının 1996 yılının başlarında keşfedilmesinden hemen sonra, Mamani, Puno, La Paz ve Lima gibi arkeoloji otoriteleri ile temasa geçilmesiyle kısa bir süre içinde arkeologlar ve İnka tarihçileri ile bölge kuşatıldı. Yapılan araştırma ve incelemeler ilerledikçe yerli, halkta bu konu ile ilgili efsanelerini, bilgilerini bölgeye akın eden araştırmacılar ile paylaşmaya ba

, Yer: Dünya Dışı Yaşam

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...