Jump to content

Fal isteği yardımcı olabilirmisiniz

YUH

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar son zamanlarda her konuda sıkıntı yaşıyorum işyerinden bi kadin sende bişey var bi hocaya görün diyor sürekli. bende bişey goruyomus ne olduğunu açıklamadı tarot veya benzer bi yolla fal bakabilecek bana yardımcı olabilecek birisi var ise çok mutlu olurum

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Sorunuma yardımcı olur musun?

Merhabalar ilk öncelikle kendimi tanıtayım,23 yaşındayım ve aile baskısını şu zamana kadar çektim, alt tarafı telefon ile erkek arkadaşımla konuşurken neden sofranın kurulmasına yardımcı olmadım diye azar işittim üstüne ablamla tartıştık saç başa, bunu duyan annem de saolsun eksik olmadı beni üstüme oturmuş şekilde beni ablam bi yandan annem bir yandan dayak yerken buldum kendimi. Bu sadece baskılardan bir tanesi idi. Ve ben o gün dayanamayıp erkek arkadaşımj aradım gel diye bıktım gel al beni d

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Sana hayatın boyunca yardımcı olacak erk hayvanını buluyoruz?

Sana Hayatın Boyunca Yardımcı Olan Ruhani Erk Hayvanını Buluyoruz! Bazı şamanlar, modern kültürün çocuklarının bunalım ve depresyon içerisinde, sağlıksız bir hayat sürmesinin sebebinin erk hayvanları ile bağlantılarının kopmuş olmasından ve bunu nasıl elde edeceklerini bilmediklerinden dolayı çaresiz kalmalarından kaynaklandığını ileri sürmektedirler. Erk hayvanı, en vahşi ve ilkel gücümüzü, ruhumuzun özünü simgeler. Onu keşfetmeniz durumunda hayatınız kolaylaşır, gücünüzü yönlendirebi

, Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

• Karışıklık..Yardımcı olursanız sevinirim...

Merhabalar.2011'den beri siteyi takip ediyorum ve ancak yazabildim.Sorunlu bir ailede yetiştim ama bu bir kenara başımdan geçenleri kısa olarak aktarmak ve napmam gerektiği hakkında yardımcı olabilmenizi umuyorum.13 yaşımdaydım ve mezarlığın karşısında bir evde oturuyorduk ve maji diye bir kitap ismine rastladım ne olduğunu bilmeden araştırmaya koyuldum ve daha girdim daha çok okudum ilgimi çekiyordu git gide.O sıradada biriyle tanıştım komşumuzdu yanımızda garip bir yerde oturuyordu.Bana büyüc

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Sürekli yeme, içme isteği

Sorunum aslında tam anlamıyla kilo değil, içtiğim şeyler arasında kilo aldırmayan şeyler de var(sigara) Kendimi bu şekilde tatmin etmek bana rahatsızlık veriyor. O an eğer canım çok sıkılıyorsa ve dolapta bir paket dondurma olduğu aklıma geliyorsa dünyalar benim oluyor. İstersem o an ağzıma kadar tok olayım, hiç iştahım olmasın, tv izlerken, bilgisayardayken, kitap okurken, çocuğumla ilgilenirken ağzım boş olmasın istiyorum. Bu yüzden sigarayı da çok tüketiyorum. Nikotin ihtiyacım olmasa dahi ar

, Yer: Alternatif Terapiler

• Doğal Ürünlerle Yardımcı Tedaviler

Karabaş Suyu   Damar sertliğine faydalıdır. Balgam söker. Uykusuzluğu giderir zindelik verir. Bilhassa sinirsel baş ağrısı, uykusuzluk, yüksek tansiyon gibi şikayetlerde idrar yolu iltihaplarını, böbrek rahatsızlıklarında, sara ve astımda sinir ve kalp güçlendirici, egzama yaralarını iyi edicidir.   Kullanımı   Yemeklerden yarım saat sonra 1 kahve fincanı içilir.   Kekik Suyu   Hazım eritmede, kan kanserinde, kanı temizlemede, damar açıcı olarak kolestrol için mikrop kırmada, mide ve bağı

, Yer: Aromaterapi

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...